Karviná – Ostrava 0:2 (kon.) | Olomouc – Třinec 4:2 (kon.)
SK Sigma Olomouc
4:2 (4:1)
FK Třinec
Neděle 17.03.2019, 13:00 • Andrův stadion, Olomouc • Juniorská liga – Morava • 21. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

1

3
    Domácí měli v úvodu dvě dobré gólové příležitosti, ale ani jedna neskončila v třinecké bráně. V obou případech scházelo při střele trochu přesnosti.

8
    Hanáci jsou častěji u míče, Třinec téměř nepouštějí do akce.

12
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí se zaslouženě dostávají do vedení! Po centru Lalkoviče z levé strany se před bránou prosadil JAKUB YUNIS a Sigma vede 1:0!

15
    Třinečtí pouze odkopávají míč na soupeřovu polovinu.

17
    Hosté se po delší době dostali na útočnou polovinu. Po přímém kopu z levé strany hlavičkoval v pokutovém území Schwendt, ale přestřelil bránu.

19
    Domácí jsou lepší na míči, ale i jejich kombinace se odehrává především na vlastní polovině a kolem vápna.

19
    Zřejmě zdravotní problémy ukončily dnešní zápas pro Jana Štěrbu. Toho nahradil Beňa.

19
    Třinec právě vstřelil branku!
    Slezané srovnávají stav zápasu! V pokutovém území se prosadil třinecký záložník RENÉHO DEDIČ a srovnává účet zápasu na 1:1!

22
    Sigma si bere vedení bleskově zpět. MILAN LALKOVIČ se prosadil a brankář Třince Paleček nestihl reagovat.

25
    Šance Třince skončila střelou mimo, a tak si míč k odkopu staví Gröger.

28
    Tohle byla povedená akce. I když domácí měli kapku štěstí, nakonec se podruhé v zápase prosadil JAKUB YUNIS.

32
    Kombinaci domácích po pravé straně zavčasu zhasil Joukl a Olomouc tak začne zase od začátku.

34
    Olomouc se po krátké kombinaci dostala ke střele zpoza vápna, ale Paleček zasahovat nemusel.

37
    Zmrzlý udělal dvě přešlapovačky, měl tak před obráncem dost místa k centru a jeho míč na zadní tyč jen o centimetry nadletěl adresáta.

40
    Potřetí v utkání se prosadil JAKUB YUNIS a Sigma si ještě do poločasu zvýšila vedení na 4:1. Yunis tak má hattrick.

44
    Třinec drží míč, ale nevypadá to, že by se do poločasového hvizdu ještě chtěl někam hnát.

45

46

47
    Fotbalisté Třince začali druhý poločas aktivněji než ten první. Průniková přihrávka na Dediče ale nebyla přesná.

50
    Olomouc se teď pokusila o postup přes levé křídlo, ale Cieslar byl důrazný a soupeře nepustil k vápnu.

75
    Střelu zpoza vápna brankář Gröger sice nejspíš lehce zasáhl, ale to nic nezměnilo na tom, že zaplula do sítě. Je sníženo a čeká nás zajímavá půlhodina.

57
    Olomouc po inkasované brance zpozorněla a prakticky neustále drží míč na kopačkách.

61
    Obrázek hry je stále stejný. Od obdržené branky Sigma hraje s míčem a snaží se jej držet i za cenu vracení míče k vlastnímu brankáři.

64
    Teď se domácí pokusili o průnik z obranné ulity směrem k Palečkovi, ale hosté odvrací díky rychlému zásahu jednoho ze stoperů.

70
    Po centru ze strany sklepl Sláma míč na střelu Zmrzlému, ale ten těsně minul.

73
    Třinci se podařilo srovnat na chvíli hru a držet míč. Nákop na Zahaluka ale postrádal větší přesnost.

75
    Střela zpoza vápna Palečka neohrozila.

78
    Dominance na míči je klíčovým parametrem hry Olomouce ve druhém poločase. Domácí těží z náskoku, který si vybudovali v prvním poločase.

82
    Přihrávka na Matouška nebyla dostatečně přesná.

86
    Akce Třince byla přerušena ofsajdem.

88
    Domácí si ještě vybojovali volný kop na útočné polovině.

89
    Sigma rozehrává na krátko, ale nedlouho trvající kombinaci ukončil další faul hostů.

90+1
    Třinec se ještě vrhá do útoku, ale těsně před vápnem Olomouc dokázala šanci překazit.