Toronto – NY Rangers 1:2 (po pr.) | Florida – Boston 3:7 (kon.) | Carolina – Minnesota 5:1 (kon.)
Montreal – Buffalo 7:4 (kon.) | Winnipeg – Nashville 5:0 (kon.) | St. Louis – Tampa 4:3 (kon.)
Dallas – Pittsburgh 2:3 (kon.) | Vegas – Detroit 2:3 (po pr.) | Vancouver – Calgary 1:3 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 4:3 (1:0 po s.n.) | Washington – Philadelphia 3:1 (kon.) | NY Islanders – Arizona 2:0 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 24.03.2019, 15:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Play-out extraligy • 6. kolo

Loučí se s Vámi Lukáš Mayer. (17:44:40)

Domácí HC Energie Karlovy Vary zakončuje letošní sezónu výhrou 2:1 nad pardubickým Dynamem!

59:29
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Jaromír Kverka – 2 min., držení).

59:29
    Hosté se vydali do útočného pásma Energie v šesti! Nečas tak zůstal na střídačce.

59:29
    Oddechový čas pro hosty.

59:29
    Poslední utkání Energie v této sezóně sleduje 2533 diváků.

58:28
    Domácí se za potlesku celé haly pokouší vyzrát na Vojtěch Nečase potřetí v tomto utkání, což se jim zatím nedaří.

57:39
    Mikúš přihrál na volného Lapšanského, který byl v blízkosti pravého kruhu, přihrávka ale byla opožděná a Lapšanský tak nestihl kotouč přijmout.

56:47
    Několik kvalitních střel teď letělo na Nečase, ten byl však úspěšný.

55:55
    Černý se díky chybě pardubického obránce zmocnil puku a nahrál Formanovi do mezikruží, ten však jen promáchnul hokejkou.

55:18
    Beránek nahodil kotouč ze středového kruhu.

54:39
    Energetici se ihned po buly vrhli do útoku, avšak o puk přišli v souboji u mantinelu a hra se přesouvá do středního pásma.
    54:20 Tomáš RACHŮNEK - 2:1
    Zdroj: Hokejka TV

54:20
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Nabito dostal od Beránka TOMÁŠ RACHŮNEK. Prudkou střelou z mezikruží prostřelil všechno, co mu stálo v cestě, včetně Nečase. Asistence: Ondřej Beránek.
    53:04 Michal POCHOBRADSKÝ - 1:1

53:04
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Z levé strany ledové plochy se ke střele dostal MICHAL POCHOBRADSKÝ, který přesnou střelou rozvlnil síť za Janem Bednářem.

52:15
    Černý se pokusil za pardubickou brankou sebrat kotouč Porselandovi, to se mu však nepovedlo a hra se přesouvá do obranného pásma Energie.

51:20
    Otakar Šik se dostal do obrovské šance. Projel kolem trestné lavice, pelášil, co mu nohy stačily, překonal také pardubickou obranu, najel si před Nečase a pokoušel se ještě zakončit, ale pardubický gólman si při zákrok vykopl branku ze svého postavení.

50:53
    Tomáš Rachůnek jel po levé straně ledové plochy a vyslal dělovku na Nečase, tomu chvilku trvalo, než mu podařilo puk zkrotit.

49:50
    Lapšanský zavezl kotouč do útočné třetiny, branka Pardubic nebyla nijak ohrozena. Hra se přesouvá zpět do obranného pásma Karlových Varů.

49:07
    Zasunout puk do klece energetiků se pokoušel Voženílek, ale marně.

48:10
    Rohlík měl na hokejce velkou šanci, ale nedokázal překonat bezchybného Jana Bednáře.

47:43
    Další velká šance Karlovarských. Ke střele zblízka se dostal Martin Rohan, ale Nečas puk schoval pod své betony.

47:30
    Rachůnek hledal na druhé straně přijíždějícího Grígera, přihrávka ale nebyla přesná.

46:30
    Energie nakoukla do pardubické třetiny, ale střelu si nevybojovala. Hosté na druhé straně spěchali před Jana Bednáře, z jejich návštěvy před karlovarským brankářem nevzniklo žádné nebezpečí.

46:25
    Komerční přestávka.

45:41
    Vhazuje se v pravém kruhu před pardubickým brankářem.

44:20
    Gríger na hraně brankoviště přijmul přihrávku a chtěl puk zasunout do branky, Nečasovy betony však opět pomohly hostům.

43:57
    Domácím se daří držet hru ve svém útočném pásmu.

43:04
    Mikúš se pokusil dorazit střelu svého spoluhráče, Nečas však pohotově střelu vyrazil betonem.

