Liberec – Příbram 4:0 (kon.) | Karviná – Opava 1:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 1:1 (kon.)
Zlín – Slovácko 0:1 (kon.) | Slavia – Teplice 2:0 (kon.)
FC Zlín
0:1 (0:0)
1.FC Slovácko
Sobota 09.02.2019, 15:00 • Stadion Letná, Zlín • FORTUNA:LIGA • 20. kolo

A je konec! Diváci ve Zlíně dnes neměli možnost videt příliš atraktivní duel. Ten rozhodl jediný gól, který padnul na začátku druhého poločasu, hned v 47. minutě. A gól to byl dost kuriózní. Domácí brankář Dostál si totiž sám srazil míč do sítě a tento gól rozhodnul o vítězství Slovácka, které bude hostům dost chutnat. Zlín totiž porazili po sedmi vzájemných zápasech. (16:55:04)

90+3

90+3
    A ještě jedna žlutá karta. Tu dostává Jan Juroška za faul na Petra Jiráčka.

90+2
    A právě nově příchozý Franič nyní nesportovně odkopnul míč a dostává za to žlutou kartu.

90+1
    Sudí Lerch nastavuje k tomuto zápasu tři minuty.

90
    Vlastimil Daníček nyní hecuje fanoušky Slovácka, protože tuší, že jeho týmu nechybí k vítězství příliš.

89
    Zlín se ale opravdu trápí. Stále se nedokázal usadit na útočné polovině.

88
    Poslední střídání Slovácka. Jaroslava Diviše nahrazuje nová akvizice Slovácka – Domagoj Franič.

87
    Zlínu zbývají poslední tři minuty a nedá se říct, že by nyní měli svěřenci trenéra Pivarníka nějaký drtivý tlak.

86
    Poslední střídání Zlína. Nepříliš dobře hrajícího Džafiče nahrazuje Patrik Slaměna.

85
    Hronek z pravé strany centroval míč do vápna, obrana Slovácka ale zatím působí neprostupně.