Watford – Crystal Palace 2:1 (kon.) | Swansea – Manchester City 2:3 (kon.) | Wolverhampton – Manchester Utd. 2:1 (kon.)
Watford FC
2:1 (1:0)
Crystal Palace FC
Sobota 16.03.2019, 13:15 • Vicarage Road, Watford • FA Cup • Čtvrtfinále

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 1:5. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:9. (15:21:00)

Po perfektním mači, zaslouženě postupuje po vydřené výhře 2:1 do semifinále FA Cupu Watford FC! Začátek druhé půle patřil Crystal Palace, když v 50. minutě střelu Meyera ještě hlavou tečoval Kouyaté brankář Gomes se však zaskvěl. Následně Townsend si na Gomese nepřišel z přímého kopu Batshuayi z dobré pozice pálil mimo, ale v 62. minutě přišla jeho chvíle a vyrovnal na 1:1. V 77. minutě se na hřišti objevil Gray a tento hráč o chvíli později o všem rozhodl – 2:1! Poté se Crystal Palace vydalo stíhat domácí a jejich obrana pořádně hořela, další gól však Watford již nepřidal. Vyrovnat mohl v nastaveném čase Bissaka po kiksu Masiny, ale netrefil branku. Přeji pěknou sobotu.

90+5

90+5
    Střídačka Watfordu chce konec, ale ještě se pořád hraje.
    90+4. Šance hostů

90+4
    Masina zakiksoval nejhůře jak mohl pohodlně sklepl míč přímo proti noze Bissaky, ale ten pálí nepochopitelně mimo branku!

90+3
    Crystal Palace povolává vše co má nohy a ruce do frontálního útoku!

90+3
    Unikající Deeney byl u postranní čáry zastaven ukázkovým, čistým skluzem.

90+2
    Cleverley vybojoval míč a posílá ho na jistotu dozadu svému spoluhráči.

90+1
    Watford hraje na útočné polovině což mu perfektně vyhovuje.

90
    Rozhodčí nastaví 4 minuty!

89
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Gerard Deulofeu, přichází Tom Cleverley.

88
    Deeney vypomohl své obraně účinným skluzem.

87
    Přečíslení Watfordu končí pokaženým centrem.

86
    Po rohovém kopu zaskočil za brankáře Guaiatu technik Milivojevič a zabránil míči na cestě do sítě!

85
    Vzápětí rohový kop opět pro Watford.
    84. Šance domácích

84
    Guaita ostrou střelu pouze vyrazil před sebe, kde byl však nejrychlejší obránce Bissaka a odehrál míč na poslední chvíli na rohový kop!

84
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází James McArthur, přichází Christian Benteke.