Hoffenheim – Hannover 3:0 (kon.) | Schalke – Freiburg 0:0 (kon.) | Stuttgart – RB Lipsko 1:3 (kon.)
Wolfsburg – Mohuč 3:0 (kon.) | Hertha – W. Brémy 1:1 (kon.)
Hertha BSC
1:1 (1:0)
Werder Brémy
Sobota 16.02.2019, 18:30 • Olympiastadion, Berlín • Německá Bundesliga • 22. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:37:18)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 5:4. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 16:11.

Je konec! Hertha přišla o vedení v naprostém konci zápasu a Brémy tak odjíždějí s velmi cenným bodem.
    Ve 20. minutě se po přihrávce Kaloua dostal do velké šance Selke, ale napálil pouze tyč. O pět minut později už to domácím vyšlo, když Kalou ve velké šanci posunul míč na Selkeho a ten propálil Pavlenku. Ve 38. minutě mohl zvýšit vedení domácích Duda, ale jeho rána z přímého kopu skončila na horní tyči.
    Ve druhém poločase byla hra velmi nudná a Brémy se stále nemohly dostat přes obranu Herthy. Nakonec ale v 96. minutě získaly poslední šanci z přímého kopu, který si vzal na starost Claudio Pizarro a nakonec vstřelil srovnávací branku.
    Tři čeští reprezentanti Jiří Pavlenka, Vladimír Darida a Theodor Gebre Selassie si po zápase vyměnili pár slov.

90+6
    90+6. Claudio PIZARRO - 1:1

90+6
    Werder právě vstřelil branku!
    Tak tohle je naprosto neskutečné, jelikož CLAUDIO PIZARRO srovnává z přímého kopu v 96. minutě, když zvolil přízemní střelu a zeď z domácích hráčů se naprosto nepochopitelně rozdělila a po dvou tečích skončil balón u levé tyče.

90+5
    Werder Brémy nyní získaly přímý kop z naprosto fantastické pozice a tohle je obrovská šance na srovnání!

90+3
    Vedad Ibišević ani nezasáhl do hry a uviděl žlutou kartu. Dalším potrestaným hráčem je také Davy Klaassen.

90+3
    Nyní je hra přerušena a nervy tečou proudem. Sören Storks musel nejprve od sebe rozdělit požduchávající se hráče.

90+2
    Marko Grujić neudržel míč na hrací ploše a Brémy získaly autové vhazování.

90+1
    Davy Klaassen se nyní dopustil nedovoleného zákroku ve středu hrací plochy a u míče tak bude Hertha.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Ondrej Duda, přichází Vladimír Darida.

89
    Duda se dopustil faulu ve středu hrací plochy.

88
    Opět Rune Jarstein neměl žádný problém s centrem z levé strany a Brémy se tak ani nadále nemůžou dostat do nějaké šance.

87
    Další nepřesná přihrávka ze strany hostů, ale následně Hertha směrem dopředu rovněž nic nevymyslela.

86
    Brémy sice svírají soupeře, ale pouze dvacet metrů od vápna Herthy a stále se tak nemohou dostat do nějaké šance.