Den Haag – Ajax 1:5 (kon.) | Emmen – Arnhem 0:3 (kon.) | Eindhoven – Feyenoord 1:1 (kon.)
Willem II – Alkmaar 2:1 (kon.)
Willem II Tilburg
2:1 (2:0)
AZ Alkmaar
Neděle 24.02.2019, 16:45Nizozemská Eredivisie • 23. kolo

Domácí celek se v prvním poločase dostal do dvoubrankového vedení. Ve druhé části zápasu pak v 80. minutě dokázal hostující celek snížit. Srovnat už ale nedokázal, takže body bere Willem II Tilburg. (18:42:46)

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 5:2. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:10.

90+5

90+5
    Už se pravděpodobně nic nestane.

90+3
    Hraje se zejména na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

90+1
    Pět minut se bude nastavovat, což se pochopitelně nelíbí domácím fanouškům.

90
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Alexander Isak, přichází Evangelos Pavlidis.

89
    Žlutou kartu dostává Ron Vlaar (AZ Alkmaar).

89
    Willem drží hru daleko od své branky.

88
    Ron Vlaar se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale míč získal domácí brankář, který vykopává od své branky.

87
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, hraje se na útočné polovině domácích.

85
    Domácí celek se nyní usadil na útočné polovině, centr se snesl před branku, ale obrana Alkmaaru si dokázala poradit.

84
    Ron Vlaar hraje se svými spoluhráči na útočné polovině, centr se snesl před branku, ale nikdo nebyl připravený na zakončení.

80
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Renato Tapia, přichází Dries Saddiki.

79
    Willem se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, centr před branku byl nepovedený.
    78. Guus TIL - 2:1

78
    Alkmaar právě vstřelil branku!
    Hostující celek snižuje na rozdíl jediné branky. Dobrou přihrávku od spoluhráče dostal před branku GUUS TIL. A z bezprostřední blízkosti dokázal prostřelit brankáře soupeře.

77
    Domácí hráči se snaží dostat hru co nejdál od své branky, což se jim zatím nedaří.

76
    Guus Til pálil znovu ze zajímavé pozice, jeho projektil zblokovala obrana na rohový kop-