Žižkov – Prostějov 4:1 (kon.) | Varnsdorf – Pardubice 0:0 (kon.) | Hr. Králové – Sokolov 2:0 (kon.)
Vlašim – Č. Budějovice 0:1 (kon.)
FK Varnsdorf
0:0 (0:0)
FK Pardubice
Neděle 03.03.2019, 14:30 • Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 17. kolo

Zápas mezi Varnsdorfem a Pardubicemi je u konce! Žádná branka k vidění nebyla. Největší šanci ke změně skóre měl na závěr prvního poločasu domácí Kouřil, ten ale z přímého kopu přestřelil. V závěrečné desetiminutovce měli domácí fotbalisté převahu, kterou ale v rozhodující gól nepřetavili. Oba týmy si tedy připisují do tabulky po jednom bodu. (16:23:06)

90+3

90+2
    Ve druhé minutě nastavení musel vytáhnout zákrok Jiří Letáček.

90+1
    U míče jsou nyní Pardubice, které se budou snažit vstřelit vítěznou branku. Moc času už ani jednomu týmu nezbývá.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

90
    Domácí si to zkusí od rohového praporku znovu.

89
    Nebezpečí zažehnali hosté odkopnutím za postranní čáru.

89
    Varnsdorf bude rozehrávat rohový kop.

88
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Ondřej Kocourek, přichází Matěj Kubista.

88
    Jeden z domácích fotbalistů musí být ošetřen.

84
    Letáček bude odkopávat od své branky. Do konce zápasu zbývá už jen něco pod deset minut.

80
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Michal Petráň, přichází Pavel Černý.

76
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Adam Fousek, přichází Pavel Sokol.

76
    V posledních minutách dominují domácí fotbalisté, kteří uzamkli Východočechy na jejich polovině.

74
    Nebezpečný útok domácích končí po teči obránce na rohu pro Varnsdorf.

70
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Jakub Barac, přichází Matěj Votava.

70
    Po nepřesné rozehrávce Pardubic rozehrávají hráči Varnsdorfu autové vhazování.

66
    Ani čtvrtý rohový kop domácího celku nepřinesl žádné větší nebezpečí pro branku týmu Jiřího Krejčího.

59
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Adam Ondráček, přichází Bojan Dordić.