Zlín – Pardubice 1:3 (kon.) | Přerov – Kometa Brno 3:4 (po pr.) | Třinec – Havířov 3:5 (kon.)
Jihlava – Vítkovice 1:5 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:5 (0:1, 0:1, 1:3) Stav série: 0:1
HC Vítkovice Ridera
Neděle 17.03.2019, 14:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Play-off ELIOD extraligy dorostu sk. "B" • Čtvrtfinále

57:12
    Ještě jedna přesilová hra pro hosty, Václav Vranka jde ven za sekání.

Na vyloučení: 6-5.

54:25
    Vítaná věc pro hosty, David Moravec totiž krosčekoval soupeře a půjde na dvě minuty na trestnou lavici.

44:27
    Přesilová hra pro Duklu. Denis Puchala tak moc chtěl vyhodit puk ven z pásma, až mu dal velkou razanci a vystřelil jej mimo hrací plochu. Dostává tak dvě minuty za zdržování hry.

37:19
    Sudí Nikola Marek ukazuje naprosto jasně a zřetelně na prstech šestku, čili Jihlavští špatně střídali a hráli v příliš mnoho hokejistech na ledě. Trest za hráčskou lavici jde odsedět Martin Matějíček.

Na vyloučení: 4-4.

34:34
    Poprvé od vítkovické přesilovky pět na tři je vyloučen také hráč Jihlavy. Daniel Pavelec odchází ven, jelikož se dopustil podrážení.

Na vyloučení: 3-4.

31:48
    René Smolka sekl soupeře a Dukla bude mít čtvrtou přesilovku v utkání.

Na vyloučení: 2-4.

26:08
    Marek Brada dostává dvě minuty za podrážení. Využije Dukla třetí přesilovku v zápasu?

Na vyloučení: 2:3.

13:43
    Pavelec udělal ve svém obranném pásmu drzou kličku soupeři, následně přišel puk na hůl pro Václava Vranku. Ten jej sice ztratil, ale jen kvůli tomu, že ho sekl Matěj Přibyl. Jihlava si tak zahraje druhou přesilovou hru.

Na vyloučení: 2-2.

05:57
    Další faul, tentokrát při přechodu hostí přes útočnou modrou. Za Matějíčkem jde na trestnou lavici také Ondřej Broža, který se dopustil podrážení stejně jako jeho nynější parťák z trestné.

Na vyloučení: 2-1.

05:27
    Nyní se bude muset bránit i Dukla. Martin Matějíček, nikoliv zadák A-týmu, ale shodně se jmenující bek dorostu Jihlavy, jde ven za podrážení.

02:53
    Jihlavský gólman jde ven z branky, což znamená, že domácí budou mít přesilovou hru. Samuel Rajčan inkasuje dvě minuty za podrážení.

Na vyloučení: 0-1

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 42. Menšík – 6. Schauer (Přibyl), 36. Krejsa (Machů, Kotásek), 48. Kubík (Macho), 49. Rajčan (Puchala), 56. Rajčan (Kotásek)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Pulda) – Adam, Moravec, Matějíček, Chvátal, Vranka, Sapík – Pigl, Pavelec, Broža – Zdarsa, Menšík, Báťa – Juřička, Melenovský, Jungwirth – Štorek, Mlejnek. Trenér: Štěpán Moravec
    HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Münch) – Machů, Bystroň, Smolka, Puchala, Vřeský, Kosina – Krejsa, Brada, Kotásek – Přibyl, Rajčan, Schauer – Macho, Holanik, Kubík – Juříček. Trenér: Jan Vavrecka

Rozhodčí: Marek – Roupec, Klouda