Třinec – Liberec | 2:5 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Kometa Brno | 2:1 (po pr.) | | | Zlín – K. Vary | 5:3 (kon.) |
Plzeň – Vítkovice | 4:2 (kon.) | | | Chomutov – Litvínov | 4:1 (kon.) | | | Pardubice – Sparta | 4:1 (kon.) |
Olomouc – Mountfield HK | 1:3 (kon.) |
Třebíč – Přerov | 2:1 (po pr.) | | | Benátky n/J – Poruba 2011 | 2:0 (kon.) | | | Frýdek-M. – Jihlava | 2:3 (po pr.) |
Litoměřice – Slavia | 4:3 (kon.) | | | Ústí n/L – Motor ČB | 0:1 (kon.) | | | Havířov – Prostějov | 5:2 (kon.) |
Kladno – Kadaň | 8:2 (kon.) |
Boston – Chicago | 6:3 (kon.) | | | Buffalo – NY Islanders | 3:1 (kon.) | | | Florida – Dallas | 0:3 (kon.) |
Columbus – Washington | 3:0 (kon.) | | | Ottawa – Carolina | 1:4 (kon.) | | | Tampa – Calgary | 6:3 (kon.) |
St. Louis – New Jersey | 8:3 (kon.) | | | Nashville – Detroit | 2:3 (kon.) | | | Minnesota – Philadelphia | 4:5 (kon.) |
Winnipeg – NY Rangers | 4:3 (kon.) | | | Colorado – Toronto | 2:5 (kon.) | | | Vegas – Arizona | 2:5 (kon.) |
Třemošná – Sparta | 1:4 (2:1 po n.s.n.) | | | Vsetín – HK MD Šumperk | 4:2 (po nadst. prodl.) |
Magnitogorsk – Viťaz | 4:1 (kon.) | | | Čeljabinsk – Čerepovec | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Jaroslavl – N.Novgorod | 2:3 (po pr.) |
Kazaň – CSKA Moskva | 2:3 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Jokerit | 5:3 (kon.) | | | Spartak Moskva – Petrohrad | 0:2 (kon.) |
HC Slovan – Minsk | 3:2 (kon.) |
Švýcarsko – Česko | 0:3 (kon.) |
Kometa Brno – Vítkovice | 2:6 (po nadst. prodl.) | | | HC Litvínov – Salzburg | 3:4 (po nadst. prodl.) |
Řisuty – Mostečtí Lvi | 5:4 (po pr.) | | | Sokolov – Klatovy | 8:1 (kon.) | | | Kobra – Děčín | 12:3 (kon.) |
Jablonec n/N – Trutnov | 3:2 (po pr.) | | | Nymburk – Dvůr Králové n. L. | 4:8 (kon.) | | | Kolín – Letňany | 3:0 (kon.) |
David Servis – Písek | 4:2 (kon.) | | | Tábor – Havlíčkův Brod | 3:6 (kon.) | | | Žďár n/S – Mor. Budějovice | 3:4 (po pr.) |
Val. Meziříčí – Šumperk | 4:3 (kon.) | | | Nový Jičín – SHK Hodonín | 2:10 (kon.) | | | Opava – Orlová | 2:5 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Miskolc | 0:2 (kon.) | | | Poprad – Zvolen | 3:2 (kon.) | | | Banská Bystrica – Košice | 5:1 (kon.) |
Trenčín – Žilina | 3:2 (po pr.) | | | Nové Zámky – Detva | 3:2 (po pr.) | | | MAC Budapešť – Nitra | 4:7 (kon.) |
Trnava – Nové Zámky B | 7:1 (kon.) | | | Prešov – Pov. Bystrica | 2:3 (kon.) |
Nový Bydžov – Náchod | 4:8 (kon.) | | | Nová Paka – Trutnov | 8:0 (kon.) | | | Jaroměř – Hronov | 3:2 (kon.) |
N. Město n. M. – Semechnice | 13:0 (kon.) | | | Opočno – Třebechovice p. O. | 1:0 (kon.) | | | Česká Třebová – Litomyšl | 5:2 (kon.) |
Hlinsko – Moravská Třebová | 5:6 (kon.) | | | Chotěboř – Světlá nS | 3:1 (kon.) | | | Zbraslav – Žižkov Praha | 9:2 (kon.) |
konec
HC Prešov
2:3
(1:2, 1:1, 0:0)
HK 95 Považská Bystrica
59:46
|
Vylúčenie v tíme HC Prešov (Pulščák – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).
|
|
47:19
|
Vylúčenie v tíme HC Prešov (Matejovie – 2 min., nedovolené bránenie).
|
|
35:44
|
Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Cíger – 2 min., držanie + 10 min. osobný trest, nešportové správanie).
|
|
26:19
|
Vylúčenie v tíme HC Prešov (P. Pucher ml. – 2 min., držanie).
|
Branky a nahrávky:
19. Pulščák (Hajda, Hrabčák), 37. Pulščák (P. Pucher st.) – 7. Turan (Niník, Leško), 9. Turan (Rodionov, Bednár), 21. Zlocha (J. Ďurkech)
Rozhodčí: Žák – Wolf, Gavalier
Diváci: 85
Neproměněná penalta:
HC Prešov:
Kožiak – Hajda, Zavalniuk, Kameneu, P. Pucher ml., Matekovie, Voitcekh, Krajč – Pulščák, P. Pucher st., Hrabčák – Lupták, Stena, Iždinský – Lamač, Kicha, Španko
Náhradníci:
Trenér:
HK 95 Považská Bystrica: Kompas – J. Ďurkech, L. Ďurkech, Trška, Fančovič, Leško, Niník, Nahálka, Kubala – Cíger, Zlocha, Drevenák – Koleda, Ligas, Dolinajec – Rodionov, Turan, Bednár – Mokrohájsky, Németh, Danielčak
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HK 95 Považská Bystrica: Kompas – J. Ďurkech, L. Ďurkech, Trška, Fančovič, Leško, Niník, Nahálka, Kubala – Cíger, Zlocha, Drevenák – Koleda, Ligas, Dolinajec – Rodionov, Turan, Bednár – Mokrohájsky, Németh, Danielčak
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Žák – Wolf, Gavalier
Diváci: 85
Števo Lasab