Karviná – Ostrava 0:2 (kon.) | Olomouc – Třinec 4:2 (kon.)
SK Sigma Olomouc
4:2 (4:1)
FK Třinec
Neděle 17.03.2019, 13:00 • Andrův stadion, Olomouc • Juniorská liga – Morava • 21. kolo

90+2
    Konec zápasu. (14:43:36)

90+1
    Třinec se ještě vrhá do útoku, ale těsně před vápnem Olomouc dokázala šanci překazit.

89
    Sigma rozehrává na krátko, ale nedlouho trvající kombinaci ukončil další faul hostů.

88
    Domácí si ještě vybojovali volný kop na útočné polovině.

86
    Akce Třince byla přerušena ofsajdem.

82
    Přihrávka na Matouška nebyla dostatečně přesná.

78
    Dominance na míči je klíčovým parametrem hry Olomouce ve druhém poločase. Domácí těží z náskoku, který si vybudovali v prvním poločase.

75
    Střela zpoza vápna Palečka neohrozila.

73
    Třinci se podařilo srovnat na chvíli hru a držet míč. Nákop na Zahaluka ale postrádal větší přesnost.

70
    Po centru ze strany sklepl Sláma míč na střelu Zmrzlému, ale ten těsně minul.

64
    Teď se domácí pokusili o průnik z obranné ulity směrem k Palečkovi, ale hosté odvrací díky rychlému zásahu jednoho ze stoperů.

61
    Obrázek hry je stále stejný. Od obdržené branky Sigma hraje s míčem a snaží se jej držet i za cenu vracení míče k vlastnímu brankáři.

57
    Olomouc po inkasované brance zpozorněla a prakticky neustále drží míč na kopačkách.

75
    Třinec právě vstřelil branku!
    Střelu zpoza vápna brankář Gröger sice nejspíš lehce zasáhl, ale to nic nezměnilo na tom, že zaplula do sítě. Je sníženo a čeká nás zajímavá půlhodina.

50
    Olomouc se teď pokusila o postup přes levé křídlo, ale Cieslar byl důrazný a soupeře nepustil k vápnu.

47
    Fotbalisté Třince začali druhý poločas aktivněji než ten první. Průniková přihrávka na Dediče ale nebyla přesná.

46

45

44
    Třinec drží míč, ale nevypadá to, že by se do poločasového hvizdu ještě chtěl někam hnát.