Řisuty – Trutnov 3:4 (po pr.) | Bílina – Dvůr Králové n. L. 7:3 (kon.) | Mostečtí Lvi – Letňany 5:0 (kon.)
Klatovy – Nymburk 2:5 (kon.) | Sokolov – Vrchlabí 0:1 (kon.) | Děčín – Kolín 0:4 (kon.)
Kobra – Jablonec n/N 2:5 (kon.)
HC Kobra Praha
2:5 (1:2, 1:0, 0:3)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Sobota 02.02.2019, 18:00 • Zimní stadion Kobra, Praha-Braník • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 36. kolo

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (20:09:36)

Dnešní utkání je u konce. Jablonec zaslouženě bere všechny tři body.

Do utkání vstoupili lépe domácí. Šťastný ujížděl na osamoceného Hosnedla, jablonecký brankář byl ale nakonec úspěšnější. Ryzákův gól o minu později kvůli ofsajdu neplatil. První gól utkání vstřelil v 5. minutě Pavlů, kdy se z osy hřiště prosadil do levé šibenice domácí branky. O deset minut později už ale bylo srovnáno. Přihrávka zpoza branky našla Nestrašila v nadějné střelecké pozici ze které se nadějný branický zadák nemýlil. Minutu před koncem poslal Jablonec do vedení obávaný ostrostřelec Bříška střelou pod břevno.

Druhá třetina byla jednoznačně méně záživnější než první dějství dnešního utkání. K vidění sice byla přesilovka domácích 5 na 3, ze které se tvrdou střelou od modré prosadil v 31. minutě Ryzák. Jinak žádná větší šance k vidění už ale nebyla.

Rozhodovat se tak muselo až ve třetí třetině. Přečíslení dva na brankáře gólově zakončil Nezbeda. Patrik Maďar pak povedeným sólíčkem přes celé hřiště a střelou do levé šibenice poslal Jablonec už do dvoubrankového vedení. Třešničku na dort nasadil gólem do prázdné branky Tondr.

59:41
    Schejabal zastavil zřejmě poslední útočnou akci v dnešním zápase.

58:38
    Vlci právě vstřelili branku!
    A je rozhodnuto! našel LUKÁŠE TONDRA v prostoru mezikruží, jablonecký kapitán bez problémů skóroval do prázdné branky. Asistence: Kamil Bříška, Jakub Mulač.

58:11
    Zakázané uvolnění Jablonce.

58:00
    Právě probíhají poslední dvě minuty první třetiny.

57:43
    Ofsajd Jablonce. Kobře na vyrovnání už moc času nezbývá.

Dnešní utkání sleduje 175 diváků.

57:01
    Hra vysokou holí. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

56:38
    Kobra bude hrát bez brankáře.

56:38
    Oddechový čas pro domácí.

55:36
    Bříška ani nadvakrát nedokázal překonat Sochůrka, který se v poslední desetiminutovce rozchytal k velmi dobrému výkonu.

55:22
    Zakázané uvolnění Jablonce. Vhazovat se bude před Hosnedlem.

54:59
    Maďarova přihrávka před domácí branku skončila u branických hokejistů, kteří se teď podívají do útoku.

53:40
    Dvě velké šance na obou stranách. Antočík ani Bříška ale nebyli úspěšní.

52:43
    Brokeš ani napodruhé nepřelstil branického brankáře, který si tak připisuje další zákrok.

52:28
    Sražená Brokešova střela končí za brankou Sochůrka.

52:02

Libor Kokoška

Branky a nahrávky: 15. Nestrašil (Šťastný, Hlinka), 31. Ryzák (Kasík, Nestrašil) – 5. Pavlů (Brokeš, Frk), 20. Bříška (Tondr), 43. Nezbeda (Homolka, Mrkvička), 49. Maďar (Brokeš), 59. Tondr (Bříška, Mulač)

HC Kobra Praha: Sochůrek (Mouček) – Semrád, Kasík, Schejbal, Jakub Verbík, Roman Verbík (A), Ryzák – Netolický, Kysela, Patočka, Nestrašil, Šergl, Šteiner (C), Šmerha, Šťastný, Hlinka, Antočík
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Hosnedl (Jelínek) – Mrkvička, Pilař, Pavlů (A), Abraham, Šuráň, Havelka – Šilhan, Hájek, Nezbeda, Frk, Homolka, Babec, Tondr (C), Brokeš, Mulač, Maďar, Bříška (A)

Rozhodčí: Martin Šperl – Petr Marek, Marek Kučera