Řisuty – Trutnov 3:4 (po pr.) | Bílina – Dvůr Králové n. L. 7:3 (kon.) | Mostečtí Lvi – Letňany 5:0 (kon.)
Klatovy – Nymburk 2:5 (kon.) | Sokolov – Vrchlabí 0:1 (kon.) | Děčín – Kolín 0:4 (kon.)
Kobra – Jablonec n/N 2:5 (kon.)
Mostečtí Lvi
5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
HC Letci Letňany
Sobota 02.02.2019, 17:30 • A-BENET Arena, Most • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 36. kolo

Dnešní utkání dopadlo lépe pro domácí Mostecké Lvy, kteří vyhráli 5:0. Nutno podotknout, že hosté přijeli ve značně oslabené sestavě, s devíti juniory a nejstarším hráčem hostů byl 24 letý Bartoloměj Uhlíř. Ke cti hostů je, že utkání nevypustili a draví junioři chtěli trenérovi hostů ukázat své kvality. Mostečtí Lvi v pohodovém a klidném tempu přehráli Letce z Letňan již v první třetině, kterou vyhráli 2:0 po brankách Lukáše Hrdličky a Pavla Smolky. Fantastický výkon podal domácí brankař Oliver Štěpánek, který udržel čisté konto a ještě si připsal asistenci na branku Martina Micala.. V první třetině předvedl fantastický zákrok, kdy tygřím skokem zlikvidoval obrovskou šanci hostů. Druhá třetina nám přinesla opět poklidný hokej, kdy se skóre podařilo navýšit pouze domácím, kdy branky vstřelili Vítězslav Nedrda a Aleš Havlůj. Ve třetí třetině navýšil skóre Martin Mical. Lvi nastoupili s novým logem reprezentujícím své město. Dycky Most! se dostalo do hlav milionů diváků naší republiky. Lvi dnes udělali Mostu dobrou reklamu. Takže se s vámi loučím s naším pozdravem DYCKY MOST! (19:39:24)

59:01
    Oliver Štěpánek krásně rozehrál, dvojice útočníků mířila na jednoho obránce, Vladimír Kýhos však mířil vedle

58:00
    Poslední dvě minuty dnešního utkání

57:19
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Nedrda – 2 min., podrážení + 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Vašíček.

53:43
    Lvi si již hrají. Teď měl Pavel Smolka otevřenou branku a ještě se snažil najít lépe postaveného spoluhráče

52:55
    Lukáš Procházka pospíchal k mostecké brance. Výtečný Oliver Štěpánek zlikvidoval jeho šanci

51:40
    A Lvi opět útočí, na Jana Mičána letělo několik střel, žádná nebyla přesná

49:51
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
    Po rozehrávce Olivera Štěpánka se kotouč dostal k Pavlovi Smolkovi. Kotouč vyhodil hostující brankař k MARTINOVI MICALOVI, který se nemýlil. Asistence: Pavel Smolka a Oliver Štěpánek

49:32
    Postavení mimo hru hostů

48:26
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Přeučil – 2 min., hákování).