Zlín sledge – Studénka Sledge 5:0 (kon.) | SHK Mustangové – Sparta para hokej 3:0 (kon.)
konec
SHK Mustangové AUTO IN
3:0 (3:0, 0:0, 0:0) Stav série: 2:0
Sparta para hokej
Sobota 16.03.2019, 15:30Česká para hokejová liga • Utkání o bronz
Partner:
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.
   
  Dobré sobotní odpoledne z Pardubic! Už dnes může být známo, kdo v aktuálním ročníku České para hokejové ligy získá bronzové medaile. Domácí Mustangové AUTO IN totiž celou sérii o minulém víkendu na hřišti Sparty Prahy rozehráli skvěle, když nervy drásající duel dokázali ovládnout díky trefě minutu před koncem základní části z hokejky Kubeše. Navíc se jednalo o vůbec jedinou branku celého střetnutí, což jenom dokazuje, jak hodně těsný zápas by nás mohl čekat také v sobotu odpoledne na východě Čech. Jedno je však dopředu jasné, pokud Pražané druhý duel v sérii nezvládnou, velká radost už bude k vidění na straně Pardubických. Jak toto utkání dopadne?!
   
  00:01
  Utkání právě začalo.
   
  00:36
  První akce padla na bedra domácích, před brankářem Vápenkou ale byl pouze rozruch, na víc nyní nedošlo.
   
  01:39
  Z obou stran se zatím hraje opatrný zápas, je jasné, že dnes už jde především Spartě o hodně, podle toho také úvodní chvíle vypadají.
   
  02:43
  Hraje se převážně ve středu pole, kde se puk dostane na chvíli k Pardubicím a na chvíli ke Spartě. Na první důležitější situaci stále čekáme.
   
  03:39
  Pavel Kubeš prokličkoval mezi kruhy a poté vyzkoušel pozornost brankáře, tomu však pouze duní betony.
   
  06:01
  Sparťanský Krupička je úplně sám na pardubickou bránu, jenomže střelou do horní části branky trefuje pouze ochranné sklo za klecí!
   
  06:18
  Pardubice právě vstřelily branku!
  Nedáš, dostaneš! Na druhou stranu se pak rozjel proti bránícímu hráči MICHAL GAJER, který však přízemní střelou dokázal být úspěšný – 1:0!
   
  07:26
  Pardubice právě vstřelily branku!
  A Východočeši rázem odskakují o dvě trefy! Velkou psychickou výhodu dodává na domácí hokejky střelec BERNHARD HERING – 2:0!
   
  09:00
  Pro Pražany mohlo být ještě hůře! Po parádní souhře totiž u branky zakončoval Kořínek, puk ale projel pouze těsně kolem pravé tyčky!
   
  09:54
  Pardubice právě vstřelily branku!
  Šance hostů už jsou téměř mizivé, protože se prosazuje i tahoun Pardubických PAVEL KUBEŠ a vypadá to, že Mustangové začínají držet výsledek zápasu více než pevně ve svých rukou – 3:0.
   
  10:14
  Vyloučení v týmu SHK Mustangové AUTO IN (Štěpják – 2 min, Téčko).
   
  11:19
  Domácím se v oslabení daří velice kvalitně odehrávat rychle puk do bezpečných míst, nyní navíc útočí a bránit se tak musí Sparta.
   
  13:39
  O puk se bojovalo i nadále převážně na půlce Sparty, Pardubice se bezpečně bez jakéhokoliv problému ubránili a navíc se neustále snaží navýšit své vedení.
   
  15:00
  První třetina skončila.
   
  15:01
  Začala druhá třetina.
   
  17:15
  Druhá třetina se hraje sice v dobrém tempu, zatím ale chybí nějaké ofenzivnější vážnější akce, Spartě asi je trochu jasné, že otáčet dnešní zápas bude mít hodně složité.
   
