Jihlava – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 1:3 (kon.) | Plzeň – Vsetín 3:2 (4:1 po s.n.)
Žďár n/S – Přerov 1:2 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 3:2 (2:1 po s.n.) | Sparta – Liberec 2:4 (kon.)
Třinec – Slavia 6:2 (kon.) | Vítkovice – Č. Budějovice 5:2 (kon.) | K. Vary – Kometa Brno 3:2 (kon.)
Zlín – Salzburg 6:5 (kon.)
po s.n. (4:1)
HC Škoda Plzeň
3:2 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:0)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 16.03.2019, 13:00 • Home Monitoring Aréna • Extraliga juniorů • O účast v play-off, skupina H
Partner:
     
    36:56
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Roubal – 2 min., podrážení).
     
    35:37
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Procházka – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
     
    29:18
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Roubal – 2 min., podrážení).
     
    25:53
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Kunst – 2 min., podrážení).
     
    19:40
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Hasman – 2 min., držení).
     
    18:02
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Lokajíček – 2 min., podrážení).
     
    16:07
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Lukačka – 2 min., držení).
     
    14:33
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Hasman – 2 min., podrážení).
     
    08:38
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Zeman – 2 min., podrážení).
     
    05:11
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Zeman – 2 min., podrážení).
     
    02:52
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Malák – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

    Vojtěch Honzík

    Branky a nahrávky: 15. Adamec (Lokajíček), 27. Slanina (Kolda, Malák), rozh. náj. Malát – 4. Jindra (Lukačka, Š. Jenáček), 37. Petriska (J. Jenáček, Klímek)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    1:0   Houdek (PLZ)
    1:1   Petriska (VSE)
    2. série:
    2:1   Malát (PLZ)
    2:1   Klímek (VSE)
    3. série:
    3:1   Eret (PLZ)
    3:1   J. Jenáček (VSE)
    4. série:
    4:1   Adamec (PLZ)


    HC Škoda Plzeň: Kolář (Pilc) – Houdek, Kovařík, Lokajíček, Šilhán, Kremláček, Malák – Roubal, Kolář, Balín, Kolda, Slanina, Matiášek, Adamec, Malát, Procházka, Eret, Hasman, Princl.
    VHK ROBE Vsetín: Málek (Sachr) – Kunst, Ondračka, Zeman, Š. Jenáček, Pernický, Kožený, J. Jenáček – Jindra, Klímek, Zetocha, Vrána, Lukačka, Krupa, Adámek, Vašenka, Petriska, Frimel, Zemánek.

    Rozhodčí: Petružálek – Goltsch, Sýkora

    Diváci: 120