Lipany – Skalica 0:0 (kon.) | Prešov – Poprad 1:3 (kon.) | B. Bystrica – Lok. Košice 0:0 (odl.)
Bardejov – Šamorín 1:0 (kon.) | L. Mikuláš – Inter Bratislava 2:1 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
2:1 (0:0)
FK Inter Bratislava
sk Sobota 09.03.2019, 14:30 • Štadión Okoličné • MONACObet liga • 18. kolo

V druhom polčase sa stav stretnutia podarilo otvoriť hosťom, ale Liptáci dokázali ešte zvrátiť nepriaznivý stav a napokon zvíťazili. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok dňa. (16:15:44)

90+1

89
    Obrovská šanca Dragana Andrića, ktorý mhol navýšiť vedenie svojho tímu, no osamotený pred brankárom ho nedokázal prekonať.

88
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Staš, prichádza S. Andrić.

86
    Preniknúť sa po ľavej strane snažil Marie, ale loptu sa mu nepodarilo dobehnúť a nasledovat bude odkop od brány.

85
    Pri lopte sú hráči hostí, ale Liptáci veľmi dobre bránia polovicu ihriska.

83
    No Liptáci teraz behom troch minút otočili stav strentutia. Hráči Interu zostali poriadne zaskočení.

82
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Krásna rýchla akcia Liptovského Mikuláša. Po centri z ľavej strany sa dostal k lopte osamotený RICHARD BARTOŠ, ktorý rutinérsky posiela svoj tím do vedenia.

79
    Striedanie v tíme FK Inter Bratislava: z ihriska odchádza Issa, prichádza Takács.

79
    Tak sa to domácim napokon podarilo. Po rohovom kope Staša sa k strele dostal nikým nebránený RICHARD BARTOŠ a s prehľadom posiela loptu za brankárov chrbát.

77
    Domáci naďalej ohrozujú bránu súpera, ale šťastena im nepraje otvoriť si strelecký účet.

77
    Po priamom kope Staša sa pred pokutovým územím dostal k strele Gerát. Jeho prudka strela tesne minula bránu.

75
    Na oboch stranách bolo viacero nepresností a hrá sa najmä v strede ihriska.

73
    Liptáci mali výhodu rohového kopu, ale po jeho rozohraní sa k zakončeniu nedostali a o loptu prišli.

72
    Žltú kartu dostáva Christopher (FK Inter Bratislava).
    Žltú kartu dostáva Bartoš (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

70
    Rohový kop hostí zahrával Marie, ktorý loptu poslal na Issu, ale ten dlho váhal a prišiel o ňu.