Calgary – Arizona 5:2 (kon.) | Columbus – Tampa 1:5 (kon.) | Chicago – Ottawa 8:7 (kon.)
Colorado – Vegas 3:0 (kon.) | San Jose – Boston 5:6 (po pr.) | Los Angeles – Washington 2:3 (kon.)
Colorado Avalanche
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Vegas Golden Knights
Úterý 19.02.2019, 03:05 • Pepsi Center, Denver • NHL

47:14
    Teď si ale dají hosté přesilovku a budou moci snížit. Dvě minuty za podrážení dostal Nikita Zadorov.

44:22
    Už se pískalo, dvě minuty za hákování dostal Jon Merrill.

40:28
    Hned v úvodu třetí třetiny se vylučuje na straně Colorada, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Samuel Girard.

33:44
    Dvě minuty za sekání dostal Shea Theodore.

28:14
    Domácí si zahrají první přesilovku, dvě minuty za hákování obdržel Jonathan Marchessault.

23:22
    Vegas si zahraje druhou přesilovku, dvě minuty za vysokou hůl dostal J. T. Compher.

13:34
    Je tu první vyloučení utkání, dvě minuty za zdržování hry vyhozením puku dostal domácí Erik Johnson.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 7. Jost, 26. Agozzino (Landeskog, MacKinnon), 47. Calvert (Nieto, Agozzino)

Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – Girard, E. Johnson (A), Barrie, Graves, Nemeth, Zadorov – Andrighetto, MacKinnon (A), Kerfoot – Calvert, Jost, Landeskog (C) – Rantanen, Söderberg, Nieto – Compher, Agozzino, Greer.
    Vegas Golden Knights: M. Subban (M.-A. Fleury) – Engelland (A), Schmidt, Theodore, McNabb, C. Miller, Merrill – R. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault – Tuch, Stastny, Pirri – O. Lindberg, Eakin, Pacioretty – Reaves, Bellemare (A), Nosek.

Rozhodčí: Pollock, Joannette – Devorski, Racicot

Diváci: 17 808