Ottawa – Columbus 0:3 (kon.) | Detroit – Minnesota 2:3 (kon.) | Chicago – Colorado 3:5 (kon.)
Calgary – Anaheim 2:1 (kon.) | Vegas – Winnipeg 3:6 (kon.) | Buffalo – Washington 5:2 (kon.)
NY Rangers – New Jersey 5:2 (kon.) | St. Louis – Boston 2:1 (2:1 po s.n.) | Dallas – Carolina 0:3 (kon.)
Columbus – San Jose 4:0 (kon.) | Florida – Los Angeles 6:1 (kon.) | Nashville – Colorado 0:5 (kon.)

3. Shea Theodore (VEG) 1+0 (06:49:39)

V tomto divokém zápase vyhrává hostující celek, který dokázal vstřelit dvakrát dva velmi rychlé góly. Z kraje první třetiny a na konci té druhé. Díky tomu dokázal tento zápas vyhrát. Dva body z tohoto klání berou hostující Jets.

Winnipeg právě vstřelil branku!
    Přes celé kluziště poslal kotouč do prázdní branky ANDREW COPP. Asistence: Jacob Trouba a Adam Lowry.

57:34
    Domácí hokejisté se nyní nemohou dostat stabilněji do útočného pásma, kotouč mají za svou brankou a čas rychle ubíhá. William Karlsson (Vegas) to zkoušel individuálně.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry v tomto zápase.

56:21
    Cody Eakin pálil ze střední vzdálenosti, jeho projektil kryje Connor Hellebuyck.

55:54
    Mnoho času už domácí celek nemá a stále prohrává o dvě branky. Winnipeg hraje zodpovědně.

55:13
    Marc-Andre Fleury kryje další střelu hostujícího celku.

55:03
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.

54:42
    Pierre-Édouard Bellemare dostal skvělou přihrávkou před odkrytou část branky, ale výtečný zákrok vytáhl Connor Hellebuyck.

54:01
    Noskovi sjel kotouč z hole, vypálit tak nedokázal. Následně kryje puk hostující brankář. Komerční přestávka.

52:54
    Connor Hellebuyck dokázal podržet své spoluhráče, vytáhl proti domácí střele dobrý zákrok. Vegas se nevzdává, bojuje, ale bude to mít těžké.

Dnešní utkání sleduje 18 280 diváků.

Vegas se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu, zatím ale marně.

50:37
    Ránu od modré čáry kryje Connor Hellebuyck. Komerční přestávka.

50:15
    Patrik Laine byl zcela volný před brankou, ale kotouč se k němu nedostal.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, hostující celek vede o dvě branky a má zápas pod kontrolou.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:10
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

48:37
    Jonathan Marchessault se dostal do postavení mimo hru.

46:31
    Hostující celek si bere dvoubrankové vedení zpět, využívá přesilovku pět na tři, Po dobré přihrávce spoluhráče se ránou z první prosazuje PATRIK LAINE. Asistence: Blake Wheeler a Jacob Trouba.

45:46
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Brayden McNabb – 2 min., sekání).

45:24
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Max Pacioretty – 2 min., vysoká hůl).

44:54
    Marc-Andre Fleury výborně vychytal jednoho z hráčů hostujícího celku.

44:30
    Vegas rozehrává od své branky, sledujeme zajímavý úvod třetí třetiny.

43:52
    Špatná rozehrávka na druhé straně, a tak výhodu buly v útočném pásmu mají domácí.

43:29
    Mark Scheifele zůstal před brankou volný, ale jeho bekhendovou střelu dokázal domácí brankář zastavit.

43:00
    Tři minuty hry jsou ze třetí třetiny jsou pryč. Jacob Trouba nyní pálil, jeho ránu vyrazil Marc-Andre Fleury.

42:25
    Golden Knights rozehráli špatně, je z toho další icing.

42:19
    Marc-Andre Fleury kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
    Nejrychlejší branka v historii Vegas.

Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

41:17
    Vegas nyní špatně rozehrálo, píská se icing.
    40:08 Jonathan MARCHESSAULT - 3:4

40:08
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    A je sníženo na rozdíl jediné branky. Bleskově po začátku třetiny se do šance dostal JONATHAN MARCHESSAULT a tvrdou ránou prostřelil brankáře. Asistence: William Karlsson a Reilly Smith.

40:01
    Zápas, ve kterém vede Winnipeg o dvě branky, pokračuje třetí třetinou.

40:01

Jsme tam, kde jsme byli. Hosté vstřelili znovu rychlé dva góly, díky čemuž vedou po čtyřiceti minutách hry 4:2. Vegas nehráli třetinu špatně, ale jsou to chvilky nekoncentrovanosti, které stojí Vegas lepší výsledek.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00
    39:56 Adam LOWRY - 2:4

39:56
    Nedůslednost domácích hráčů znamená znovu dvoubrankový deficit. Nyní se prosazuje z hranice brankoviště ADAM LOWRY, kterého nedokázal William Karlsson zblokovat. Asistence: Ben Chiarot.
    39:30 Patrik LAINE - 2:3

39:30
    Hodně zbytečné vyloučení dokázal hostující celek potrestat a Jets si berou vedení zpět. Do odkryté části branky po skvělé Wheelerově pasu zakončoval PATRIK LAINE. Asistence: Blake Wheeler a Jacob Trouba.

