Aves – Chaves 0:1 (kon.) | Nacional – Rio Ave 0:1 (kon.) | Moreirense – Benfica 0:4 (kon.)
Tondela – Feirense 1:1 (kon.)
Moreirense FC
0:4 (0:2)
Benfica Lisabon
Neděle 17.03.2019, 18:30 • Estádio Comendador Joaquim de Almeida Freitas • Portugalská Primeira Liga • 26. kolo

João Félix, Andreas Samaris, Rafa Silva a Florentino Luís se v tomto zápase dokázali prosadit, a tak vstřelili všechny čtyři branky svého týmu. Hosté ze čtyř střel na branku proměnili všechny, a tak vyhrávají tento zápas poměrně jednoznačně. (20:25:49)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 17:10.

90+2

90+2
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy.

90+1
    Dvě minuty se budou nastavovat.

90
    Žlutou kartu dostává Bilel Aouacheria (Moreirense FC).

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Gólmani jsou momentálně bez práce, sledujeme pasáž hry, která nabízí velké množství nepřesností.

86
    V poklidném tempu se zápas dohrává, na výraznější šanci nyní už marně čekáme, hostující celek v obou poločasech vstřelil dvě branky.

84
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Jonas, přichází Franco Emanuel Cervi.
    83. Florentino LUÍS - 0:4

83
    Benfica právě vstřelila branku!
    Hostující celek přidává další branku, výborně to po rohovém kopu udělal FLORENTINO LUÍS. Přetlačil obránce,a tak se dostal k míči, který končí v brance.

82
    Francisco Ferreira kombinuje o své branky a má míč pod kontrolou. Fotbalisté Lisabonu hrají zodpovědně.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, Moreirense hraje nyní aktivně a pravděpodobně nejlepší pasáž hry, ale nemůže se prosadit.

77
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Gabriel, přichází Florentino Luís.

76
    Joao Aurélio to udělal výborně u rohového praporku, vybojoval míč, následně zakončoval Chiquinho. Jeho ránu kryje hostující brankář.

75
    Patnáct minut hry zbývá do konce zápasu, hostující celek míří za klidnou výhrou v tomto utkání.

73
    Pedro Nuno se pokoušel po přihrávce spoluhráče dostat do zakončení, André Almeida na poslední chvíli zasáhl. Hrál míč, a pak soupeře. Pokutový kop ani náhodou.

72
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Pizzi, přichází Gedson Fernandes.

71
    Moreirense se pokouší hrát aktivně, snaží se něco vymyslet na útočné polovině, ale obrana Lisabonu si dává velký pozor.

70
    Mnoho fotbalové krásy tento zápas zatím nenabízí, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení. Hosté kombinují na své polovině. Alejandro Grimaldo rozehrává na spoluhráče.

65
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nikam nežene.

63
    João Félix to zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal. Na poslední chvíli mu obránce sebral míč.

62
    Žlutou kartu dostává Ivanildo Fernandes (Moreirense FC).

61
    Domácí fotbalisté prohrávají o tři branky, ale hrají dál aktivně a snaží se něco vymyslet a co nejvíce znepříjemnit zbytek zápasu.

60
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Arsénio, přichází Nenê.

57
    Joao Aurélio vedl domácí akci, míč zkoušel dostat před branku, ale hostující obrana si dokázala poradit.

55
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, mnoho šancí momentálně k vidění není. Ani jeden celek se nikam nežene.

52
    Chiquinho rozehrával volný kop. Rozhodl se pro přímou střelu a míč vyrazil brankář nad branku. Rohový kop.
    48. Rafa SILVA - 0:3

48
    RAFA SILVA dostal dobrou přihrávku od spoluhráče, jeho ránu vyrazil brankář nad sebe, ale balon se pak dokutálel za brankovou čáru. Hosté vedou o tři branky.

47
    V poklidném tempu začíná druhý poločas, ani jeden celek se nikam nežene.

46
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Bruno Silva, přichází Anthony D'Alberto.
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Fábio Pacheco, přichází Ibrahima Camara.

46

João Félix a Andreas Samaris se dokázali prosadit v prvním poločase, a tak vede hostující celek po úvodní části hry o dvě branky. Domácí na výraznější šanci čekají.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2

45+2
    Už se pravděpodobně nic nestane v tomto poločase, který vyšel hostům.

45+2
    Centr před branku byl hodně nepřesný.

45+1
    Dvě minuty uvidíme navíc. Výborně Chiquinho vypálil a jeho ránu hostující brankář vyrazil na rohový kop.

45
    Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
    43. Andreas SAMARIS - 0:2

43
    Pizzi rozehrával rohový kop, na jeho centr před branku si výborně vyskočil ANDREAS SAMARIS a jeho hlavička výborně zapadla do branky. Hostující celek navyšuje své vedení.

41
    Jeden z domácích hráčů, Neto, se dostal ke střele. Jeho projektil končí výrazně mimo branku.

40
    Až nyní se domácí celek stabilněji prokombinoval na útočnou polovinu. Bilel Aouacheria vyslal hodně nepřesnou přihrávku, a tak budou vhazovat fotbalisté v červeném, tedy Lisabon.

