Venlo – Heracles 0:1 (kon.)
VVV Venlo
0:1 (0:0)
Heracles Almelo
Pátek 22.02.2019, 20:00 • Seacon Stadion De Koel • Nizozemská Eredivisie • 23. kolo

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 9:1. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:14. (22:18:10)

Je konec! Dnešní utkání nakonec přineslo jedinou branku, o kterou se necelých deset minut před koncem zápasu postaral hostující Mohammed, jenž zužitkoval pokutový kop. Sledovali jsme celkem vyrovnanou podívanou, tento zápas mohl skonči jakkoliv. První poločas spíše patřil hostujícímu celku, naopak ten druhý hráčům Venla. Dnešní utkání nabídlo ještě jednu nešťastnou událost, zhruba v desáté minutě byl faulován Promes, kterého nakonec odvezla sanitka.

90+3

90+3
    To mohl být šok. Do vzduchu se totiž dostával brankář Unnerstall, který ale hlavičkoval vedle branky.

90+2
    Domácí si v koncovce utkání vytvářejí celkem slušný tlak. Před malým momentem měl málo prostoru kolem sebe Mlapa, ještě jeden roh pro Venlo.

90+1
    Do pokutového území přispěchal také brankář Unnerstall, Venlo totiž zahrávalo rohový kop, který nabídl zakončení vysoko nad branku soupeře.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Střídání v týmu VVV Venlo: ze hřiště odchází Peter van Ooijen, přichází Jay-Roy Jornell Grot.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Venlo stále prohrává o jednu branku, ještě ale můžeme počítat s nastaveným časem.

88
    Žlutou kartu dostává Kristoffer Peterson (Heracles Almelo).

88
    Roselerovi se nepodařilo odkopnout míč dle představ, logicky ho tak ujal jeden z protihráčů, který okamžitě přenášel hru na pravou stranu hrací plochy.

85
    V tuto chvíli to budou mít domácí hráči hodně složité, prohrávají totiž o jednu branku. Do konce zápasu nezbývá už moc času.

84
    Střídání v týmu VVV Venlo: ze hřiště odchází Tino-Sven Sušić, přichází Jonathan Opoku.
    83. Mo OSMAN - 0:1

83
    Heracles právě vstřelil branku!
    Tak přeci jenom tu máme úvoní branku tohoto zápasu! K rozehrávce pokutového kopu se postavil OSMAN MOHAMMED, který zvolil zakončení přesně do šibenice, na což byl brankář Unnerstall krátký.

82
    Je tu pokutový kop pro Heracles!

82
    Vzápětí to po pravém křídle zkoušel střídající Duarte, který se ale nedostal přes dvojici protihráčů. Navíc si nedovoleným zákrokem pomohl Breukers.

81
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Před malým momentem se ujal rozehrávky od své branky hostující brankář Blaswich.