Cercle Brugge – Club Brugge 2:2 (kon.) | Anderlecht – Waregem 0:0 (kon.) | Gent – Mouscron 1:2 (kon.)
RSC Anderlecht
0:0 (0:0)
SV Zulte-Waregem
Neděle 10.02.2019, 18:00 • Constant Vanden Stockstadion, Brusel • Belgická liga • 25. kolo

Domácí celek byl v tomto zápase favoritem, jenže nedokázal vstřelit branku. Střelecky bezmocní byli také hosté, takže tento duel přinesl remízu 0:0. Diváci se branky nedočkali. (19:57:33)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:3. Rohy: 6:6.

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Chris Bedia (SV Zulte-Waregem).

90+2
    Čtyř minuty se budou nastavovat.
    90+1. Peter Žulj (AND)

90+1
    Peter Žulj ve vyložené střelecké pozici trefil břevno, gólman by na míč nedosáhl. Domácí ale do vedení nejdou.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Mnoho času už kluby nemají a stále čekáme na první branku zápasu. Sammy Bossut nyní vykopává od své branky.

87
    Sammy Bossut vykopává od své branky a balon dostal až na útočnou polovinu.

87
    Peter Žulj centroval před branku, obrana Zulte-Waregemu si dokázala poradit.

85
    Ibrahima Seck byl volná před brankou, ale balon se k němu po přihrávce spoluhráče nedostal, směr hry se tedy otáčí.

84
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Idrissa Sylla, přichází Chris Bedia.

83
    Jeden z hostujících hráčů problémy a zůstává na hrací ploše, je to Marvin Baudry.

81
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Yari Verschaeren, přichází Alexis Saelemaekers.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, Ivan Santini se pokoušel dorážet, ale u odraženému míče byl dříve brankář.

79
    Domácí obránce James Lawrence dokázal na poslední chvíli zastavit nebezpečně vypadající akci soupeře.

77
    Sammy Bossut vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý odkop.

77
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek se momentálně nemůže propracovat stabilněji do útoku. Mírnou převahu mají v modrém hrající domácí.