New Jersey – Columbus 1:2 (0:2 po s.n.) | Boston – Carolina 4:3 (po pr.) | NY Islanders – Ottawa 5:4 (2:0 po s.n.)
Pittsburgh – Florida 3:2 (po pr.) | Tampa – Winnipeg 5:2 (kon.) | Nashville – Minnesota 5:4 (1:0 po s.n.)
Dallas – NY Rangers 1:0 (kon.) | Colorado – Detroit 4:3 (po pr.) | Arizona – Anaheim 1:3 (kon.)
Los Angeles – Montreal 1:3 (kon.)
HC ZUBR Přerov
2:1 (1:1, 0:0, 1:0) Stav série: 1:3
Rytíři Kladno
Středa 06.03.2019, 18:00 • MEO Aréna, Přerov • Play-off Chance ligy • Čtvrtfinále
    51:25 Tomáš SÝKORA - 2:1

51:25
    Přerov právě vstřelil branku!
    Třetí branka dnešního večera a třetí, která přichází při početní výhodě jednoho z týmů! Zubři se vrací do vedení! Marek Sikora se protáhl středem útočné třetiny až před Cikánka, kde místo střelby zvolil posunutí puku na TOMÁŠE SÝKORU a ten se do odkryté části branky nemýlil! Asistence: Marek Sikora.
    07:26 Tomáš PLEKANEC - 1:1

07:26
    Kladno právě vstřelilo branku!
    A druhou minutu na trestné lavici neodsedí, Kladno v přesilovce srovnává! TOMÁŠ PLEKANEC vystřelil zápěstím na pravém kruhu puk do míst, kde skrumáží těl prošel až za Klimeše, který leč dělal, co mohl, vyrovnání nezabránil! Asistence: Petr Vampola, Šimon Jelínek.
    02:11 Jakub NAVRÁTIL - 1:0

02:11
    Zubři se poprvé v sérii ujímají vedení využitou přesilovou hrou! Dobrou přímočarou kombinaci při přesunu ze středního do útočného pásma zakončoval křižnou střelou na bližší tyč mimo dosah Cikánka JAKUB NAVRÁTIL! Asistence: Robert Černý.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 3. Navrátil (R. Černý), 52. T. Sýkora (Sikora) – 8. Plekanec (Vampola, Jelínek)

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šurý) – M. Novotný, R. Černý, Pala, Zbořil, M. Pohl, Weinhold – T. Doležal, Pšurný, Navrátil – Sikora, T. Sýkora, F. Dvořák – Goiš, Hejcman, Tomi – Gago, Moučka, Š. Kratochvíl – Davídek.
    Rytíři Kladno: Cikánek (Brízgala) – Kehar, Zajíc, Nash, Zelingr, J. Říha, Lakos, Svedlund – Machač, Zikmund, Plekanec – T. Kaut, Redlich, Hajný – Vampola, Kružík, Melka – Jelínek, Kubík, J. Strnad.

Rozhodčí: Obadal, Doležal – Poruba, Maštalíř