Vítkovice – Vel. Meziříčí 6:2 (kon.) | Karlovy Vary – Sokolov 0:3 (kon.)
6:2 (1:0)
FC Velké Meziříčí
Úterý 12.02.2019, 17:00 • Tasovice, UT • Přípravný zápas

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:39:03)

Vítkovice potvrdily favorita, ovšem o svém vysokém vítězství rozhodly až po změně stran. Ještě o pauze totiž platil jednobrankový náskok. Ostravané pak během necelých dvaceti minut vstřelili pět branek! Velké Meziříčí ale rozhodně nic nezabalilo, třetiligový tým se poté dvakrát postaral o korekci skóre, outsider upravil na konečných 6:2 pro Vítkovice.

Střely na branku: 9-5
    Rohové kopy: 4-2
    Žluté karty: 1-1

90+1

89
    Žlutou kartu dostává (FC Velké Meziříčí).

82
    Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Další změna ve skóre, dnes podruhé se prosazuje outsider, který kosmeticky upravuje výsledek a snižuje!

72
    Poprvé se dnes dočkal také třetiligový celek, který se prosazuje ze své třetí střely na branku!

64
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Hra, set, zápas! Situace na hrací ploše teď hovoří naprosto jasně ve prospěch favorita, který teď tenisovou terminologií svému soupeři uštědřil kanára! Trefil se FILIP KALOČ!

62
    Čtvrtá přesná trefa Vítkovic v dosavadním průběhu druhé půle, celkově pak už pátá. Na konci celé akce byl MARTIN MOTYČKA!

58
    Druhý poločas má zatím naprosto jednoznačný průběh, autorem čtvrté branky je DAVID PAŠEK!

49
    Netrvalo to dlouho a rozdíl ve skóre je tříbrankový! Podruhé během krátké chvíle se do střelecké listiny zapisuje JIŘÍ JANUŠKA!

46
    Druholigový celek hned zkraje druhé půle navyšuje svůj náskok, prosadil se JIŘÍ JANUŠKA!

46

Druhý poločas začne za malou chvíli.

Úvodní pětačtyřicetiminutovka hry je za námi. Favorit vede nejtěsnějším možným rozdílem, ovšem Velké Meziříčí po obdržené brance vyrovnalo hru si vypracovalo také několik zajímavých situací.

45+1

31
    Úvodní půlhodina tohoto duelu je za námi. Třetiligový tým v posledních minutách vyrovnal hru, zároveň vybojoval dva rohové kopy.

20
    Žlutou kartu dostává (MFK Vítkovice).

11
    Ostravané se po deseti minutách hry dostávají do vedení, postaral se o to MARTIN BZIRSKÝ!

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Štěpán Slovák

Branky: 11. Bzirský, 46. Januška, 49. Januška, 58. Pašek, 62. Motyčka, 64. Kaloč

MFK Vítkovice: Simkanič – Končal, Cverna (46. Pašek), Mikula (46. Celba), Suryzn – Bzirský (46. Matěj), Kaloč, Motyčka, Chvěja (46. Januška), Janoušek (46. Vasiljev) – Mišinský