Buffalo – Chicago 3:7 (kon.) | NY Islanders – Tampa 0:1 (0:1 po s.n.) | Pittsburgh – Ottawa 5:3 (kon.)
Washington – Calgary 4:3 (kon.) | Florida – Nashville 1:4 (kon.) | Detroit – Toronto 3:2 (po pr.)
Carolina – Vegas 5:2 (kon.) | Dallas – Minnesota 3:1 (kon.) | Philadelphia – Edmonton 5:4 (po pr.)
Montreal – New Jersey 2:3 (po pr.)
Florida Panthers
1:4 (0:0, 1:0, 0:4)
Nashville Predators
Sobota 02.02.2019, 01:05 • BB&T Center, Sunrise • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (03:49:53)

Trestné minuty: 4:12

Utkání je u konce a hostům se ve třetí třetině podařil skvělý obrat ve skóre. Ten zahájili ve 46. minutě, kdy se prudkou střelou prosadil Roman Josi. Na něj pak ve 48. minutě navázal Viktor Arvidsson a Florida rázem musela přidat směrem dopředu. V brance hostů však stál dnes skvělý Juuse Saros, který už za svá záda další puk nepustil. Na druhé straně Luongo tak úspěšný nebyl a v 55. minutě inkasoval potřetí, když jej překonal Kevin Fiala. Trenér domácích poté ještě zkusil dlouhou power-play, v předposlední minutě však pečetil výhru Nashvillu střelou do prázdné branky Viktor Arvidsson. Konečný výsledek zápasu tedy zní 1:4.

59:20
    Hosté se snaží držet puk mimo vlastní pásmo, víc už ani nepotřebují.
    58:04 Viktor ARVIDSSON - 1:4

58:04
    Nashville právě vstřelil branku!
    A je definitivně rozhodnuto. Forsberg vyhodil do středního pásma, puk si u mantinelu dojel VIKTOR ARVIDSSON a od červené čáry se trefil naprosto přesně – 1:4. Asistence: Filip Forsberg, Roman Josi.

57:48
    Yandle to zkusil od modré, táhlý švih nevypadal zle, ale i s tímto pokusem si Saros poradil.

57:31
    A další zakázané uvolnění hostů.

57:24
    Arvidsson se pokusil o rychlé zakončení, prázdnou branku ale minul a bylo z toho zakázané uvolnění.

56:51
    Luongo je na střídačce, je tu dlouhá power-play domácích!

56:51
    A znovu Matheson. Nyní zvolil pro svou akci rychlé objetí branky a pokus o zasunutí za tyčku. Saros byl na místě právě včas a svým zákrokem přerušil hru.

56:27
    Mathesonova střela od modré čáry byla zblokována ještě před Sarosem.

55:37
    Neuspěl ani Huberdeau, ten neprošel přes přesilu obránců a v pásmu se ke střele nedostal.

54:56
    Dadonov si sice zvládl vybojovat na hostech puk, jenže na brejk to nebylo. Pouze tak zavezl puk za Sarosovu branku.
    54:10 Kevin FIALA - 1:3

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 36. Huberdeau (Yandle, Dadonov) – 46. Josi (F. Forsberg, Johansen), 48. Arvidsson (F. Forsberg), 55. Fiala, 59. Arvidsson (F. Forsberg, Josi)

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Ekblad, Yandle (A), Pysyk, Matheson, Brown, McCoshen – Dadonov, Barkov (C), Vatrano – Hoffman, Trocheck (A), Huberdeau – Hawryluk, Borgström, Malgin – Brouwer, Sceviour, Haley.
    Nashville Predators: Saros (Rinne) – P. K. Subban, Josi (C), Ellis (A), Ekholm (A), Y. Weber, Hamhuis – Arvidsson, Johansen, F. Forsberg – C. Smith, Sissons, Fiala – Blackwell, Bonino, Järnkrok – Grimaldi, F. Gaudreau, Hartman.

Rozhodčí: Kozari, Luxmore – Gibbs, Devorski

Diváci: 13 158