HC Litvínov – Plzeň 1:4 (kon.) | Slavia – Liberec 1:2 (kon.) | Chomutov – Kladno 1:4 (kon.)
Sparta – Mountfield HK 4:3 (po pr.)
HC Slavia Praha
1:2 (0:1, 0:1, 1:0) Stav série: 0:1
Bílí Tygři Liberec
Neděle 17.03.2019, 12:30Play-off ELIOD extraligy dorostu sk. "A" • Čtvrtfinále

Já vám děkuji za pozornost a budu se zase těšit někdy u hokeje na počtenou! (14:39:51)

Druhý zápas čtvrtfinále se hraje v úterý na severu Čech. Liberec jede domů se zaslouženým vedení 1:0 na zápasy – rozhodně byl po většinu střetnutí lepším týmem.

Tohle už slávisté vyrovnat nedokázali. Liberec uhájil nejtěsnější vedení a vítězí v prvním čtvrtfinálovém duelu série 2:1. O rozhodující gól utkání se ve 22. minutě postaral Adam Měchura, který celkem zaznamenal gól a asistenci.

59:32
    Další střela Hrdličky od modré, Franc připraven.

59:16
    Sešívaní jsou natlačeni v útočném pásmu a hrají v šesti bez brankáře.

58:40
    Zakázané uvolnění se nakonec nepíská, buly ve středním pásmu.

58:26

58:15
    Liberec drží slávistické hráče v rohu obranného pásma. Skvělá defenzivní práce.

57:24
    Slavia si nic nevytvořila a naopak následuje vhazování ve vlastní obranné třetině.

57:20
    Hosté hrají ve čtyřech.

56:36
    Slavie hraje v šesti proti třem!

56:24
    55 sekund přesilovky 5 na 3 pro Slavii. Je před námi klíčová pasáž utkání.

56:24
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Šedivý – 2 min., faul kolenem).

55:29

55:19
    Ještě deset sekund hry 4 na 4, pak čeká sešívané přesilovka. Možná klíčová pro výsledek dnešního duelu.