Bielefeld – Darmstadt 1:0 (kon.) | Ingolstadt – Kolín nad Rýnem 1:2 (kon.) | Dynamo Drážďany – Bochum 2:2 (kon.)
FC Ingolstadt 04
1:2 (0:1)
1. FC Kolín nad Rýnem
Neděle 03.03.2019, 13:30 • Audi-Sportpark (Ingolstadt) • 2. německá Bundesliga • 24. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního dne! (15:26:47)

Dnešní utkání prvního s předposledním je u konce! Hosté si nakonec z Ingolstadtu odvážejí cenné tři body! Kolín nad Rýnem se dostal do vedení v 40. minutě, kdy proměnil pokutový kop Modeste. Do druhého poločasu sice vstoupili lépe domácí, kteří si ale nedokázali vytvořit větší gólovou šanci, čehož využili hosté, kteří přidali druhý gól z rohového kopu. V nastavení již pouze domácí poupravili skóre, když se trefil Paulsen.

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 9:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:26.

90+5

90+4
    Žlutou kartu dostává Kainz (1. FC Kolín nad Rýnem).

90+3
    Domácí fanoušci si nyní žádali penaltu, ale rozhodčí dává jasně najevo, že tohle pokutový kop nebude.

90+2
    Žlutou kartu dostává Schaub (1. FC Kolín nad Rýnem).
    90+1. PAULSEN - 1:2

90+1
    Ingolstadt právě vstřelil branku!
    Domácí přece jen snižují! BJORN PAULSEN se ve vápně dostal k balónu, který se nepodařil obraně Kolína vykopnout a trefuje míč do branky!

90+1
    Rozhodčí nastavuje v druhém poločase 4 minuty!

90
    Hráči Kolína nyní již spíše zdržují hru a snaží se držet balón co nejdále od vlastní branky, což se nelíbí domácím fanouškům.

89
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Modeste, přichází Terodde.

88
    Ošetřován byl teď jeden z hráčů Kolína, který chytl křeč. Nyní se již ale hraje dále.

87
    Modeste skvělou patičkou poslal míč na Sobiecha, který ovšem balón následně ztratil.

86
    Ingolstadt se dostal do zakončení, které skončilo vysoko nad brankou, kterou střeží Horn. Brankář hostů nyní rozehrává od branky.

85
    Domácí se dostali k centru do vápna, který ovšem nenašel žádného z hráčů, a tak ho obrana Kolína poslal co nejdále od vlastní branky.

84
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Drexler, přichází Schaub.

83
    Do konce utkání zbývá již několik posledních minut a hosté již pouze brání a snaží se držet co nejdéle balón.

82
    Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Pledl, přichází Sahin.

81
    Už to mohlo být 3:0! Po přihrávce ve vápně se k dorážce dostal Modeste, který nedokázal trefit téměř odkrytou branku.

80
    Hosté se dostali do zakončení z velké dálky, které skončilo hodně vysoko nad brankou domácích.

79
    Nyní byl navíc k vidění útočný faul Ingolstadtu. Rozehrávat budou hosté z Kolína nad Rýnem.

78
    Domácí jsou nadále aktivnějším celkem a snaží se hru ještě oživit střídáním, šance ale stále nepřichází.

77
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Cordoba, přichází Sobiech.

76
    Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Cohen, přichází Kutschke.

75
    I když jsou domácí většinu času na míči, tak si nedokáží vytvářet větší šance. Hosté skvěle brání a dvoubrankové vedení jim vyhovuje.

74
    Ani rohový kop skóre měnit nebude, centr byl nepřesný, a tak s ním obrana Kolína mnoho práce neměla.

73
    Pledl zkusil z přímého kopu ohrozit branku, což se mu díky bloku zdi nepovedlo. Vybojoval alespoň rohový kop.

72
    Po srážce dvou hráčů je hra přerušena, domácí budou mít k dispozici přímý kop ze zajímavé pozice.

71
    Viděli jsme další faul, po kterém se zpět k míči dostanou domácí, kteří svoje tempo ze začátku druhého poločasu zpomalili.

70
    Na druhé straně jsme viděli také rohový kop, po kterém se dostalo domácí do zakončení ze zajímavé pozice. Rozhodčí ale signalizuje ofsajd, což akci přerušuje.

