HK FCC Město Lovosice
28:28 (15:12)
Talent tým Plzeňského kraje
Pátek 15.02.2019, 18:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů • 18. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním remízy vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (20:07:18)

Lovosice si ještě ve 40. minutě nevedly vůbec špatně, vedly o 4 branky. Jenže přišla hluchá střelecká část zápasu, díky které Plzeň vyrovnala krok a od té chvíle se oba celky přetahovaly o 1 branku. Když se povedlo v 58. minutě odskočit Lovcům do dvoubrankového vedení, vypadalo to, že si domácí dojdou pro dva body. Ale drama pokračovalo po sérii nepřesností a dalším vyrovnání. Následně už se ani jeden celek nedostal zpět do vedení a jak Lovosice, tak také Plzeň si rozděluje po 1 bodu do extraligové tabulky.

Ihned po skončení zápasu předávají kapitáni obou celků Aničce šek s finanční hotovostí. Tato částka bude ještě navýšena z dobrovolného příspěvku diváků.

Konec zápasu. (28:28)

60
    Hrdlička potvrzuje dnešní velmi dobrý výkon velmi důležitým zákrokem v samém závěru zápasu. Vykopl střelu mimo bránu a i díky němu získávají Lovosice z tohoto zápasu 1 bod. (28:28)

60
    Motl nedokázal na útočné polovině najít Boučka, kterému utekl míč do zámezí! (28:28)

60
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Lovosic. (28:28)

60
    Necelou půl minutu před koncem zápasu si bere lavička Lovosic oddechový čas. (28:28)

60
    Probíhá poslední minuta dnešního zápasu. (28:28)
    59
    Na falešném pivotovi se objevil Michal Tonar, kterému byl ihned adresován míč. Hostující hráč si s celou situací poradil jak nejlépe mohl – vstřelením branky. (28:28)

59
    Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Václav Klimt). (28:27)
    59
    Stehlík se při individuální akci prokličkoval skrze dva bránící hráče až ke střele. Míč prošel mezi konstrukcí brány a nohou Hrdličky do sítě Lovosic. (28:27)

58
    Oddechový čas pro hosty. (28:26)
    58
    Hrdlička vyrazil střelu soupeře do rukou svých spoluhráčů, míč putoval dále do rukou rozběhlého Malého, který postavil svou brankou celou lavičku Lovosic i všechny diváky v hale na nohy. (28:26)
    58
    Klimt si zaběhl nikým nehlídaný za obranu Plzně a náhle přišla přihrávka právě na domácí šutéra, který svou šancí nepohrdl a posílá Lovosice po delší době zpět do vedení. (27:26)

57
    Stehlík měl dostatek času na rozehrávku, přesto poslal míč nepochopitelně pouze do autu. (26:26)
    56
    Bouček už už chtěl nahrávat na své spoluhráče, náhle se mu ale otevřel za jeho zády prostor, který využil pro střelu. která zapadla k pravé tyči. (26:26)
    56
    Po další z řady technických chyb domácích přichází odplata v podání vstřelené branky hostů. Plzeň dostává do jednobrankového vedení Michal Tonar. (25:26)

55
    Lovosice chtěl z nevýhodné situace dostat Bouček zakončením bez nějakého náznaku. Herajt vykopl jeho střelecký pokus zpět do rukou domácích hráčů. (25:25)