Club Brugge – Mouscron 1:2 (kon.) | Charleroi – Eupen 1:2 (kon.) | Kortrijk – Antverpy 2:0 (kon.)
Lokeren – Cercle Brugge 3:1 (kon.) | Oostende – Anderlecht 0:2 (kon.) | Standard – Waasland-Beveren 4:3 (kon.)
Sint-Truiden – Gent 0:2 (kon.) | Waregem – Genk 3:3 (kon.)
SV Zulte-Waregem
3:3 (1:2)
KRC Genk
Neděle 17.03.2019, 18:00 • Regenboogstadion, Waregem • Belgická liga • 30. kolo

84
    Ruslan Malinovskyj, který hrál výborně zejména v prvním poločase, přepouští místo na hřišti pro Marcuse Ingvartsena.

82
    Evoud Plentinckx, který dostal řádnou motanou před třetím gólem Genku, je střídán Idrissou Syllou. Obránce za útočníka, domácí tedy vysílají jasnou snahu, že chtějí vyrovnat!

71
    Dnes výborně hrající Junya Ito jde z placu a místo něj přichází na závěrečných dvacet minut Dieumerci Ngondala. Je třeba říct, že Ito má velkou zásluhu na průběžném vedení Genku.

59
    Jakub Piotrowski jde z placu a nahrazuje ho Sander Berge. Upřímně se ani nedivím, záložník Genku moc vidět nebyl.

46
    Marco Bürkiho už dnes v utkání neuvidíme, o poločase byl střídán Sandym Walshem. Z placu jde také útočník Nill De Pauw, kterého nahrazuje Mikael Soisalo.

Tomáš Lysý

Branky: 11. Harbaoui (pen.), 72. Walsh, 90+3. Harbaoui – 19. Malinovskyj, 39. Ito, 61. Trossard

Karty:   78. Pletinckx (WAR), 90+4. Baudry (WAR) – 90+1. Dewaest (GNK), 90+1. Ndongala (GNK)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 4:5. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 2:1.
    SV Zulte-Waregem: Bossut – de Fauw, Baudry, Bürki (46. Walsh), Pletinckx (82. Sylla) – De Pauw (46. Soisalo), Björdal, Seck, S. Peeters – Harbaoui, Bongonda.
    Náhradníci: Bostyn – Heylen, Walsh, Marcq, Tardieu, M. De Smet, Soisalo, Sylla.

KRC Genk: Vuković – Dewaest, Maehle, Lucumi – De Norre, Ito (71. Ndongala), Malinovskyj (84. Ingvartsen), Piotrowski (59. S. Berge), Heynen – Samatta, Trossard.
    Náhradníci: Jackers – Wouters, Seigers, Aidoo, Paintsil, S. Berge, Ingvartsen, Ndongala, Gano.

Rozhodčí: Laforge