69
    Rozhodčí si všiml útočného faulu ve vápně Ingolstadtu, a tak z rohového kopu nic nebude.

68
    Hostující celek předvedl povedenou akci, po které se dostal dvakrát k odcentrování. Druhé z nich bylo zblokováno a Kolín tak má k dispozici rohový kop.

67
    Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Kittel, přichází Gaus.

66
    Akce hostů končí po Cordobově přihrávce, která nenašla žádného adresáta.

65
    Žlutou kartu dostává Kittel (FC Ingolstadt 04).

65
    Hráči Kolína nad Rýnem centrovali do vápna, odkud balón vykopla obrana Ingolstadtu. Hosté se dostanou k rozehrávce autového vhazování.

64
    Na druhé straně také uvidíme standardní situaci po faulu domácích.

63
    Do vápna Kolína mířil centr, který skončil na zadní tyči, kde se do zakončení dostal Kotzke, jenž ale trefil pouze jednoho ze skvěle bránících obránců.

62
    Ingolstadt se dostane k rozehrávce přímého kopu ze zajímavé situace

61
    Toto je velká rána pro domácí, kteří sahali po vyrovnání. Hostům stačil jediný rohový kop na vstřelení branky.
    59. Dominick DREXLER - 0:2

59
    Köln právě vstřelil branku!
    A je to 2:0! Hosté dostali k dispozici rohový kop, který rozehráli centrem na zadní tyč, kde číhal DOMINICK DREXLER, který povedenou ránou z voleje trefuje odkrytou branku domácích.

59
    V posledních minutách jsou domácí týmem, který diktuje tempo hry a většinu času má míč ve své moci.

58
    Trasch se dostal do zakončení pár metrů za vápnem, ale jeho rána končí hodně vysoko nad brankou Kolína nad Rýnem.

57
    Snaha o dlouhou přihrávku vzduchem domácím nevyšla a hosté mají k dispozici další autové vhazování.

56
    Hezká akce domácích nakonec po prudké přihrávce končí za postranní čarou, hosté vhazují.

55
    Po dlouhé době se dostávají k míči pravě fotbalisté Kolína, kteří teď hráli dlouhou dobu bez míče.

54
    Další centr z pravé strany z kopaček fotbalistů v zelených dresech. Hosté se i tentokrát ubránili.

53
    Musím říct, že jestli se něco zlepšilo, tak je to hra domácího Ingolstadtu. Hráči jsou trpěliví a snaží se postupně probojovat do šancí.

53
    Hru přerušuje další faul hráčů Kolína, domácí mají tedy nadále míč na svých kopačkách.

52
    Ingolstadt se nyní usídlil před vápnem Kolína a snaží se ohrozit jejich branku, což se jim ale prozatím vůbec nedaří.

51
    Centr z pravé strany také branku neohrozí. Obrana hostů byla pozorná a míč vyhlavičkovala pryč z vlastního vápna.

50
    Druhý poločas pokračuje stejně jako ten první, faul hostů za polovinou. Domácí rozehrávají standardní situaci.

49
    Domácí zkoušeli pozornost obrany hostů centrem z pravé strany, který ve vápně nakonec vyvolal vcelku zmatek, dokázal ho ale nakonec vykopnout Czichos.

48
    Domácí fanoušci po pádů jednoho z hostů hlasitě pískali, rozhodčí zůstává ovšem v klidu.

46
    Hostující celek rozehrál balón a za stavu 1:0 začíná druhý poločas dnešního střetnutí.

46

První poločas nám mnoho šancí a fotbalové krásy nenabídl. Hra byla prozatím dosti rozkouskovaná a nepřesná. K vidění bylo několik faulů na obou stranách. I když hra nevypadala nejlépe, tak přece jen hosté vedou. Díky zákroku jednoho z bránících hráčů Ingolstadtu ve vápně hosté dostali šanci v podobě penalty, kterou bez problémů proměnil Modeste.

45+3

45+2
    Domácí zkoušeli na závěr prvního poločasu další centr z pravé strany, který ale skončil daleko za brankou a tak trochu shrnul počínání obou týmu v prvním poločase.

45+1
    Rozhodčí nastavuje v prvním poločase 2 minuty!

