SOHO Olomouc – Zlín sledge 3:0 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary 3:1 (kon.) | SHK Mustangové – Litvínov 7:0 (kon.)
HC Sparta Praha Sledge
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
SKV Sharks Karlovy Vary
Sobota 02.02.2019, 14:30 • Škoda Icerink, Praha-Strašnice • Česká para hokejová liga • 13. kolo

44:00
    Vyloučení v týmu SKV Sharks Karlovy Vary (Lukáš Michalčín – 2 min, držení).

38:00
    Žraloci právě vstřelili branku!
    Tak nakonec hosté dokázali svůj tlak přetavit v gól, na 1:3 snižuje LUKÁŠ KARAFIÁT po kombinaci v útočné třetině. Asistence: Lukáš Michalčín.

37:46
    Asi největší šance Žraloků za zápas. V přečíslení zahrozil Haas a Michalčín, Vápenka ale drží čisté konto.

34:23
    Sparta právě vstřelila branku!
    Z protiakce se prosazují potřetí v zápase sparťané. Po několika šancích ve druhé třetině se na JIŘÍHO RAULA štěstí usmálo, když prostřelil Macha z předbrankového prostoru. Asistence: Jan Zapletal.

28:38
    Další souboj Macha a Raula, ktzerý opět vyhrál Žralok. Ten v dalším úniku sparťana parádně zakročil proti jeho střele i následným dorážkám.

26:30
    Do brejku ujel Raul, jenže střela mířila nad břevno.

24:05
    Ohar s Raulem jeli do úniku dva na nikoho, Raul vypálil, ale kotozč do brány nedoskákal. Následně se puk odrazil k Zapletalovi, jenže karlovarští hráči již v bráně svému maskovanému muži pomáhali.

15:37
    Hned na úvod druhé třetiny domácí zvyšují na 2:0. Dlouho se bojovalo o puk ve středním pásmu, nakonec skákavou rozehrávku obdržel MIROSLAV NOVOTNÝ, který kotouč v úniku propasíroval pod rukou Macha. Asistence: Jiří Krupička.

10:08
    Forgo zachytil rozehrávku ve středním pásmu a stíhán domácím hráčem zvolil střelu z dálky, která šla okolo vnější strany tyče.

09:26
    Do úniku šel Raul, nicméně tváří v tvář Machovi tahal za slabší konec. Trefil přesně lapačku.

00:49
    Jenže domácí záhy otočili hru a jako první skórují. Sparta se blýskla pohlednou souhrou před karlovarskou bránou a na konci akce byl JAN ZAPLETAL.

Martina Nová

Branky a nahrávky: 1. Zapletal, 16. Novotný (Krupička), 35. Raul (Zapletal) – 38. Karafiát (Michalčín)

HC Sparta Praha Sledge: Vápenka – Raul (A), Zapletal – Krupička (C), Novotný, Frolík, Ohar, Nachtigalová, Pšenčík
    SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Wágner (C) – Michalčín, Schneider, Forgo (A), Haas, Kovářík, Karafiát