Liberecký kraj – Moravskoslezský kraj 4:2 (kon.) | Olomoucký kraj – Praha 0:2 (kon.) | Zlínský kraj – Karlovarský kraj 3:7 (kon.)
Ústecký kraj – Pardubický kraj 2:1 (kon.) | Středočeský kraj – Kraj Vysočina 9:2 (kon.) | Jihočeský kraj – Královéhradecký kraj 5:2 (kon.)
Moravskoslezský kraj – Jihomoravský kraj 0:3 (kon.) | Praha – Plzeňský kraj 2:3 (kon.) | Karlovarský kraj – Liberecký kraj 0:3 (kon.)
Pardubický kraj – Olomoucký kraj 1:3 (kon.) | Zlínský kraj – Středočeský kraj 4:10 (kon.) | Ústecký kraj – Jihočeský kraj 3:0 (kon.)
Jihomoravský kraj – Kraj Vysočina 3:0 (kon.) | Plzeňský kraj – Královéhradecký kraj 1:2 (kon.)
Karlovarský kraj
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Liberecký kraj
Pátek 25.01.2019, 16:00Mládežnické MČR krajských výběrů • Skupina A

Utkání nakonec končí vítězně pro Liberecký kraj, ten v posledních patnácti vstřelil třetí branku, Polák svou druhou trefou v tomto zápase nakonec i potvrdil převahu hostí. Karlovarské družstvo tímto duelem na turnaji končí. Nejužitečnějším hráčem karlovarského výběru se stal Dominik Rymon. (17:27:14)

44:45
    Liberečtí hrají před Vopravilem a svůj náskok již zvládnou ubránit.

42:55
    Šmajda dorážel puk z předbrankového prostoru, v nepřehledné situaci se ale hostujícímu gólmanovi podařilo zorientovat a zasáhl do rány vyrážečkou.

41:38
    Hraje se ve střední části ledové plochy a obě mužstva bojují o každý centimetr.

40:57
    Karlovarští se snaží zvrátit nepříznivou situaci a tlačí se před Vopravila, nedaří se jim však útočnou třetinu udržet.

39:15
    Při akci 2 na 2 se dostal Trunda k zakončení, puk ale vyslal mimo Jiskrovu bránu.

37:44
    Domácí se snaží udržet v útočném pásmu, na puku je ale liberecký výběr.

36:38
    Sapoušek měl šanci, když se dostal s pukem před Vopravila, jeho bránu ale vysoko přestřelil.

35:57
    Culek pálil od modré, karlovarskou bránu ale těsně minul.

34:54
    Liberečtí hráči bojují o kotouč v útočné třetině, domácím se nedaří osvobodit.

33:49
    Šmajda si najel s pukem do levého kruhu a vystřelil trefil však Vopravila do masky a kotouč skončil v ochranné síti.

31:54
    Liberecký kraj právě vstřelil branku!
    VOJTĚCH POLÁK doslova dotlačil puk za brankovou čáru a připisuje si druhou branku v dnešním utkání. Asistence: Lukáš Plos, Milan Tadeáš Plos.

30:53
    Hujer zasáhl do přihrávky domácích a bruslil za pukem do útočného pásma, Jiskra ale opustil brankoviště a poslal kotouč na druhou stranu ledové plochy.

30:01

Hosté v druhé patnáctiminutovce přidali další branku a vedou již o dva góly. V jednadvacáté minutě se trefil Trunda. Za okamžik začne poslední dějství.

30:00

29:06
    Zolnaj střílel od modré, Vopravilovu bránu však minul.

27:40
    Vyloučení v týmu Liberecký kraj (Kříž – 2 min., hákování).

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 15. Polák (Kříž, Dvořák), 21. Trunda (Kříž), 32. Polák (Plos, Jobek)

Karlovarský kraj: Jiskra (Hykel) – Zolnaj, Anton, Vican, Brustmann, Šmejkal, Sýkora, Bubeliny – Horváth, Sapoušek, Kubík, Šmajda, Kratochvíl, Hofmann, Galla, Varvařovský, Bubanec, Pastor, Rymon, Šlechta, Czingel
    Liberecký kraj: Vopravil (Volevecký) – Jakubec, Dědek, Tůma, Culek, Meisel, Dvořák – Hujer, Jansa, Polák, Kříž, Hois, Peréz, Trunda, Stejskal, Jobek, Leden, Vološín, Plos

Rozhodčí: Šindel – Šimánek, Zedníková