Philadelphia – Tampa 2:5 (kon.) | Carolina – NY Rangers 1:2 (kon.) | Florida – Buffalo 4:2 (kon.)
New Jersey – Pittsburgh 3:4 (kon.) | Montreal – Columbus 3:2 (kon.) | Minnesota – Anaheim 0:4 (kon.)
St. Louis – Toronto 3:2 (po pr.) | Dallas – Nashville 3:5 (kon.) | Edmonton – Arizona 2:3 (1:2 po s.n.)
St. Louis Blues
3:2 (2:0, 0:0, 0:2 - 1:0)
Toronto Maple Leafs
Středa 20.02.2019, 02:10 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

Z dnešního utkání je to vše. Těším se na Vás zase příště. Na počtenou! (05:00:24)

3. Tyler Bozak (STL), 0+2.

Je dobojováno! St. Louis natáhlo svou sérii vítězství na číslo 11 a pokračuje ve svém rekordním tažení. Dnes dokázalo porazit Toronto 3:2 po prodloužení. Domácí vsítili v první třetině dvě branky. V 11. minutě se trefil Jaden Schwartz a o sedm minut později využil přesilovou hru Colton Parayko. Hosté vyrovnali slepenými góly ve třetím dějství. Branky Zacha Hymana a Austona Matthewse rozhodly, že se bude prodlužovat. Hned po 34 vteřinách nastaveného času se trefil Ryan O'Reilly. Konečný stav je 3:2 po prodloužení.

60:34 Ryan O'REILLY - 3:2

60:34
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Toronto zachybovalo v útočném pásmu a takové okamžiky se v prodloužení 3 na 3 trestají. RYAN O'REILLY jel společně s Tarasenkem na jednoho bránícího hráče. Prvně jmenovaný hráč vzal zakončení na sebe a uspěl střelou na zadní tyč. Andersen nereagoval. 3:2 po prodloužení. Bez asistence.

60:18
    Morgan Rielly se pustil do útočení. Poté však puk vrátil spoluhráči do bezpečí.

60:01

Konec základní hrací doby. Toronto dokázalo ve třetí třetině zaslouženě vyrovnat a klidně mohlo utkání zvrátit na svou stranu. Oba týmy si připíšou po bodu a o majiteli toho druhého se rozhodne v následujících minutách. Střely na bránu: 40-33.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:37
    Zdá se, že ve třetí třetině se už nic nestane. Zřejmě se dočkáme prodloužení.

58:44
    Domácí si mohou chvíli oddechnout. Nyní se hraje ve středním pásmu.

57:52
    Kapanen vyčkal na Gardinera a nabil mu proti holi. Obránce Toronta vší silou vypálil jen těsně vedle levé tyče.

57:14
    Toronto svírá svého soka v pásmu a snaží se přidat třetí branku. Hosté teď doslova baví hokejem.

56:35
    Velká šance na gól. Marner krásnou žabičkou oslovil Hymana, který pohotově střílel. Binnington se přesouval, ale na poslední chvíli zaklapl betony včas a zachránil svůj tým.

55:45
    Muzzin nahodil kotouč do útočného pásma. Ten se odrazil od mantinelu na hůl Browna, jehož pokus jen těsně minul pravou tyč.

55:02
    Marleau prodloužil puk do útočného pásma a okamžitě si to tam mířil.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 11. Schwartz (Bozak, Steen), 18. Parayko (Schwartz, Bozak), 61. R. O'Reilly – 47. Hyman, 48. Matthews (N. Zajcev, Kapanen)

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Pietrangelo (C), Edmundson, Parayko, Bouwmeester, Bortuzzo, Dunn – Tarasenko (A), R. O'Reilly, B. Schenn – Steen (A), Bozak, Schwartz – Maroon, Sundqvist, Sanford – Thomas, Barbašev, MacEachern.
    Toronto Maple Leafs: Andersen (Sparks) – Hainsey, Rielly (A), N. Zajcev, Muzzin, Dermott, Gardiner – Marner, Tavares (A), Hyman – Kapanen, Matthews, Marleau (A) – W. Nylander, Kadri, A. Johnsson – Co. Brown, F. Gauthier, P. Lindholm.

Rozhodčí: St. Laurent, Sutherland – Merquis, Devorski

Diváci: 18 598