Nové Zámky – Detva 3:4 (po pr.) | Miskolc – MAC Budapešť 2:3 (po pr.)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
2:3 (2:0, 0:1, 0:1 - 0:1) Stav série: 0:2
MAC Budapešť
Sobota 02.03.2019, 18:00 • Miskolc Ice Hall, Miskolc • Tipsport Liga (SR) play-off • Předkolo

65:39
    Budapešť vstřelila branku!
    Je konec, Budapešť dokonává úžasný obrat a vyhrává i druhý zápas na půdě Miskolce! Chris Langkow nahrál do mezikruží volnému JAREDU BROWNOVI, který přesnou střelou pod horní tyč rozhoduje dnešní zápas – 2:3! Asistence: Chris Langkow, Jesse Dudás.

43:46
    Podaří, hosté přetavují zvýšenou aktivitu ve vyrovnávací gól a bezmála čtyři minuty po startu druhé třetiny začínáme zase od začátku! Brown našel na kruhu připraveného JESSEHO DUDÁSE, který prudkou dělovkou z první propálil vše, co stálo mezi ním a sítí – 2:2! Asistence: Jared Brown, Keegan Dansereau.

33:49
    Kontaktní gól je na světě, ukázková souhra hostující první lajny vede ke snížení na 2:1! Bodó zpoza branky nahrál do mezikruží připravenému CHRISI LANGKOWOVI, který střelou z voleje překonal dosud stoprocentního Ádáma Vaye! Asistence: Chris Bodó, Brance Orban.

14:09
    Miskolc právě vstřelil branku!
    Tak tohle si Bence Bálizs opravdu za rámeček nedá! Hostující gólman zastavil střelu, kotouč se ale zasekl kdesi pod ním. Vůbec nevěděl, kam se odrazil, čehož využil ŽIGA PANCE, a doklepl jej do budapešťské svatyně! Asistence: Daniel Kiss.

08:12
    Domácí přesilovku sice nevyužili, krátce po jejím konci ale přetavují nápor v úvodní gól utkání! Pro Budapešť je tohle hodně smolná branka – NIKANDROSZ GALANISZ vypálil z vysokého úhlu a jeho střela se od brusle bránícího Macaulayho odrazila přímo mezi tři tyče. Asistence: Bálint Magosi.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 9. Galanisz (Magosi), 15. Pance (Kiss) – 34. Langkow (Bodó, Orban), 44. Dudás (Brown, Dansereau), 66. Brown (Langkow, Dudás)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Vay – Crawford, Kiss, Szirányi (A), Vojtkó, Láda, Milam – Pance, Vas (A), Kulmala – Harrison, Loiseau, Magosi (C) – Miskolczi, Galanisz, Somogyi – Albert, Hajós, Ritó.
    MAC Budapešť: Bálizs – Pozsgai (C), Macaulay (A), Negrin, Dudás (A), Burt, Garát, Bugár, Vokla – Orban, Langkow, Bodó – Klempa, Brown, Dansereau – Pápa, Majoross, Terbócs – Odnoga, Kreisz, Szigeti.

Rozhodčí: Kalina, Korba – Šoltés, Kollár.

Diváci: 1 095