  19:09
  Delší nevýrazná pasáž končí zakázaným uvolněním domácího týmu, jak se bude pokračovat dál?
   
  21:01
  Domácí Gajer už si najížděl pro nahozený puk, se kterým by potom unikal sám na brankáře Sparty. Jenomže poslední hostující bránící hráč byl proti a černou pryž dokázal za pět minut dvanáct zabrzdit.
   
  22:59
  Mustangové nyní tak dlouho kombinovali, až se jim povedlo docela pohledně dostat puk k brance. Tam však střelu nakonec hostující strážce svatyně nemusel krýt a navíc vše končí vysokou holí.
   
  25:04
  Gajer projel středem hřiště a prudce střílel do pravého růžku brány, Vápenka ale zasahovat nemusel.
   
  27:49
  Zápas se sice hraje neustále na obě strany, jenomže hra po třech brankách Pardubic ztratila takový ten potřebný zápol a podstatě nejsou k vidění žádné šance.
   
  28:43
  Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (sledge) (Alex Ohar – 2 min, faul loktem).
   
  30:00
  Druhá třetina skončila.
   
  30:01
  Začala třetí třetina.
   
  31:46
  Mustangové začali třetí část aktivněji a snaží se přidat další branku, kdežto Sparta by potřebovala hrát úplně na druhé straně, aby ještě vykřesala sebemenší naději.
   
  34:22
  Odpočaté domácí mužstvo začalo směrem do ofenzivy šlapat zase na plné obrátky a brankář Vápenka má plné ruce práce, aby znovu Sparta neinkasovala.
   
  36:39
  Doležal objel branku hostů a nahrál prudce před brankoviště, tam však už nikdo z Pardubických nebyl.
   
  37:22
  Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (sledge) (Alex Ohar – 2 min, nedovolené bránění).
   
  39:13
  Domácí Gajer dostal parádní nahrávku přímo mezi kruhy, jenomže osamocený v plné rychlosti nedokázal udělat kličku tak, jak potřeboval a chtěl.
   
  43:13
  Utkání už má před sebou poslední dvě minuty, neděje se nic podstatného, jelikož Pardubice neustále útočí a o vítězi celé série o bronz je tak s největší pravděpodobností rozhodnuto!
   
  Konec zápasu.
   
  Tak to je nevídané, po závěrečné siréně se ještě strhla velká mela v rohu hřiště, došlo na pěsti a do hry se museli zapojit rozhodčí, kteří celou situaci uklidnili.
   
  Vyloučení v týmu SHK Mustangové AUTO IN (Hering – 2 min, napadení).
  Vyloučení v týmu SHK Mustangové AUTO IN (Vojtěch Buhr – 2 min, napadení).
  Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (sledge) (Krupička – 2 min, hrubost).
  Vyloučení v týmu SHK Mustangové AUTO IN (Zapletal – 2 min, hrubost).
   
  SHK Mustangové AUTO IN tak v letošní sezoně slaví zisk bronzových medailí! (17:09:00)

  Ondřej Novotný

  Branky a nahrávky: 7. Gajer (Kvoch), 8. Hering, 10. Kubeš (Kořínek)


  SHK Mustangové AUTO IN: Boček (Drahý) – Štěpják, Kvoch, Kubeš J., Michalec, Horníček, Kubeš P., Buhr V., Hering, Doležal, Kořínek, Buhr R., Chudomský, Ledvinka, Gajer, Pabst, Neuman.
  Sparta para hokej: Vápenka – Raul, Zapletal, Krupička, Novotný, Frolík, Pšenčík F., Nachtigalová, Ohar, Pšenčík F., Hrbek.
  SHK Mustangové 2 0 Sparta para hokej
  #1 Sobota 09.03.2019 • 13:40
  Sparta para hokej - SHK Mustangové 0:1
  #2 Sobota 16.03.2019 • 15:30
  SHK Mustangové - Sparta para hokej 3:0