Mountfield HK – Žďár n/S 5:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 0:6 (kon.) | Přerov – Olomouc 1:4 (kon.)
Kladno – Chomutov 3:1 (kon.) | Vítkovice – Č. Budějovice 3:2 (3:2 po s.n.) | Třinec – Salzburg 7:4 (kon.)
Sparta – Kometa Brno 4:3 (2:1 po s.n.) | Plzeň – Slavia 4:3 (kon.) | Zlín – Havířov 5:3 (kon.)
Pardubice – Vsetín 5:1 (kon.) | HC Litvínov – Liberec 4:2 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Sparta Praha
4:3 (1:2, 1:0, 1:1 - 0:0)
HC Kometa Brno
Sobota 26.01.2019, 13:00 • Tipsport arena • DHL Extraliga juniorů • O pořadí v play-off

A je dobojováno! Šťastnější mohou být domácí, kteří bod navíc udolali v samostatných nájezdech. Ve druhé minutě se hosté dostali do vedení zásluhou Michala Kunce. Poté vyrovnal Štěpán Čech a do první přestávky ještě stačil vstřelit gól hostující Radek Kučeřík. V prostředním dějství jsme viděli vyrovnávací branku z hole Miroslava Daniho. V závěrečné periodě se oba týmy prosadili jednou, a to díky domácímu Ondřeji Havlínovi a hostujícímu Jakubu Malému. V nájezdech pak vystřelil domácím dva body Josef Slavíček. Ode mne je to pro dnešek vše a u dalšího online přenosu se s vámi těším opět na počtenou. (15:31:13)

65:00
    Sparta právě vstřelila branku!
    Autorem vítězné branky je JOSEF SLAVÍČEK.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani pětiminutové prodloužení nám vítěze nepřineslo, a tak po rychlé úpravě ledu o osudu zápasu rozhodnou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:53
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Ondřej Pšenička – 2 min., podrážení).

63:46
    Erik Meluzín znovu ujel sparťanské obraně, když se dostal k puku už ve svém obranném pásmu. Jeho druhá snaha trefit mezírku mezi betony Škorpíka ale gólem neskončila.

Pavel Mádl

Branky a nahrávky: 7. Čech (Prymula, Prchal), 33. Dani (Slavíček), 51. Havlín (Gajdoš), 65. Slavíček – 2. Kunc (Kadlic, Kowalczyk), 19. Kučeřík (Svozil, Minárik), 54. Malý (Kadlic, Kunc)