Barys – N.Novgorod 3:1 (kon.) | Petrohrad – Spartak Moskva 2:1 (kon.)
Středa 06.03.2019, 14:30 • Kazachstan Arena • Play-off KHL • Osmifinále

58:12
    Torpedo zkouší vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!

56:08
    Hosté se už radovali z druhé branky, ale domácí brankář nakonec našel kotouč ještě před brankovou čárou!

55:54
    Vylučuje se však také na straně domácího celku! Alichan Asetov dostává dvě minuty za podrážení.

53:20
    Hosté si zbytečně komplikují situaci! Dvě minuty za podrážení totiž dostává Michail Orlov.

50:05
    Karlsson potřetí v závěrečné části uhlídal domácí celek před pohromou! Domácí brankář reflexivně vyrazil dělovku z mezikruží!

49:40
    Pro Torpedo se tady naskýtá šance! Dvě minuty za podrážení dostává Anton Sagadejev.

47:37
    Henrik Karlsson ve třetí třetině opravdu čaruje! Domácí brankář předvedl fantastický zákrok lapačkou proti dělovce z levého kruhu!

44:22
    Henrik Karlsson teď podržel domácí celek! Brankář Astany se na poslední chvíli dokázal přesunout proti střele z levé strany a ukryl puk pod beton!
    41:25 Robert SABOLIČ - 3:1

41:25
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Tak pozor! Hosté ještě dramatizují závěr dnešního duelu! ROBERT SABOLIČ projel do útočného pásma, navedl si puk mezi kruhy a střelou zápěstím snížil na 3:1! Asistence: Andy Miele, Ilja Nazarevič.

36:55
    Další přesilovka pro Astanu! Ilja Nazarevič vyfasoval dvě minuty za hákování.

35:35
    Hostující brankář Brust předvedl zákrok zápasu! Brust už ležel na zádech, ale hokejkou dokázal vyrazit střelu, která mířila do opuštěné klece!

29:10
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Arťom Aljajev – 2 min., napadení).
    Vyloučení v týmu Barys Astana (Pavel Akolzin – 2 min., nedovolené bránění).

27:35
    Patrice Cormier vybojoval odražený puk, projel do útočného pásma, kde jej nabídl Frattinovi, ale jeho ránu dokázal Brust vyrazit nad břevno!

26:20
    Přesilovou hru si nyní vyzkouší také hráči Torpeda. Dvě minuty za podrážení dostává Akolzin.
    25:00 André PETERSSON - 3:0

25:00
    Astana právě vstřelila branku!
    Astana nakonec dvojnásobnou početní převahu využívá! Střela zápěstím se sice ANDRÉ PETERSSONOVI zrovna nepovedla, jenže domácí tahoun pokračoval v jízdě a doklepl odražený puk do sítě! Asistence: Patrice Cormier.

23:53
    A Torpedo bude hrát jen ve třech! Dvě minuty za nedovolené bránění tentokrát dostává Denis Barancev.

23:44
    Astana bude hrát další přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Kirill Urakov.

23:10
    Nikita Michajlis před brankou Torpeda nebezpečně tečoval nahození z pravé strany. Puk se od jeho hole odrazil jen těsně vedle pravé tyče!

17:00
    Bude se znovu vylučovat! Astana bude hrát druhou přesilovku. Dvě minuty za vražená na hrazení dostává Anton Volčenkov.

14:36
    Astana si zahraje první přesilovku dnešního zápasu! Dvě minuty za hákování totiž dostává Miele.

13:54
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Denis Barancev – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Barys Astana (Alichan Asetov – 2 min., hrubost).
    11:33 Brandon BOCHENSKI - 2:0

11:33
    Tak tohle byla opravdová nádhera! Domácí celek přidává druhou nádhernou branku! Astaně se vydařil rychlý přechod do útoku. André Petersson si puk krásně posunul kolem padajícího obránce, naservíroval jej před branku a BRANDON BOCHENSKI neměl problém skórovat! Asistence: André Petersson.

07:33
    Andy Miele se dostal do samostatného úniku, protlačil se až před Henrika Karlssona, jenže domácí brankář se roztáhl a bekhendový blafák zneškodnil!
    06:42 Matt FRATTIN - 1:0

06:42
    Astana využívá svůj dobrý vstup do utkání a rychle se dostává do vedení! Hostující brankář neudržel nahození z pravé strany, vyrazil kotouč jen před sebe a dojíždějící MATT FRATTIN jej doklepl do sítě! Asistence: Nikita Michajlis, Jesse Blacker.

02:06
    Michail Varnakov se otočil před brankou domácího celku, přehodil si kotouč na forhend, ale brankář Henrik Karlsson vytáhl parádní zákrok!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 7. Frattin (Michajlis, Blacker), 12. Bochenski (A. Petersson), 25. A. Petersson (Cormier) – 42. Sabolič (Miele, Nazarevič)

Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Hrachovina) – Orechov, Dietz, Makljukov, Svedberg, Blacker, M. Semjonov, Lipin – Valk, Bochenski, A. Petersson – Michajlis, Cormier, Frattin – Boyd, R. Starčenko, Ševčenko – Akolzin, Sagadejev, Asetov.
    Torpedo Nižnij Novgorod: Brust (Tichomirov) – Orlov, Barancev, Holm, Nazarevič, Aljajev, Volčenkov, Rodionyčev – Galuzin, Paršin, Žafjarov – Miele, Sabolič, Calof – Šenfeld, Varnakov, D. Sjomin – Makarenko, Smolin, Urakov.

Rozhodčí: Naumov, Fatejev – Sadovnikov, Kučava