38:51
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Reilly Smith – 2 min., hákování).

38:38
    Domácí hrají nyní aktivněji a hostující celek se musí bránit.

38:13
    Cody Eakin se dostal do brejku, sám před brankou však vůbec netrefil.

38:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

36:56
    Sledujeme dramatický hokej, stav zápasu je vyrovnaný.

36:42
    Pierre-Édouard Bellemare měl dlouhé střídání, nahodil kotouč do útočného pásma a šel střídat.

36:09
    22:15, tak vypadá aktuálně statistika hitů.

35:25
    Tomáš Nosek hraje velmi dobře, sledujeme rychlý hokej, Vegas dokázalo smazat dvoubrankovou ztrátu.

35:09

35:01
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, hostující celek se dostal do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet.

34:33
    Komerční přestávka, a pak se bude vhazovat před brankou Vegas.

33:56
    William Karlsson se dostal do střelecké pozice, jeho rána byla obránce Jets zblokovaná mimo hrací plochu.

33:25
    Sami Niku pálil od modré čáry, jeho projektil viděl a snadno vyrazil domácí brankář.

32:40
    Alex Tuch dostal kotouč do středního pásma, optickou převahu nyní mají hostující hokejisté.

32:10
    Patrik Laine se dostal do střelecké pozice, jeho projektil postrádal přesnost. Brankář Vegas zasahovat nemusel

31:26

31:14
    Tomáš Nosek využil špatné rozehrávky soupeře, vystřelil, ale brankář byl připravený.

31:03

30:15
    Dostáváme se do druhé části druhé třetiny i zápasu. Branka Jets vypadla ze svého postavení.

29:48
    Winnipeg vyhazuje.

29:35
    Brandon Pirri to zkoušel z první, jeho rána byla zblokovaná.

29:03
    Přesilovka pro domácí.

29:03
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Ben Chiarot – 2 min., krosček).
    28:09 Shea THEODORE - 2:2

28:09
    A je vyrovnáno. Krásnou ránou od modré čáry dává svou desátou branku v sezóně SHEA THEODORE. Jeho pokus byl přesný a Connor Hellebuyck bez šance, střelu neviděl. Asistence: Alex Tuch a Paul Stastny.

27:46
    Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Jets. Ti přesilovku neproměnili.

27:44

27:14
    Tyler Myers hledal spoluhráče před brankou. Bryan Little byl volný, přihrávku nezískal.

27:00
    Brayden McNabb vyhazuje přes všechny čáry.

26:16
    Hostující celek se usadil v útočném pásmu a pokouší se něco vymyslet. Jeden z hráčů Jets zlobil hokejku.

25:44
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Max Pacioretty – 2 min., faul loktem).

25:35
    Max Pacioretty se dostal do střelecké pozice, ale brankář neprostřelil.

25:06
    Branka Vegas vypadla ze svého postavení, hra je tak přerušená.

24:33
    Hostující celek hraje aktivněji, domácí se musí bránit. Fanoušci Vegas pochopili, že jejich klub potřebuje podpořit.

24:17
    Tři čtyři skvělé zákroky nyní předvedl domácí brankřá Marc-Andre Fleury.

23:47
    Snad poprvé v zápase se hlasitěji ozývají fanoušci Vegas.

22:12
    Hostující celek se nyní dostal do útočného pásma, kde kombinuje.

21:50
    Tomáš Nosek se pokoušel dostat do útočného pásma, což se mu podařilo, ale výraznější šanci si nevypracoval.

21:27
    Marc-Andre Fleury kryje kotouč, vhazovat se bude v útočném pásmu Winnipegu.

20:42
    Sledujeme klidnější úvod druhé třetiny, hostující celek rozehrává od své branky.

20:11
    Zápas pokračuje druhou třetinou.

20:01

Nikolaj Ehlers a Kyle Connor poslali hostující celek do dvoubrankového vedení po 78 vteřinách. Špatný začátek Vegas. Domácí pak měli k dispozici dvě přesilovky, které neproměnili. Nakonec se prosadit dokázali, trefil se po skvělé Noskově přihrávce Pierre-Édouard Bellemare. Vegas vede na střely na branku 11:10.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:23
    Paul Stastny tečoval kotouč, zakázané uvolnění se tak nepíská.

18:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:28
    Connor Hellebuyck má na svém kontě další zákrok.

16:40
    Hra je nyní přerušena. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

16:09
    Komerční přestávka,
    15:43 Pierre-Édouard BELLEMARE - 1:2

15:43
    Důležitou práci odvedl Tomáš Nosek, který nepřišel o kotouč a připravil ho pro spoluhráče. PIERRE-ÉDOUARD BELLEMARE se dostal do takřka ideální pozice mezi kruhy a nemýlil se. Vegas snižuje. Asistence: Tomáš Nosek a Ryan Reaves.

