Olomouc – Žďár n/S 2:6 (1:0 po n.s.n.) | Mountfield HK – K. Vary 2:3 (2:0 po n.s.n.) | Vsetín – Salzburg 4:2 (2:3 po n.s.n.)
Třinec – Liberec 4:7 (po nadst. prodl.) | Zlín – Kladno 5:2 (po nadst. prodl.) | Přerov – Mladá Boleslav 2:3 (po pr.)
Vítkovice – Slavia 2:1 (0:1 po n.s.n.) | Kometa Brno – Č. Budějovice 5:1 (2:1 po n.s.n.) | Havlíčkův Brod – Chomutov 2:4 (po nadst. prodl.)
Havířov – Jihlava 4:5 (po pr.) | Pardubice – HC Litvínov 7:3 (po nadst. prodl.) | Sparta – Plzeň 3:2 (2:1 po s.n.)
AZ Havířov
4:5 (1:1, 3:1, 0:2 - 0:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 16.02.2019, 14:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • DHL Extraliga juniorů • Skupina o 13. - 24. místo

Dukla skvělým závěrem strhla vítězství na svou stranu. V prodloužení jí k tomu pomohlo zbytečné vyloučení Juhásze a využitá přesilovka. Domácí tak mají pouze bod, zatímco Jihlava si odváží body dva. To je ode mne pro dnešek vše, těším se u dalších onlajnů. (16:11:08)

62:58
    Dukla právě vstřelila branku!
    Juda našel křižnou přihrávkou TOMÁŠE VALU, který pálil do odkryté branky, na to neměl Matoušek šanci dosáhnout. Asistence: Miroslav Juda a Matěj Vála.

62:24
    Hostující Juda pálil z levého kruhu, ale Matoušek se stihl přesunout a puk zastavil.

62:00
    Útočící hráč Dukly v brankovišti, vhazuje se ve středním pásmu.

61:42
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Juhász – 2 min., podrážení).

60:01

Ve třetí části stříleli branky jen hostující hráči, kteří si minutu před koncem vynutili prodloužení. Havířov spálil i ty největší šance a sám se připravil o vítězství v dnešním utkání. Po krátké přestávce začne prodloužení.

60:00

59:10
    Juda zavezl puk za Matouškovu branku, vrátil jej před domácího brankáře, kterého prostřelil TOMÁŠ VALA. Asistence: Miroslav Juda a Matouš Menšík.

59:00
    Hosté hrají power-play!

58:45
    Další zakázané uvolnění Jihlavy.

58:35
    Dukla se nemůže dostat do útočného pásma.