Tampa – Arizona 4:1 (kon.) | Chicago – Vancouver 2:3 (po pr.) | Los Angeles – Winnipeg 2:3 (kon.)
San Jose – Vegas 3:7 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:5 (0:1, 1:2, 3:1 - 0:1)
HC VERVA Litvínov
Úterý 19.03.2019, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Play-out extraligy • 4. kolo

Zápas sice Energie prohrála, v tuto chvíli ale Chomutov prohrává s Pardubicemi na vlastním ledě 1:4 a je již jisté, že Karlovy vary letos baráž hrát nebudou!. (19:53:55)

62:16 František LUKEŠ - 4:5
    Zdroj: Hokejka TV

62:16
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Hosté nakonec v prodloužení vítězí. FRANTIŠEK LUKEŠ poslal kotouč za Bednářova záda a získal pro Litvínov bod navíc. Asistence: Michal Trávníček.

61:41
    Hosté mají puk za svou bránou a střídají.

60:38
    Energie zavezla puk do útočného pásma a pokouší se o kombinaci.

60:01

Domácí energii se ve třetí dvacetiminutovce podařilo smazat dvoubrankové manko a zápas nakonec míří do prodloužení, které začne za několik málo vteřin.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:59
    Gríger projel do útočného pásma a před bránou přihrál Rachůnkovi, ten ale nestihl zakončit.

58:40
    Litvínov kombinoval před Bednářem, domácí ale posílají kotouč alespoň na chvíli do bezpečí.
    58:00 Dávid GRÍGER - 4:4

58:00
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    DÁVID GRÍGER vyrovnává nádhernou akcí, Gríger obdržel přihrávku k levé tyči, odkud hokejkou zasunul puk ke vzdálenější tyči a vyrovnal. Asistence: Tomáš Rachůnek.

56:40
    Energie má ještě šanci na vyrovnání, na dvě minuty si jede sednout za faul kolenem Jakub Březák (LIT).

54:57
    Černý tvrdě pálil z levého kruhu, Janus ale zastavil tuto šanci betonem.
    53:30 Josef JÍCHA - 3:4

53:30
    Hosté jdou znovu do vedení. JOSEF JÍCHA se podruhé v tomto utkání prosadil, střela od levého kruhu, Bednářovi puk propadl za záda a Litvínov může znovu slavit. Asistence: Jan Ščotka.

Dnešní utkání sleduje 3074 diváků.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 30. M. Rohan (Skuhravý), 45. Stloukal (Skuhravý), 53. R. Vlach, 58. Gríger (T. Rachůnek) – 3. Jícha (M. Havelka), 25. Svoboda (Myšák), 38. Svoboda, 54. Jícha (Ščotka), 63. F. Lukeš (Trávníček)

HC Energie Karlovy Vary: Bednář (Kuchař) – Plutnar, Šenkeřík, Eminger, Kozák, Sičák, M. Rohan, Šafář – T. Rachůnek, Gríger, O. Beránek – J. Černý, R. Vlach, T. Mikúš – Stloukal, Kverka, Lapšanský – Balán, Skuhravý, Kohout.
    HC VERVA Litvínov: Janus (Petrásek) – Ščotka, L. Doudera, Strejček, Hunkes, Březák, Trončinský – F. Lukeš, Myšák, Svoboda – Trávníček, M. Hanzl, Válek – Drašar, Helt, Jánský – Jurčík, M. Havelka, Jícha.

Rozhodčí: Úlehla, Pražák – Špringl, Klouček