Nižněkamsk – Jekatěrinburg 0:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Spartak Moskva 3:1 (kon.) | Jokerit – N.Novgorod 4:2 (kon.)
Viťaz – Čerepovec 5:3 (kon.)
Dynamo Moskva
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Spartak Moskva
Pátek 25.01.2019, 17:30 • Megasport Arena • KHL

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (19:51:01)

Československá stopa v utkání

Michal Čajkovský (Dynamo) – 2 střely na branku, čas na ledě: 17:04.
    Robin Hanzl (Spartak) – 1 střela na branku, vhazování: 10 – 12, čas na ledě: 19:40.
    Julius Hudáček (Spartak) – 27 zákroků (93,1%).

Diváci: 10 246.

Moskevské derby bylo dramatické až do samého závěru a mělo ten správný náboj! Nakonec jsou šťastnější přeci jen domácí hokejisté Dynama, jenž berou oba dva body za výhru 3:1!

59:59 Vadim ŠIPAČOV - 3:1

59:59
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Toto byla velká smůla pro Spartak! Po vyhraném vhazování mohl dorazit kotouč do odkryté branky Anatolij Nikoncev, ale kotouč mu sjel z hole! Poté dostal přihrávku VADIM ŠIPAČOV a ze střední třetiny trefil prázdnou branku Spartaku – 3:1! Asistence: Dmitrij Kagarlickij.

59:48
    Po vzájemném vyloučení bude hrát Spartak pět na čtyři, ale s prázdnou brankou! Vhazovat se bude v obranném pásmu Dynama!

59:48
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dmitrij Mojsejev – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Arťom Fjodorov – 2 min., hrubost).

59:30
    Až teď odjel Július Hudáček na střídačku, podruhé to zkouší Spartak v šesti.

59:01
    Július Hudáček nedostává šanci odjet podruhé na střídačku, Dynamo drží kotouč ve své útočné třetině.

58:40
    Bojuje se o kotouč za brankou Spartaku, což opravdu hostům nesvědčí.

58:10
    Střela Mironova sražena do ochranné sítě a bude následovat další vhazování před Hudáčkem.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny. Július Hudáček musel přerušit hru před svou brankou, a tak Spartak bude muset rychle přesunout hru do svého útočného pásma.
    57:17 Arťom FJODOROV - 2:1

57:17
    Spartak právě vstřelil branku!
    Spartaku vyšel risk bez brankřáe a krásný ťukec na jeden dotek zakončil do odkryté branky ARŤOM FJODOROV – 2:1! Asistence: Kaspars Daugavinš.

56:57
    Július Hudáček zůstává na střídačce – Spartak v šesti!

56:57
    Icing Dynama a Spartak si bere oddechový čas.

56:45
    Teď se Spartak dostal na chvíli do třetiny, ale Michal Čajkovský jim odebral kotouč od hole a poslal jej do střední třetiny.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 36. Indrašis (Šipačov), 46. I. Makarov (Brjukvin, Igumnov), 60. Šipačov (Kagarlickij) – 58. Fjodorov (Daugavinš)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – Volkov, I. Nikulin (C), Čajkovský, Hietanen, J. Zajcev, Mironov, Menšikov, Pepeljajev – Kagarlickij, Indrašis, Šipačov – I. Makarov, Igumnov, Brjukvin – Mojsejev, Mozer, Michajlov – Karlin, Rajsov, Jefremov.
    Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – A. Osipov, Kulik, Dyblenko, Grigorjev, Gončarov, Kalinin (C), D. Višněvskij – Maxwell, Daugavinš, Truňov – Zubov, Talalujev, Fjodorov – Leščenko, R. Hanzl, Nikoncev – Zlobin, Kruženkov, Cyplakov – Karsums.

Rozhodčí: Gofman, Naumov – Otmachov, Sivov

Diváci: 10264