Michalovce – Žilina 3:2 (po pr.)
po prodl.
HK Dukla Ingema Michalovce
3:2 (0:2, 2:0, 0:0 - 1:0)
MsHK Žilina
Sobota 16.03.2019, 17:30 • Zimní stadion Michalovce • Tipos Extraliga (SR) • 3. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  63:06
  Michalovce právě vstřelily branku!
  Je rozhodnuto, Michalovce si v baráži připíší minimálně jedno vítězství! Do nastavení sice vstoupili až možná příliš pasivně, v posledních chvílích ale zabrali a hned to přineslo ovoce. Bojko nahrál ze zadní hranice kruhu rozjetému JAKUBU LINETOVI, který následně lehkou tečí usměrnil kotouč za záda Tomáše Fučíka – 3:2! Asistence: Vladislav Bojko, Tomáš Valečko.
   
  35:23
  Michalovce právě vstřelily branku!
  V Zemplíně máme vyrovnáno, čtyři a půl minuty před koncem druhé třetiny začínáme zase od začátku! Toma vysunul krásnou přihrávkou dopředu LUKÁŠE HAMRÁČKA. Ten střelou z prostoru pro vhazování trefil břevno, od kterého se pryž odrazila do žilinské klece – 2:2! Asistence: Lukáš Toma.
   
  21:36
  Michalovce právě vstřelily branku!
  A Dukla šanci využívá! Safaralejev svou střelou od modré čáry rozpoutal naprostý chaos – před Fučíkovou situací vznikl nepřehledný závar, ve kterém se hostující gólman nezvládl zorientovat, a nyní tak musí lovit kotouč ze své klece. Branka je připsána MATĚJI GIĽAKOVI. Asistence: Mário Róth, Marek Kolba.
   
  19:59
  Žilina vstřelila branku!
  Tak tohle je hodně zajímavé, trefa nakonec platí a hosté půjdou do kabiny s dvoubrankovým náskokem! Hvila vypálil od modré a letící pryž se od brusle jednoho z hráčů odrazila vysoko do vzduchu, odkud jí RUDOLF HUNA dorazil do klece. Asistence: Lukás Hvila, Richard Jenčík.
   
  12:23
  Žilina vstřelila branku!
  Hosté využívají přesilovou hru a polovině třinácté minuty otevírají skóre třetího duelu! Michalovecká obrana se teď sesypala jako domeček z karet, čehož využil RICHARD JENČÍK. Ten se nastěhoval před brankoviště a jednoduše doklepl odraženou střelu za záda bezmocného Trenčana – 0:1! Asistence: Lukáš Hvila.

  Vojtěch Martinek

  Branky a nahrávky: 22. Giľak (Róth, Kolba), 36. Hamráček (Toma), 64. Linet (Bojko, Valečko) – 13. Jenčík (Hvila), 20. Huna (Hvila, Jenčík)


  HK Dukla Ingema Michalovce: Trenčan (Lamper) – Kolba (C), Korenko, Košecký, Novický, Bdžoch, Valečko, Gavrik, Mesaroš – Giľák, Piatak (A), Mašlonka (A) – Chalupa, Toma, Hamráček – Safaralejev, Linet, Róth – Dvurečenskij, Cútt, Bojko.
  MsHK Žilina: Fučík (Mikoláš) – Matejka, Kučný, Dubeň, Jankovič, Piegl, Bagin, Turian, Hudec – Jenčík (A), Húževka (A), Huna (C) – Barta, Ručkay, Milý – Hvila, Podešva, Beránek – Ondruš, Surovka, Rehák.

  Rozhodčí: Orolin, Valach – Rojík, Šoltés.

  Diváci: 3 955