NY Rangers – Carolina 0:3 (kon.) | Boston – Los Angeles 5:4 (po pr.) | Buffalo – Detroit 3:1 (kon.)
New Jersey – Minnesota 2:4 (kon.) | NY Islanders – Colorado 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Anaheim 6:2 (kon.)
St. Louis – Nashville 3:2 (kon.) | Ottawa – Winnipeg 5:2 (kon.) | Arizona – Dallas 3:2 (kon.)
Arizona Coyotes
3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
Dallas Stars
Sobota 09.02.2019, 22:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (00:56:15)

Bodyčeky: 21:30

Je konec. Arizona dnes vyhrála na svém ledě 3:2, když porazila Dallas.
    Na začátku sice byli Stars o něco aktivnějším týmem, ale v 9. minutě Kojoti využil první přesilovou hru, když se prosadil Alex Goligoski. Následně se do více šancí dostala Arizona, ale další branka už v prvním dějství nepadla.
    Od začátku druhé třetiny bylo domácí mužstvo lepším týmem, což potvrdilo ve 36. minutě, když využilo přesilovou hru, ve které se prosadil Alex Galchenyuk.
    Ve 44. minutě poslal Alex Galchenyuk domácí už do tříbrankového vedení, ale nakonec jsme se dočkali drama, když se v 57. minutě trefili Ritchie s Radulovem. Dallas ale třetí branku už nedokázal vstřelit.

Arizona ještě vstřelila branku přes celé kluziště, ale to už bylo po siréně a kojoti tak zvítězili 3:2.

59:56
    Rána z levé strany byla zblokována domácím obráncem.

59:51
    Nyní došlo k sekání na hostující straně, ale vylučovat se nebude, což domácí nenechalo klidnými a šli si to vyřídit ručně.

59:36
    Dallas stále drží puk, ale opět Seguin vypálil jen vedle brány.

59:19
    Rána Tylera Seguina z levé strany skončila pouze na zákroku domácího brankáře.

58:50
    Oddechový čas pro hosty.

58:50
    Pokus domácího hráče přes celé kluziště skončil jen vedle prázdné brány a jedná se o zakázané uvolněné.

58:26
    Arizoně se povedlo vyhodit kotouč ze své třetiny a hosté hrají bez brankáře!

57:58
    Hosté se sice dostali ke střele, ale ta letěla jen vedle domácí brány.
    56:48 Alexandr RADULOV - 3:2

56:48
    Dallas právě vstřelil branku!
    No tak pozor, jelikož hvězdy dávají kontaktní gól! Klingebergův pokus parádně tečoval ALEXANDR RADULOV a Kuemper byl bez šance. Asistence: John Klingberg a Jamie Benn.
    56:21 Brett RITCHIE - 3:1

Michal Raška

Branky a nahrávky: 9. Goligoski (Galchenyuk, Oesterle), 36. Galchenyuk (Cousins, Goligoski), 44. Galchenyuk (Keller) – 57. B. Ritchie (Hintz, Heiskanen), 57. Radulov (J. Klingberg, Ja. Benn)

Arizona Coyotes: Kuemper (Pickard) – Hjalmarsson (A), Ekman-Larsson (C), Chychrun, Goligoski, Oesterle, Connauton – Hinostroza, Stepan (A), Pánik – Fischer, Cousins, Keller – Garland, Weal, Galchenyuk – J. Archibald, Kempe, Crouse.
    Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – J. Klingberg (A), Lindell, R. Polák, Heiskanen, Fedun, Oleksiak – Comeau, Faksa, Ja. Benn (C) – Radulov, Seguin (A), Janmark – Spezza, Dickinson, Cogliano – B. Ritchie, Hintz, Gurjanov.

Rozhodčí: Dan O'Rourke, Jon McIsaac – Shandor Alphonso, David Brisebois