Vienna Capitals – Znojmo 7:0 (kon.)
spusu Vienna Capitals
7:0 (4:0, 2:0, 1:0) Stav série: 1:0
HC LERAM Orli Znojmo
Středa 13.03.2019, 19:15 • Albert Schultz Eishalle • Play-off EBEL • Čtvrtfinále

Ode mne je to dnes vše, přeji příjemný zbytek večera. (21:31:46)

Konec zápasu. Domácí hokejisté si ve třetí třetině pohlídali svůj výrazný náskok a slaví výhru, a to dokonce s čistým kontem. Série však teprve začala a důležité zápasy teprve přijdou. Pro Znojemské je důležité na zápas rychle zapomenout a soustředit se na páteční domácí utkání.

59:37
    Domácí vyhazují do bezpečí.

59:20
    Orli si zahrají přesilovku pět na tři, která potrvá do konce utkání, pokud ji nevyužijí. Na trestnou míří Lakos.

58:25
    Mrázek střílel z levého kruhu k bližší tyči, tu ale těsně minul!

58:16
    Vyloučení v týmu Vienna Capitals (Romig – 2 min., sekání).

58:16
    Matuš se po kontaktu s protihráčem složil k zemi ve středním pásmu. Rozhodčí na to nereagoval. Zdá se, že hostující útočník bude v pořádku.

57:40
    Hraje se za brankou hostí.

56:40
    Mullen v přečíslení dva na jednoho tečoval kotouč do protipohybu gólmana Lassily, ten ale předvedl parádní reflex.

55:31
    Píská se hra vysokou holí. Bude se vhazovat po pravém boku Lamoureuxe.

54:47
    Další komerční přestávka. Hra se ve třetí třetině hodně kouskuje a místní diváci nevidí příliš pohledný hokej.

54:25
    Domácí Wall stojí za vlastní brankou a čeká, až jeho spoluhráči dostřídají.

53:20
    Znojemští hokejisté se snaží něco vymyslet a vyprovokovat soupeře směrem k dalším duelům.

51:28
    Střelu Stehlíka tečoval jeden z beků Capitals. Bude se vhazovat v útočném pásmu Znojma.

50:34
    Zakázané uvolnění Orlů přesune hru před gólmana Lassilu.

48:30
    Kotouč se ocitl v hledišti. Čeká nás komerční přestávka, po které se bude vhazovat ve středním pásmu.

47:59
    Hraje se zejména ve středním pásmu. Domácí se nikam neženou a snaží se držet kotouč na svých holích.

Lukáš Peroutka

Jakub Prchal

Branky a nahrávky: 4. Vause (DeSousa, Romig), 6. DeSousa (Dorion, Fischer), 18. DeSousa (Schneider, Olden), 20. Schneider (DeSousa), 23. DeSousa, 36. Peter (Dorion), 43. Olden (Wukowits, Grosslercher)

spusu Vienna Capitals: Lamoureux (Starkbaum) – Wall, Clark, Fischer, Dorion, Peter, Mullen, Lakos – Olden, Holzapfel, Tessier – DeSousa, Vause, Romig – Nödl, Nissner, Schneider – Bauer, Wukowits, Grosslercher.
    HC LERAM Orli Znojmo: Halász (21. Lassila) – Tejnor, Vainonen, Sedlák, Kruckovyč, Lattner, Stehlík, Jonáš – McPherson, Stretch, Kalus – Novák, Matuš, Mrázek – Němec, Bartoš, Hlava – Oščádal, Špaček.

Rozhodčí: Smetana, Sternat – Nagy, Soos