Los Angeles – Chicago 6:3 (kon.) | Boston – New Jersey 1:0 (kon.) | Montreal – Pittsburgh 1:5 (kon.)
Tampa – Ottawa 5:1 (kon.) | Florida – Carolina 3:4 (po pr.) | Toronto – Buffalo 5:2 (kon.)
Arizona – Detroit 3:1 (kon.) | St. Louis – Dallas 1:4 (kon.) | Calgary – Minnesota 2:4 (kon.)
NY Rangers – Washington 2:3 (2:3 po s.n.) | NY Islanders – Philadelphia 1:4 (kon.) | Vegas – Vancouver 3:0 (kon.)
Anaheim – Colorado 2:1 (kon.) | Florida – Ottawa 2:3 (kon.)

3. Jason Zucker (MNS) 0+1 (07:02:35)

Hostující celek rozhodl o své výhře díky povedené třetí třetině, kterou vyhrál 3:1. Ve třetí části zápasu se prosadili Matt Read, který poslal Wild do vedení. Ryan Suter vedení navýšil, za domácí pak zdramatizoval Travis Hamonic. Poslední branku utkání vstřelil Ryan Donato, Body bere Minnesota.

Československá stopa v utkání:
    Michael Frolík (CGY) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:30

59:47
    Matthew Tkachuk nedokázal prostřelit hostujícího brankáře.

59:20
    Mike Smith kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

58:18
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (2 min. pro hráčskou lavici – zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva). Trest odpyká Austin Czarnik.
    58:18 Ryan DONATO - 2:4

58:18
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Platnost branky potvrdil videorozhodčí, gól platí, a tak budou domácí hrát v oslabení. Ujala se tvrdá rána z horní hranice mezikruží, kterou se prezentoval RYAN DONATO. Asistence: Jared Spurgeon a Ryan Suter.

57:31
    Elias Lindholm pálil od mantinelu, jeho projektil kryje brankář.

57:06
    Mnoho času už k dispozici domácí celek nemá, stále prohrává o jednu branku.

55:45
    Jonas Brodin se dostal sice do útočného pásma, ale nevypálil.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

55:30
    Flames se pokouší vyrovnat, sledujeme aktivní hru domácího celku.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.
    54:29 Travis HAMONIC - 2:3

54:29
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Už je to jen o jednu branku. K puku se dostal kousek od modré čáry TRAVIS HAMONIC a jeho rána přes hráče před brankou prolétla až do horního růžku branky. Asistence: Mikael Backlund a Noah Hanifin.

54:24
    Mikael Backlund dostal hru do útočného pásma.

54:08
    Mnoho šancí k vidění není, hraje se spíše ve středním pásmu. Komerční přestávka.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 30. Hamonic (J. Gaudreau, Giordano), 55. Hamonic (Backlund, Hanifin) – 4. E. Staal (Zucker, Greenway), 45. Read, 52. Suter (Greenway), 59. Donato (Spurgeon, Suter)

Calgary Flames: M. Smith (Rittich) – Giordano, Brodie, Hanifin, Hamonic, Fantenberg, R. Andersson – J. Gaudreau, Monahan, E. Lindholm – Tkachuk, Backlund, Frolík – S. Bennett, Jankowski, Czarnik – Mangiapane, D. Ryan, Hathaway.
    Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter, Spurgeon, Brodin, Pateryn, Seeler, Hunt – Zucker, E. Staal, Greenway – Fiala, Kunin, Åberg – Donato, J. Eriksson Ek, Read – M. Foligno, Fehr, J.T. Brown.

Rozhodčí: Brenk, Pollock- Gibbons, Cormier

Diváci: 19.289