Club Brugge – Mouscron 1:2 (kon.) | Charleroi – Eupen 1:2 (kon.) | Kortrijk – Antverpy 2:0 (kon.)
Lokeren – Cercle Brugge 3:1 (kon.) | Oostende – Anderlecht 0:2 (kon.) | Standard – Waasland-Beveren 4:3 (kon.)
Sint-Truiden – Gent 0:2 (kon.) | Waregem – Genk 3:3 (kon.)
Club Brugge KV
1:2 (0:1)
Royal Excel Mouscron
Neděle 17.03.2019, 18:00 • Jan Breydelstadion, Bruggy • Belgická liga • 30. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (19:56:21)

Druhý poločas skončil 1:1, což zanmená, že si všechny tři body odváží hostující Mouscron. V utkání jsme vuděli tři branky, tak si je pojďme připomenout. V 33. minutě otevřel skóre utkání Amallah po nahrávce Belsona. V 72. minutě vyrovnal Schrijvers, který dorazil protiútok domácích. V 81. minutě se prosadil Antonov, který defenitivně rozhodl o osudu utkání.
    Club Bruggy tím pádem skončil na 2. místě před nadstavbou se ziskem 56 bodů.
    Mouscron skočnil po základní čášti na 10. místě se ziskem 40 bodů.

90+5

90+5
    Hosté už chtěli pouze držet čas.

90+5
    Rohový kop pro Mouscron.

90+3
    Na hřišti už pouze pokulhává Wesley, který toho má dost.

90+2
    Ke střele zpoza vápna se dostal hostující Bakic, ale střela mu nesedla a skončila vysoko nad brankou.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Ke střele ze střední vzdálenosti se dostal hostující Friede, ale Horvath jeho přízemní střelu chytil.

89
    Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Selim Amallah, přichází Dimitri Mohamed.

88
    Míč do vápna posílal hostující Bakic, ale jeho centr dokázal bezpečně odhlavičkovat Poulain.

88
    Přímý kop pro hostující tým.

87
    Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Mats Rits, přichází Jelle Vossen.

86
    Domácí tým opět obléhá pohutové území hostí.

85
    Po rohovém kopu se dostal k centru Benson, ale pohotový Mechele dokázal míč odkopnout pryč.

85

84
    Domácí publikum je celé opařené, protože po obrovském tlaku ve 2. poločase příchází opět branka hostí.

83
    Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Benjamin Van Durmen, přichází Frantzdy Pierrot.
    82. Nemanja ANTONOV - 1:2