45
    Krausse fauloval na polovině hřiště svého protihráče a hosté se tak ke konci poločasu dostanou k míči.

44
    Kolín předvedl další nepřesnou akci, když jeden z hráčů centroval do vápna, kde ovšem v tu chvíli nebyl žádný z jeho spoluhráčů.

43
    Hodně se nyní přidalo na důrazu, což dokazují žluté karty. Domácí se snaží vytvořit si šanci, ze které by mohli ohrozit branku Kolína nad Rýnem.
    42. Žlutá karta

42
    Žlutou kartu dostává Hoger (1. FC Kolín nad Rýnem).
    41. Žlutá karta

41
    Žlutou kartu dostává Mavraj (FC Ingolstadt 04).
    40. MODESTE - 0:1

40
    Hosté vedou 1:0! ANTHONY MODESTY poslal míč z penalty k pravé tyči a nedal tak brankáři domácího týmu žádnou šanci!
    39. Penaltový zákrok

39
    Rozhodčí signalizuje pokutový kop! Domácí faulovali ve vápně hosté tak mají šanci jít do vedení!

38
    Další pokus v podobě dlouhého nákopu byl k vidění od hostů, ale ani tentokrát to nevyšlo. Obrana Ingolstadtu si dlouhý míč bez problémů pohlídala.

37
    Na druhé straně mířil z pravé strany do vápna Kolína pozemní centr, který ovšem žádného hráče opět nenašel.

36
    Další naprosto zbytečná ztráta míče v podání hostů, kteří jsou v dnešním utkání prozatím velice nepřesní.

35
    Na druhé straně to zkouší hosté, ale ani jejich akce nikam nevedou. Rozehrávat bude Tschauner.

34
    Když už se domácím povedla akce po pravé straně, tak se nepovedla koncová přihrávka, která skončila až u brankáře Horna.

33
    Ani jeden z týmu si zatím nedokázal vytvořit mnoho šancí. Hra je dosti plná soubojů, a tak se ani jeden tým nedostane k delší kombinaci, či akci.

32
    Domácí poslali míč až k vlastnímu brankáři, který ho poslal směrem dopředu na své spoluhráče, kteří ho ihned ztratili.

31
    Domácí se dostali do zakončení, které ani tentokrát nezamířilo mezi tři tyče.

30
    Nyní se již opět hraje dále! Hosté se dostávají k míči a snaží se vymyslet jak se dostat do zakončení.

29
    Na trávníku zůstal ležet útočník Ingolstadtu Pledl, a tak se hra na chvilku přerušuje.

27
    Fotbalisté hostujícího celku se snaží trochu uklidnit hru a vyměnit si několik přihrávek, což se jim prozatím nedaří. Většina z nich je totiž nepřesná.

26
    Trasch byl fauloval na středu hrací plochy a domácí tak rozehrávají.

25
    Akce domácích vypadla velice nadějně! Přihrávka z pravé strany do vápna prošla na Lezcana, který ovšem míč netrefil ideálně.

23
    K vidění byl faul na jednoho ze záložníků Kolína, který již nyní rozehrává standardní situaci zhruba na polovině hřiště.

22
    Domácí tým je v posledních minutách aktivnější, akce po pravé straně ale po chybě branku neohrozí.

21
    Rohový kop mířil přesně do vápna, kde stál připravený Horn a míč vyboxoval do bezpečí.

21
    Domácí vybojovali po akci z pravé strany rohový kop.

20
    Na hřišti teď bylo vidět několik zákroků na hraně, které rozhodčí nakonec nepotrestal.

19
    Hosté nyní trochu kombinací na vlastní polovině uklidňují hru, i když napadání domácích jim dělá trochu problémy.

18
    Domácí se přece jen po delším tlaku dostali do zakončení. Střela zpoza vápna ale branku hostů neohrozila.

17
    Ingolstadt se pokouší ohrozit branku hostů ze všech stran, což se zatím nedaří. Obrana Kolína je zatím na tyto akce připravená.
    16. Žlutá karta

16
    Žlutou kartu dostává Mere (1. FC Kolín nad Rýnem).

15
    Na druhé straně se ke z dálky střele dostal Pledl. Jeho pokus ovšem končí vedle levé tyče branky Kolína.

14
    Další akce Kolína byla zastavena pozornou obranou hostů.

13
    Hra je zatím plná nepřesností, což dokazuje další dlouhý balón hostů na pravé straně, který byl přetažený a žádného z hráčů tak nenajde.

