SHK Mustangové – Studénka Sledge 2:3 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – Zlín sledge 2:4 (kon.)
SHK Mustangové AUTO IN
2:3 (1:1, 0:0, 1:2) Stav série: 0:1
HC Sledge Studénka
Sobota 16.02.2019, 12:15 • ČSOB Pojišťovna arena, Pardubice • Česká para hokejová liga • Semifinále

První semifinálové střetnutí přináší těsnou výhru Studénky, která tak získává mečbol na postup do finále! (13:53:30)

44:43
    Mustangové bez gólmana!

44:18
    Oddechový čas pro hosty.

43:59
    Poslední minuta je tu, Studénka vyhazuje až k Bočkovi.

42:57
    Kapitán Pavel Kubeš byl naprosto sám na mezikruží, gólman Kudela mu skočil do střely a vynikajícím zákrokem jí zneškodnil!

42:38
    Vyloučení v týmu HC Sledge Studénka (Erik Fojtík – 2 min, držení).

41:08
    Mustangové nedokáží v posledních minutách akceptovat tempo hry Studénky a s přibývajícím časem stále více ztrácí naději na první semifinálový bod.

40:39
    Studénka právě vstřelila branku!
    Nyní již pardubičtí hokejisté inkasují! Krátce po vhazování se za kruhem opřel do puku SYLWESTER FLIS a umístil ho přesně pod břevno Bočkovy branky – 2:3! Asistence: Dmitrij Lisov.

40:35
    Nepříjemný závar před pardubickou brankou domácí přežili, Boček na brankové čáře v leže udržel puk pod sebou.

40:17
    Je vidět, že Dmitrije Lisova si hráči Pardubic střeží velmi dobře, nyní dostal tvrdý náraz po přejezdu modré čáry. Rozhodčí pouze zakroutil hlavou a nechal hru pokračovat.

39:49
    Kudela musel vzápětí zasahovat i proti střele Heringa, ani s ní ale neměl výraznější problém.

38:20
    Brankář Martin Kudela nemohl při střele Tomáše Kvocha vidět vůbec nic a měl velké štěstí, že ho kotouč zasáhl přímo do hrudi!

37:40
    Doležal puk za brankovou čarou nestihl, po icingu se bude vhazovat po pravé ruce Bočka.

36:51
    Na opačné straně lapil Kalegarisovu střelu Petr Boček.

35:24
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Náskok Studénky příliš dlouho nevydržel, Mustangové znovu vyrovnávají! Michalcova přihrávka tentokrát byla účinná, MICHAL GEIER se ukázal jako kvalitní posila, když prudkou ranou pod břevno nedal Kudelovi šanci zasáhnout – 2:2! Asistence: Marek Michalec.

35:00
    Přesně deset minut před koncem mohl vyrovnat Geier, po přesném pasu Michalce ale zkoušel ještě kličku, po které mu puk utekl za branku.

34:06
    Kmoch dostal puk na modrou čáru, se střelou ale příliš dlouho čekal a následně nastřelil pouze blokující hráče soupeře.

33:30
    Puk na střídačce Studénky znamená vhazování v útočné třetině pardubických Mustangů.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 9. Doležal (Geier), 36. Geier (Michalec) – 8. Kalegaris (Severin, Lisov), 31. Lisov, 41. Fliis (Lisov)

SHK Mustangové AUTO IN: Boček (Drahý) – Štěpják, Kvoch, J. Kubeš, Michalec, P. Kubeš, V. Buhr, Hering, Doležal, Kořínek, R. Buhr, Pabst, Geier.
    HC Sledge Studénka: Kudela – Klíma, Flis, Kartosz, Kudrna, Fojtík, Mlčák, Staněk, Kalegaris, Schilcher, Lisov, Severin