Alavés – Eibar 1:1 (kon.) | Atlético – Leganés 1:0 (kon.) | Barcelona – Rayo Vallecano 3:1 (kon.)
Getafe – Huesca 2:1 (kon.)
Getafe CF
2:1 (0:1)
SD Huesca
Sobota 09.03.2019, 20:45 • Coliseum Alfonso Pérez (Getafe) • Španělská LaLiga • 27. kolo

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (22:44:29)

Diváci: 10 882.

Getafe nakonec potvrdilo roli favorita a ve druhém poločase otočilo utkání na svou stranu, a to díky dvěma brankám Jaime Maty! Rozhodující branku vstřelil Mata z penalty. Getafe navíc trefilo ve druhém poločase dvakrát brankovou konstrukci, tudíž je vítězství absolutně zasloužené!

90+6

90+6
    Roh se snesl na kopačku Cucha, ten však v pádu nemířil přesně.

90+6
    Huesca ještě bude mít šanci v podobě rohového kopu. Na ten se chystá i brankář Roberto Santamaría.
    90+5. Molina trefil také břevno!

90+5
    Podruhé v krátké chvíli zazvonilo za hostujícím brankářem břevno! Jorge Molina (Getafe) vypálil téměř přesně, přesto se radovat nemohl!

90+5
    Jaime Mata (Getafe) už se uchýlil ke stepování u rohového praporku a nakonec vybojoval cenný rohový kop.

90+4
    Huesce naopak teď odpískán útočný faul a kopat od své branky bude brankář Leandro Chichizola.

90+2
    Hostující kouč Rodriguez nevydýchal neodpískání pokutového kopu a byl vykázán hlavním sudím na tribunu.

90+1
    Utkání bude nastaveno o 6 minut. Getafe v tu samou chvíli bude zahrávat po faulu na Antunese přímý kop těsně za hranicí šestnáctky, avšak z levé strany.

90
    Penalta Huescy se konat nebude, VAR dalo pokyn Prieotovi pokračovat ve hře.

89
    Sudí Prieto však ještě komunikuje s VARem.

88
    Penaltu chtěli i hosté, ale po pádu Damiána Musta (Huesca) v šestnáctce se tak nestalo.
    86. Hugo Duro trefil hlavou břevno

86
    Mohlo být hotovo! Hugo Duro (Getafe) byl na hrací ploše snad patnáct vteřin a jeho hlavička rozezvučela břevno hostující branky!

86
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Francisco Portillo, přichází Hugo Duro.

Tomáš Suchánek

Branky: 50. Jaime Mata (J. Molina), 77. Jaime Mata (pen.) – 35. Gallego (Ávila)

Karty:   5. Galán (HSC), 21. Etxeita (HSC), 70. Ferreiro (HSC), 83. Musto (HSC)

Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 7:2. Rohy: 13:1. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 14:17.
    Getafe CF: Chichizola – Damián Suárez, Dakonam, Cabrera, Antunes – Foulquier (71. Oliveira), Arambarri, Maksimović, Portillo (86. Duro) – Ángel Rodríguez (46. J. Molina), Jaime Mata.
    Náhradníci: Yáñez – Sáiz, Miquel, Duro, Oliveira, J. Molina, Flamini.

SD Huesca: R. Santamaría – Etxeita (C), Diéguez, Musto – Ferreiro, Y. Herrera, Moisés Gómez, Galán – Añor (60. Gallar), Ávila (78. Cucho) – Gallego.
    Náhradníci: Jovanović – Camacho, Uche, Gallar, Aguilera, Cucho, Javito.

Rozhodčí: Prieto – Martínez, Villate

Diváci: 10882