Lyon – Montpellier 3:2 (kon.) | Remeš – Nantes 1:0 (kon.) | Bordeaux – Rennes 1:1 (kon.)
PSG – Marseille 3:1 (kon.)
Paris Saint-Germain
3:1 (1:0)
Olympique Marseille
Neděle 17.03.2019, 21:00 • Parc des Princes, Paříž • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 29. kolo
    66. Ángel Di María - 3:1

66
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    ÁNGEL DI MARÍA přivítal moc hezky Pelého v hostující brance! Levačkou přestřelil zeď a zatočil balón do blízkosti pravé šibenice. Balón se ještě otřel o pravou tyč. Pelé tak inkasuje pár sekund po nástupu na plac a to si ještě ani nesáhl na míč.
    55. Ángel Di María - 2:1

55
    Verratti nahrál na pravou stranu. ÁNGEL DI MARÍA se probil přes dva hráče. Pomohl mu i jeho spoluhráč a Argentinec v barvách PSG poté vystřelil z pravé části velkého vápna k zadní tyči.
    46. Valère GERMAIN - 1:1

46
    Marseille právě vstřelilo branku!
    To je start druhé půle! Mandanda vykopl míč na půli. Následoval pas na levou stranu, kde se rozběhl Ocampos. Dost možná nasadil jesličky Kehrerovi a nabíhající VALERE GERMAIN zakončil po zemi k vzdálenější tyči.
    45+2. Kylian MBAPPÉ - 1:0

45+2
    V poslední minutě prvního poločasu jdou domácí do vedení! Di María převzal na středu pas z pravé strany, zbavil se beka. Posunul balón do levé poloviny vápna. KYLIAN MBAPPÉ zvedl hlavu a pravačkou do vzdálenějšího dolního rohu branky pokořil brankáře.

Vít Muzikář

Branky: 45+2. Mbappé (Di María), 55. Di María (Kehrer), 66. Di María – 46. Germain (Ocampos)

Karty:   17. Silva (PSG), 26. Kurzawa (PSG), 39. Di María (PSG), 58. Kimpembe (PSG) – 29. Kamara (OMA), 58. Ocampos (OMA), 89. Sakaj (OMA)   62. Mandanda (OMA)

Neproměněná penalta: 90+4. Mbappé (PSG), brankář Pelé zneškodnil

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 1:1. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:19.
    Paris Saint-Germain: Aréola – Marquinhos, Silva (C), Kimpembe – Meunier (37. Kehrer), Dani Alves (31. Dagba), Verratti, Paredes, Kurzawa (80. Bernat) – Mbappé, Di María.
    Náhradníci: Buffon – Dagba, Kehrer, Bernat, Diaby, Choupo-Moting, Nkunku.

Olympique Marseille: Mandanda (C) – B. Sarr, Kamara, Ćaleta-Car, Sakaj – Thauvin (77. Radonjić), Maxime López (69. Strootman), M. Sanson, Ocampos – Balotelli (65. Pelé), Germain.
    Náhradníci: Pelé – Radonjić, Strootman, Payet, Rami, Gustavo, Amavi.