40
    Čtyřicet minut hry je pryč, hostující celek vede o jednu branku, na výraznější šanci domácí zatím čekají.

38
    Moreirense se prokombinovalo na útočnou polovinu, ale střelecký pokus byl rychle zblokovaný.
    37. João FÉLIX - 0:1

37
    Tentokrát vše v pořádku, branka platí. Alejandro Grimaldo našel naběhnutého spoluhráče. JOÃO FÉLIX zpracoval míč a dobrou ránou překonal brankáře.

37
    Bruno Silva to zkoušel individuálně, ale neuspěl.

36
    Žlutou kartu dostává Fábio Pacheco (Moreirense FC).

36
    Andreas Samaris a jeden z domácích hráčů se střetli na polovině hrací plochy, otřesení jsou oba. Z domácích to byl Fábio Pacheco.

35
    Jeden z hostujících hráčů nyní fauloval soupeře, míč tedy mají pod kontrolou domácí fotbalisté. Ti se nemohou prokombinovat do zakončení.

33
    Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není. Lisabon pokračuje v aktivní hře.

30
    Hostující Jonas sice dostal míč dostal do branky, ale byl v postavení mimo hru. Gól tedy podle videorozhodčího platit nemůže.

29
    Lisabon pokračuje v aktivní hře.

26
    André Almeida fauloval na pololovině hrací plochy, míč tedy mají domácí. Moreirense se však nemůže propracovat do střeleckých pozic.

25
    Jonas mohl v jasné střelecké pozici zakončovat, jeho projektil však tečoval brankář, následně si poradila obrana a odkopla míč z brankové čáry. Domácí celek se brání aktivní hře Lisabonu.

23
    Bilel Aouacheria centroval před branku, jeho projektil končil nad brankou.

21
    Alejandro Grimaldo to vzal na sebe, jeho volný kop končí vysoko nad brankou. Pedro Trigueira bude vykopávat.

20
    João Félix to zkoušel individuálně, vybojoval volný kop pro Benficu,

18
    Rohový kop pro hostující celek. Centr se snesl před branku, ale balon byl hodně přetažený. Rafik Halliche odhlavičkoval jen na roh.

17
    Mnoho fotbalové krásy k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Bruno Silva to zkoušel individuálně, ale neuspěl.

11
    Pedro Trigueira vykopává od své branky.

10
    Bruno Silva a Ivanildo Fernandes se prokombinovali na útočnou polovinu, ale vypálit nedokázali. Míč mají domácí.

10
    Rafa Silva zakončoval z dobré střelecké pozice, jeho projektil končí mimo branku. Lisabon hraje aktivněji, jenže má problémy s přesností střelby.

8
    Jonas a Joao Aurélio se dostali do kontaktu. Hůře je na tom domácí hráč, ale je v pořádku, a tak bude ve hře pokračovat.

7
    Žlutou kartu dostává Joao Aurélio (Moreirense FC).

6
    Fotbalisté v červeném hrají aktivněji, Andreas Samaris si nabíhal do volné pozice, ale Joao Aurélio jej fauloval.

5
    Aktivněji vstoupil do zápasu hostující celek, který hraje převážně na polovině soupeře, domácí hráči mají velké problémy s obrannou hrou.

3
    Odisseas Vlachodimos Odisseas Vlachodimos odkopává od své branky, rychlou akci vedl Jonas. Následně zakončoval z dobré pozice Pizzi. Jeho rána končí mimo.

2
    Vhazovat budou na útočné polovině hostujícího celku, André Almeida to zkoušel individuálně,ale balon si příliš předkopl.

1
    Domácí hrají v bílém, hosté v červeném, míč má Rúben Dias.

1

Moreirense FC: Trigueira – J. Aurélio, Halliche, I. Fernandes, B. Silva – Arsénio, Pacheco, Neto, Pedro Nuno – Chiquinho, Aouacheria.
    Náhradníci: I. Santos, Camara, D'Alberto, Nenê, D. Texeira.

Benfica Lisabon: Vlachodimos – A. Almeida, Rúben Dias, F. Ferreira, Grimaldo – Pizzi, Samaris, Gabriel, R. Silva – Jonas, Félix.
    Náhradníci: Zlobin – Cervi, G. Fernandes, F. Luís, Filipe, A. Živković..

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Moreirense FC odehrálo 25 zápasů s bilancí 13-3-9 a získalo 42 bodů. V tabulce je se 42 body na šesté pozici. Z posledních pěti zápasů tým bodoval ve čtyřech. Nestačil na Maritimoo 2:3, remizoval s Portem 1:1 a Setubalem 1:1. Tým porazil Tondelu 2:0 a Feirense 1:3.

Benfica Lisabon odehrála 25 zápasů s bilancí 19-3-3 a získala 60 bodů. V tabulce je na první pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrála čtyři, bodovala v pěti. Poradila si s Nacionalem 10:0, Avensem 3:0, Chavesem 4:0 a Portem 2:1. Remizovala s Belenenses 2:2.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky portugalské Primeira Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Moreirense FC a Benfica Lisabon.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.