Wellington Phoenix – Sydney 0:1 (kon.) | Melbourne Victory – Melbourne City 1:1 (kon.)
Melbourne Victory FC
1:1 (0:1)
Melbourne City FC
Sobota 23.02.2019, 09:58 • Marvel Stadium, Melbourne • Australská A-League • 20. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (11:56:55)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 1:1. Střely mimo: 0:7. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:19.

Utkání je u konce, týmy si v derby rozdělily body po výsledku 1:1. Ten zařídil už v 50. minutě domácí Kosta Barbarouses, když překvapil brankáře Galekoviće z ostrého úhlu a dostal tak míč do sítě. Přesto si mohli body odvézt hosté, jenže Brattan v 62. minutě napálil pouze břevno a bez úspěchu skončily i další šance City. Závěr se pak hodně rozkouskoval, přibývalo faulů i karet a další branka už nepadla.

90+5

90+4
    Ještě jeden roh pro hosty, obrana Victory zvládla jak přihrávku, tak i následné zakončení odvrátit.

90+3
    Přetažená přihrávka v podání Denga skončila mimo hrací plochu, Galeković bude odkopávat.

90+2
    Závěr zápasu je hodně nervózní, přibývá faulů na obou stranách.

90+2
    Po Toivonenově nedovoleném zákroku se udělovala opět žlutá karta, ale ne pro domácího hráče, ale pro hostujícího Barta Schenkevelda za strkání do protivníka.

90+1
    Domácí vhazují na vlastní polovině, nikam s tím nepospíchají.

90
    Budou se nastavovat čtyři minuty.

90
    Nyní se ale blýskl pohotovým zákrokem, kdy včas vyběhl na centrovaný míč a vyboxoval jej mimo své území.

88
    Deng v poklidu uklidil hostující přihrávku do autu, Victory se může vrátit do obrany.

87
    Stále sledujeme snahu hostů o vítěznou branku, už ale i ze strany City jde o jakousi křeč.

86
    Z dálky to zkusil hostující Jamieson, táhlá rána se však stočila od branky a Thomas ji pouze kontroloval pohledem.

85
    Utkání sleduje 32 431 diváků.

84
    Po centru a několika hlavičkových soubojích se pískal nedovolený zákrok na Toivonena. Provinil se Good.

83
    Roh pro City, Vidošićův centr srazil Broxham.

82
    Domácí tým se v posledních minutách soustředí na dobrou obranu, na útočnou fázi Victory trochu rezignovalo.