11
    Po dalším nedovoleném zákroku rozehráli hosté nepřímý kop, po kterém odcentrovali do vápna, kde si s míčem poradila obrana Ingolstadtu.

10
    Clemens se snažil odcentrovat do vápna domácích, což se mu podařilo, ale jeho přihrávka byla moc dlouhá a končí za brankou.

9
    Po soubojích na středu hřiště je tu další faul, rozehrávají hosté.

8
    Hosté měli k dispozici autové vhazování, které ale rozehráli mizerně a balón odevzdali domácím.

7
    Po centru z pravé strany pohrozili i domácí, ale i tentokrát zasáhl gólman Horn.

6
    Rohový kop větší šanci nepřinesl, o centr se postarala obrana Ingolstadtu.
    5. Šance hostů

5
    První velká šance Kolína nad Rýnem! Střelu z hranice vápna poslal na branku Ingolstadtu jeden ze záložníku, ale brankář domácích míč vyrazil na rohový kop.

4
    K vidění byl další faul, tentokrát faulovali domácí a hosté se tak dostanou k míči na polovině hrací plochy.

3
    Domácí měli k dispozici standardní situaci, kterou si pohlídal brankář Horn, jenž centr vyboxoval ven z vápna.

2
    Hráči Kolína se snažili o dlouhý nákop vpřed, který ovšem nevyšel a k míči se dostanou domácí.

1
    Domácí se ze začátku dostali k míči, který ale ztratili a dávají šanci hostům.

1

Oba dva celky se již připravují nastoupit na hrací plochu! Utkání začne za několik minut!

FC Ingolstadt 04: Tschauner (B) – Paulsen, Kotzke, Mavraj, Otavio – Trasch, Krausse, Cohen – Pledl, Lezcano, Kittel
    Náhradníci: Buntic (B), Gaus, Gimber, Kerschbaumer, Kutschke, Neumann, Sahin

1. FC Kolín nad Rýnem: Horn (B) – Mere, Geis, Czichos – Clemens, Drexler, Hoger, Kainz, Hector – Modeste, Cordoba
    Náhradníci: Kessler (B), Koziello, Risse, Schaub, Schmitz, Sobiech, Terodde

Rozhodčí: Heft F.

Domácí Ingolstadt se nachází až na předposlední, tedy sedmnácté pozici s počtem 19 bodů, které získal za 4 výhry, sedm remíz a 12 proher. Fotbalisté tohoto celku dokázali v tomto ročníku nastřílet do soupeřových branek pouze třiadvacet branek, což je s šestnáctým Duisburgem vůbec nejméně, inkasovaných mají na kontě osmatřicet. Nejlepším střelcem Ingolstadtu v tomto ročníku je šestadvacetiletý záložník Sonny Kittel, který doposud vstřelil šest branek.

Posledních pět utkání:
    St. Pauli - Ingolstadt 1:0
    Ingolstadt – Bochum 2:1
    Aue – Ingolstadt 0:3
    Ingolstadt – Magdeburg 0:1
    Furth – Ingolstadt 0:1

Naopak hostující celek se vyhřívá na první pozici a je tak v dnešním zápase jasným favoritem. Hráči Kolínu mají na kontě 45 bodů, které vybojovali za čtrnáct výher, tři remízy a šest proher. V ohledu vstřelených branek je na tom Kolín v druhé německé Bundeslize vůbec nejlíp, fotbalisté doposud nastříleli sedmapadesát branek. Inkasovaných mají na kontě hosté 29. Hráčem, který v tomto týmu nastřílel prozatím nejvíce branek je jednatřicetiletý útočník Simon Terodde, jenž síť rozvlnil třiadvacetkrát.

Aue – 1. FC Kolín n. R. 0:1
    1. FC Kolín n. R. – Sandhausen 3:1
    Paderborn – 1. FC Kolín n. R. 3:2
    1. FC Kolín n. R. – St. Pauli 4:1
    Union Berlín – 1. FC Kolín n. R. 2:0

Dobrý den! Vítám Vás u přenosu 24. kola 2. německé Bundesligy, ve kterém se střetne domácí FC Ingolstadt 04 a 1. FC Kolín nad Rýnem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.