Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 1:6 (kon.) | Mountfield HK – Kladno 2:6 (kon.) | Kobra – Třemošná 6:2 (kon.)
Vsetín – Warriors Brno 6:2 (kon.) | Přerov – Olomouc 5:4 (kon.) | Plzeň – Slavia 6:3 (kon.)
Sparta – Chomutov 8:1 (kon.) | Liberec – HC Litvínov 3:0 (kon.) | HK MD Šumperk – Technika Brno 3:1 (kon.)
Žďár n/S – Č. Budějovice 4:5 (po pr.) | Tábor – Jihlava 0:3 (kon.)
konec
VHK ROBE Vsetín
6:2 (0:0, 2:1, 4:1 - N 0:0 - 0:1)
HCM Warriors Brno
Sobota 02.02.2019, 12:00ELIOD Extraliga dorostu • Nadstavba E
Partner:
   
  V samostatných nájezdech zvítězil tým HCM Warriors Brno.
  Autorem vítězné branky je TOMÁŠ HAVELKA.
   
  53:50
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Již prvotní kombinace po přechodu do útočného pásma vypadala nadějně. Postarali se o ni Čajanová s Velikovským, ten také od modré čáry vystřelil. Puk skončil v předbrankovém prostoru, zpracovával ho Adámek, ale už to vypadalo, že jej získají hosté. To však na hranici brankoviště dobruslil JAN PŮČEK a poslal kotouč do pravého horního rohu. Asistence: Matyáš Adámek, Jakub Velikovský.
   
  52:56
  Warriors Brno právě vstřelili branku!
  Hosté snižují náskok Vsetína z protiútoku, který mezi gólmanovy betony zakončil TOMÁŠ HAVELKA. I pro něj je to dnes druhá branka v utkání. Asistence: Matěj Zavřel.
   
  46:47
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Nicméně Valaši se skutečně mohou popáté radovat. Branka to však byla celkem neobvyklá, jelikož brankář při zásahu proti střele BORISE BABELIAKA poslal puk na horní tyčku, od které se odrazil za jeho záda. Asistence: Jan Půček.
   
  41:50
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Po osmi sekundách je tu další vsetínský gól. Tentokrát se o něj v brejku postaral ADAM TUREK, který si po vyhraném vhazování ve středovém kruhu vzal kotouč a sám jej poslal mezi brankářovy betony. Asistence: Bez asistence.
   
  41:42
  Vsetín právě vstřelil branku!
  DOMINIK KUCHAŘÍK tečoval na na levém kruhu Mikulovu střelu od modré, čímž poslal puk do pravého dolního rohu Geidlovy branky. Asistence: Vojtěch Mikula, Sára Čajanová.
   
  39:59
  Warriors Brno právě vstřelili branku!
  Hyklova střela z větší vzdálenosti se zastavila těsně před brankovištěm. Domácí brankář už se po kotouči natahoval, jenže v tu chvíli přijel TOMÁŠ HAVELKA a volným pukem trefil prostor mezi pravou rukou Tkadlece a jeho tělem. Asistence: Ondřej Hykl.
   
  36:46
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Zřejmě tady máme střelce dnešního zápasu, protože Dořičákovu přihrávku skrz brankoviště zužitkoval posunutím puku do odkryté branky SAMUEL RYBÁR. Asistence: Martin Dořičák, Adam Turek.
   
  25:01
  Vsetín právě vstřelil branku!
  A v 26. minutě je tady první branka zápasu. Do vedení se dostávají domácí poté, co Geidl chytil několik střel ze střední vzdálenosti a vyrazil i pokus Davida Bednaříka. To se ale puk dostal jen na SAMUELA RYBÁRA. Jemu už nezbývalo nic jiného, než poslat kotouč pod horní tyčku zcela prázdné brněnské branky. Asistence: David Bednařík, Martin Dořičák.

  Helena Hegeďová

  Branky a nahrávky: 26. Rybár (Bednařík, Dořičák), 37. Rybár (Dořičák, Turek), 42. Kuchařík (Mikula, Čajanová), 42. Turek, 47. Babeliak (Půček), 54. Půček (Adámek, Velikovský) – 40. Havelka (Hykl), 53. Havelka (Zavřel), rozh. náj. Havelka

  Samostatné nájezdy:

  1. série:
  0:0   Heinrich (WAB)
  0:0   Dořičák (VSE)
  2. série:
  0:0   Hykl (WAB)
  0:0   Kunst (VSE)
  3. série:
  0:1   Havelka (WAB)
  0:1   Půček (VSE)
  4. série:
  0:2   Lysoněk (WAB)
  0:2   Babeliak (VSE)


  VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (Krňa) – Machů, Velikovský, Kočí, Mikula, Dořičák, Kuchařík, Kunst, Krajčík – Bednařík, Rybár, Babeliak, Adámek, Půček, Dědek, Turek, Čajanová.
  HCM Warriors Brno: Geidl (47. – 57. Hollý) – Zavřel, Gryc, Berka, Mlčoch Kala, Svoboda, Hykl – Zelinka, Havelka, Lysoněk, Boltvan, Ambrož, Kopřiva, Milotinský, Hanák, Heinrich.

  Rozhodčí: Mrkva – Lederer, Klimek

  Diváci: 68