Poruba 2011 – Motor ČB | 3:4 (kon.) | | | Ústí n/L – Havířov | 5:4 (po pr.) | | | Benátky n/J – Slavia | 3:5 (kon.) |
Frýdek-M. – Prostějov | 4:1 (kon.) | | | Litoměřice – Kadaň | 14:0 (kon.) | | | Vsetín – Přerov | 4:2 (kon.) |
Třebíč – Kladno | 5:3 (kon.) |
Ottawa – Columbus | 0:3 (kon.) | | | Detroit – Minnesota | 2:3 (kon.) | | | Chicago – Colorado | 3:5 (kon.) |
Calgary – Anaheim | 2:1 (kon.) | | | Vegas – Winnipeg | 3:6 (kon.) | | | Buffalo – Washington | 5:2 (kon.) |
NY Rangers – New Jersey | 5:2 (kon.) | | | St. Louis – Boston | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Dallas – Carolina | 0:3 (kon.) |
Columbus – San Jose | 4:0 (kon.) | | | Florida – Los Angeles | 6:1 (kon.) | | | Nashville – Colorado | 0:5 (kon.) |
Pardubice – Zlín | 6:4 (po nadst. prodl.) | | | Kometa Brno – Havířov | 3:5 (po nadst. prodl.) | | | Kobra – Sparta | 2:6 (po nadst. prodl.) |
Technika Brno – Warriors Brno | 1:2 (po pr.) | | | Vsetín – Olomouc | 6:2 (po nadst. prodl.) | | | Třinec – Vítkovice | 2:4 (po nadst. prodl.) |
HK MD Šumperk – Přerov | 2:4 (1:2 po n.s.n.) | | | Tábor – Havlíčkův Brod | 4:2 (po nadst. prodl.) | | | Kladno – Slavia | 5:3 (po nadst. prodl.) |
Jihlava – Žďár n/S | 5:3 (1:0 po n.s.n.) | | | Liberec – Plzeň | 2:6 (po nadst. prodl.) | | | HC Litvínov – Mountfield HK | 1:5 (po nadst. prodl.) |
K. Vary – Chomutov | 4:8 (po nadst. prodl.) |
Salzburg – Sparta | 6:2 (po nadst. prodl.) | | | Jihlava – Přerov | 0:3 (3:2 po n.s.n.) | | | Kladno – Mountfield HK | 5:9 (po nadst. prodl.) |
Plzeň – Třinec | 1:2 (1:2 po n.s.n.) | | | Slavia – Kometa Brno | 5:6 (2:3 po n.s.n.) | | | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod | 3:5 (po nadst. prodl.) |
HC Litvínov – Vítkovice | 2:3 (po pr.) | | | Liberec – Vsetín | 12:0 (po nadst. prodl.) | | | K. Vary – Olomouc | 5:1 (po nadst. prodl.) |
Č. Budějovice – Pardubice | 1:0 (po pr.) | | | Žďár n/S – Zlín | 4:1 (po n.s.n.) |
Řisuty – Děčín | 5:6 (kon.) | | | Nymburk – Kolín | 2:3 (kon.) | | | Bílina – Klatovy | 3:4 (po pr.) |
Sokolov – Kobra | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Vrchlabí – Dvůr Králové n. L. | 2:3 (kon.) | | | Letňany – Jablonec n/N | 0:5 (kon.) |
Kopřivnice – SHK Hodonín | 3:5 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Orlová | 4:2 (kon.) | | | Pelhřimov – Havlíčkův Brod | 5:10 (kon.) |
David Servis – Mor. Budějovice | 2:6 (kon.) | | | Tábor – Žďár n/S | 1:4 (kon.) | | | Nový Jičín – Opava | 5:4 (po pr.) |
Slaný – Černošice | 4:9 (kon.) | | | HC Baník Sokolov B – Nejdek | 2:2 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Boskovice | 5:6 (kon.) |
Čerti Ostrov – Cheb | 2:8 (kon.) | | | HC TNP Praha – Kobra Praha B | 12:1 (kon.) | | | Lev Benešov – Poděbrady | 2:5 (kon.) |
Veselí nLuž. – HC Vajgar | 6:7 (kon.) | | | Strakonice – Č. Krumlov | 4:6 (kon.) | | | HC Rokycany – Třemošná | 13:1 (kon.) |
HC Turnov – HC Varnsdorf | 7:4 (kon.) | | | Kroměříž – Uničov | 6:7 (po pr.) | | | Uh.Brod – Blansko | 9:1 (kon.) |
Krnov – Rožnov p. R. | 6:2 (kon.) | | | SK Karviná – Bohumín | 6:2 (kon.) | | | Rakovník – Mělník | 2:8 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Rosice | 12:3 (kon.) | | | Studénka – H. Benešov | 8:4 (kon.) | | | V.Popovice – Čáslav | 3:4 (kon.) |
Lomnice n/P – Gepardi Jablonec | 3:4 (po pr.) | | | Hvězda Praha – Žižkov Praha | 8:1 (kon.) | | | HC Domažlice – Klatovy | 2:3 (kon.) |
Studénka Sledge – SHK Mustangové | 5:4 (kon.) | | | Zlín sledge – HC Sparta Praha Sledge | 2:0 (kon.) |
Benátky n/J B – Kolín B | 2:8 (kon.) |
Tango Klatovy – AHC Dynamo | 2:4 (kon.) | | | HC 2009 Nýrsko – Marsy Klatovy | 4:4 (kon.) | | | HC Čápi – HC Vizi | 2:7 (kon.) |
Poběžovice – Tomahawk | 3:1 (kon.) |
Klášterec nO – Louny | 1:5 (kon.) |
po nadst. prodl.
Bílí Tygři Liberec
12:0
(3:0, 4:0, 5:0 - N 0:1)
VHK ROBE Vsetín
Ondřej Belák
Branky a nahrávky:
6. Teplý (Rychlovský), 6. Najman (Teplý, Rychlovský), 13. Chrtek (Drábek), 26. Najman (Teplý, Rychlovský), 29. Teplý (Charvát), 37. Rychlovský (Jansa), 37. Teplý (Žůrek), 41. Drábek (Aubrecht), 43. Křepelka (Jiruš, Žůrek), 45. Chrtek (Šír), 47. Jansa (Kollert), 58. Šír (Chrtek) – 64. Klímek
Rozhodčí: Beránek – Kajínek, Zavřel.
Diváci:
Neproměněná penalta:
Bílí Tygři Liberec:
Čajan (Novák) – Aubrecht, Starý, Kunst Vratislav, Adamec, Charvát (C), Žůrek, Kollert – Najman, Křepelka, Rychlovský, Šír (A), Teplý, Jansa, Jiruš, Chrtek, Liška, Drábek, Vomáčka.
Náhradníci:
Trenér:
VHK ROBE Vsetín: Málek (Sachr) – Kunst Stanislav, Ondračka (A), Zeman, Jenáček (A), Pernický, Kožený, Houser – Jindra, Klímek (C), Pospíšil, Lukačka, Krupa, Adámek, Vašenka, Frimel, Frydrych, Zemánek.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
VHK ROBE Vsetín: Málek (Sachr) – Kunst Stanislav, Ondračka (A), Zeman, Jenáček (A), Pernický, Kožený, Houser – Jindra, Klímek (C), Pospíšil, Lukačka, Krupa, Adámek, Vašenka, Frimel, Frydrych, Zemánek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Beránek – Kajínek, Zavřel.
Diváci:
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Lukačka – 2 min., hrubost).