Salzburg – HC Litvínov 9:7 (kon.) | Jihlava – Kladno 2:5 (kon.) | K. Vary – Zlín 5:2 (kon.)
Olomouc – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 5:2 (kon.) | Chomutov – Přerov 3:4 (kon.)
Č. Budějovice – Plzeň 5:9 (kon.) | Havířov – Mountfield HK 0:6 (kon.) | Liberec – Sparta 3:4 (kon.)
Vsetín – Vítkovice 5:6 (po pr.) | Slavia – Pardubice 3:9 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
3:4 (1:1, 0:3, 2:0 - N 0:1)
HC Sparta Praha
Sobota 02.02.2019, 16:00 • Svijanská Aréna, Liberec • DHL Extraliga juniorů • O pořadí v play-off

Liberečtí sice podali statečný výkon, na Spartu to ale dnes nestačilo. Pražané berou maximální počet bodů a návrat do hlavního města bude tak velmi veselý. Z mé strany je to pro dnešek vše, přeji vám pěkný zbytek sobotního večera. (18:15:21)

60:41
    Sparta právě vstřelila branku!
    Pražané berou i bonusový bod! PATRIK PRYMULA nabral rychlost, obešel domácího obránce a ranou do horního rohu završil svůj hattrick. Bez asistence.

60:01

Sparta nakonec udržela své vedení a z města pod Ještědem si odveze minimálně tři body. Po krátké pauze bude následovat nadstavba.

59:39
    Tygři se sami připravili o útočné pásmo.

59:24
    Pražané vyhazují do středního pásma.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, domácí stále tlačí Spartu v její obranné třetině a snaží se o vyrovnání.

57:55
    Liberečtí už se radovali z gólu. Petr Had ovšem od modré čáry mířil pouze do tyče, od které se kotouč odrazil k hostujícímu brankáři.

56:24
    Nyní Tygry podržel Pavel Čajan, jenž ramenem vyrazil jedovatou ránu Dominika Arnošta.

55:13
    Dělovku Adama Starého kdosi nebezpečně tečoval těsně před Cichoněm. Puk si to ale naštěstí pro Pražany namířil těsně nad břevno.

54:21
    Tygři ještě více přidali na aktivitě, na vyrovnání mají necelých šest minut.

52:37
    Liberec právě vstřelil branku!
    A už je to jen o gól! Adam Starý vyslal kotouč na bránu a Oldřich Cichoň jeho jedovatý pokus pouze vyrazil. V následné skrumáži se nejlépe zorientoval JAN KŘEPELKA, jenž propasíroval puk za brankovou čáru. Ještě to bude zajímavé! Asistence: Adam Starý, Adam Liška.

50:32
    Vojtěch Strnad poslal kotouč před bránu, kde číhal Petr Šafařovský. Tomu však hostující obránci nedovolili ani zakončit.

49:38
    V plném počtu je už i Sparta.

49:20
    Severočeši už jsou kompletní a mohou začít se svými plány na vyrovnání.

48:33
    Adam Liška je na ledě, hraje se ve čtyřech hráčích na obou stranách.

Jonáš Majtyka

Branky a nahrávky: 3. Jansa (Jiruš, Nezbeda), 41. Cikhart (Šeliga), 53. Křepelka (Starý, Liška) – 13. Prymula, 27. Prymula (Rubeš, Dani), 27. Rubeš (Prymula, Dani), 37. Rubeš (Prymula, Dani), 61. Prymula

Bílí Tygři Liberec: Čajan (Novák) – Starý, Šedivý, Adamec, Charvát, Had, Kollert – Křepelka, Šafařovský, Jansa, Strnad, Jiruš, Nezbeda, Liška, Cikhart, Vomáčka, Šeliga
    HC Sparta Praha: Cichoň (Dlouhý) – Krutil, Bláha, Havlín, Prchal, Tomek – Prymula, Dani, Slavíček, Obadal, Rubeš, Kuracina, Arnošt, Gluzman, Čech

Rozhodčí: Pilný – Pechánek, Roischel