14:50
    Domácí rozehrávají od své branky, dostáváme se do finální fáze hry v první třetině.

14:10
    Nick Holden pálil od modré čáry, jeho projektil byl nepřesný.

13:44
    Sledujeme klidnější pasáž hry. Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nemůže usadit před brankou.

12:09

11:30
    Golden Knights se nemohou dostat stabilněji do útočného pásma. Špatná přesilovka.

11:12
    Znovu Jets vyhazují. Oslabení jim jdou výborně.

10:43
    Marc-Andre Fleury má kotouč za svou brankou, snaží se rychle rozehrát.

10:23
    Hostující celek vyhazuje přes všechny čáry, domácí tak musí bojovat o útočné pásmo.

10:08
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Mathieu Perreault – 2 min., nedovolené bránění).

10:06
    Brandon Pirri, Paul Stastny a Alex Tuch si vybojovali tlak v útočném pásmu. Jeho výsledkem kromě střely je také faul Winnipegu.

09:31
    Brandon Pirri se dostal sám před brankáře, ale přesněji umístit střelu nedokázal.

09:00
    Devět minut hry je pryč, Jets vstoupili výborně do zápasu a domácí mají značné potíže, ostatně 3-9 na střely.

08:16
    Pierre-Édouard Bellemare pálil od modré čáry, rychle po přechodu do útočného pásma. Jeho rána vybojovala útočné pásmo.

07:20
    Domácí hráči mají velké problém s udržením útočného pásma, hostující celek hraje ve svém obranném pásmu velmi dobře, což způsobuje Vegas značné potíže.

07:07

07:02
    Jednu jedinou střelu vyslali domácí v přesilovce na branku soupeře.

06:56

06:27
    Hostující celek vyhazuje přes všechny čáry.

05:48
    Brandon Pirri zakončoval, jeho rána však byla nepřesná. Gólman zasahovat nemusel.

05:19
    Shea Theodore pálil z dobré pozice, jeho projektil snadno a v pohodě kryje Connor Hellebuyck.

05:07
    Jonathan Marchessault ani na dvakrát nedokázal trefit branku.

04:56
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Tyler Myers – 2 min., nedovolené bránění).

04:39
    Max Pacioretty se pokoušel dostat do útočného pásma, ale neuspěl.

04:19
    Až nyní musel zasahovat hostující brankář. Max Pacioretty na něho vyslal nebezpečnou střelu.

03:36
    Nate Schmidt vedl akci svého celku, ke střele na branku se však nedostal.

03:03
    Domácí hokejisté se vůbec nemohou dostat do tempa, Jets začali parádně tento mač.
    01:28 Kyle CONNOR - 0:2

01:28
    Skvělý začátek hostujícího celku, který se dostává do dvoubrankového vedení. KYLE CONNOR dostal puk před brankou a prostřelil brankáře střelou do protipohybu. Asistence: Bryan Little a Sami Niku.
    00:56 Nikolaj EHLERS - 0:1

00:56
    Z pohledu domácích Vegas všechno špatně. Po zmatku před brankou se k odraženému puku dostal NIKOLAJ EHLERS, který sice dvacet zápasů vinou zranění vynechal, ale góly dávat tento hráč umí. Prosazuje se z dorážky. Asistence: Bryan Little a Kyle Connor.

00:30
    Marc-Andre Fleury rozehrává od své branky na obránce.

00:01

00:01

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – Schmidt, Engelland, McNabb, Theodore, Merrill, Holden – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pirri, Stastny, Tuch – Pacioretty, Eakin, O. Lindberg – Nosek, Bellemare, Reaves.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrow, Trouba, Chiarot, Niku, D. Kulikov, T. Myers – Connor, Scheifele, Wheeler – Laine, Little, Ehlers – Perreault, Lowry, B. Tanev – Lemieux, Copp, Appleton..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Jedná se o první ze dvou vzájemných zápasů v této sezóně. Winnipeg se nachází ve středu třízápasového venkovního tripu. Po Vegas se představí v Arizoně. Winnipeg má z venkovních zápasů bilanci 15-13-0, ovšem z posledních osmi 3-5-0. V posledním zápase inkasoval Winnipeg 33 trestných minut, což je nejvíc od 11. října v Nashvillu (60). Poslední trénink absolvoval Nikolaj Ehlers v klasickém dresu, je možné, že do zápasu zasáhne.

Vegas pokračuje v sérii domácích zápasů. V tom posledním podlehlo na nájezdy Bostonu 2:3.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Winnipeg Jets.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 16. Bellemare (Nosek, Reaves), 29. Theodore (Tuch, Stastny), 41. Marchessault (W. Karlsson, R. Smith) – 1. Ehlers (Little, Connor), 2. Connor (Little, Niku), 40. Laine (Wheeler, Trouba), 40. Lowry (Chiarot), 47. Laine (Wheeler, Trouba), 59. Copp (Trouba, Lowry)

Rozhodčí: O'Rourke, Walsh – Murray, Racicot

Diváci: 18 280