41:24
    Až na jeden výjezd domácích je v útoku stále Dynamo.

40:10
    Po úvodním buly se Pardubice přesunuly do útoku.

40:01

Ve druhé třetiny jsme se dočkali prvního gólu celého zápasu, když v 38. minutě Kohout překonal Nečase. Poslední třetina začne přibližně v 17:10.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

37:02
    Právě probíhá testování systému trenérské výzvy, během jehož hlavní rozhodčí zkoumají na tabletu celou situaci z pohledu několika kamer a pomocí bezdrátových sluchátek jsou spojeni s brankovým videorozhodčím.
    37:02 Martin KOHOUT - 1:0

37:02
    Lukáš Kozák poslal z mezikruží puk MARTINU KOHOUTOVI, který z velkého úhlu vypálil a dostal puk za Nečasova záda. Asistence: Lukáš Kozák.

35:51
    Beránek pálil od modré, střela však letěla těsně nad branku.

35:26
    Nečas zastavil tvrdou střelu Vladimíra Sičáka, jenž byla vypálena od modré.

35:07
    Pardubičtí se vydali do útoku, který však nebyl úspěšný.

34:52
    Šikovo nahození poslal Nečas do rohu kluziště.

34:16
    Pardubice zavítaly do karlovarské třetiny a hledají recept na Bednáře.

33:30
    Střídání v týmu HC Dynamo Pardubice: ze hřiště odchází Tomáš Vlk, přichází Vojtěch Nečas.

33:30

32:15
    Bednář zastavil velkou gólovou šanci a je velkou oporou pro svůj tým, což mu dávají najevo i fanoušci skandující jeho jméno.

31:48
    Karlovarští vyslali na Vlka několik střel, ani jedna však nebyla úspěšná.

30:46
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Mathias Porseland – 2 min., držení).

30:42
    Energetici si zahráli půl minuty ve výhodě a nyní si užijí přesilovku.

29:54
    Domácí se s pukem drží v útoku.

29:19
    Velká strkanice a souboj o puk se strhla v pardubickém brankovišti. Z boje nakonec vyšel úspěšně Vlk.

28:39
    Hra se přesouvá ze strany na stranu.

28:03

27:00
    Dynamo kombinovalo v pásmu, ke kotouči se však dostal Skuhravý, jenž přes všechny čáry vyhodil.

26:03
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Adam Křemen – 2 min., podrážení).

26:03
    Začala komerční přestávka.

25:52
    Křemen zpoza branky vypálil, puk se odrazil od Vlkova betonu, vyletěl do výšky a dopadl do pravého kruhu pro vhazování.

25:20
    Sičák vypálil od modré, pardubický juniorský strážce klece však puk uschoval do své lapačky.

24:42
    Beránek v mezikruží v pádu nahrál Grígerovi, který z velkého úhlu zakončil. Vlk střelu odrazil betonem a jeho spoluhráči vyhodili na icing.

23:58
    Domácí byli vyhnáni nejprve před svou branku a nyní jsou ve středním pásmu.

23:27
    Karlovarští se dostali před Vlka, kde se i s kotoučem drží.

22:54

22:09
    Bednář však střelu jednoho z pardubických útočníků bez problému zlikvidoval a bude se vhazovat v pravém kruhu.

21:41
    Šenkeřík při pokusu o přihrávku v mezikruží přišel o puk a před Bednáře se tak vydali hosté.

21:24
    Energie kombinuje.

20:54
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Michal Machač – 2 min., podrážení).

20:35
    Do útoku se tak dostala Energie, musela se však přesunout do středního pásma, kde o puk přišla.

20:17
    Ale hned při prvním překonání útočné modré ho ztrácejí.

20:05
    Puku se ihned po buly ujímají hosté.

20:01

Po první třetině, v níž jsme viděli několik střel, avšak ani jedna neputovala za záda brankařů. Druhá třetina začne přibližně v 16:17.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:34
    Mikúš z pravého kruhu vypálil a rozvonil ochrannou síť za brankou.

18:27

17:46
    Dynamo vyhodilo puk, kterého se za brankou zmocnili karlovarští, vystřídali a s novými silami se vrhli do útoku.

16:27
    Ondřej Beránek se snažil proniknout mezi obránci, ale Mathias Porseland (PCE) karlovarského forwarda podrazil.

15:55
    Bednář odrazil betonem střelu od modré.

14:26
    Vhazování před pardubickým brankářem ovládli hosté a puk dostali mimo své obranné pásmo.

14:25
    Šenkeřík vypálil krásnou střelu, pohotový Vlk však vytasil svou lapačku a nastává další komerční přestávka.

13:22
    Gríger nahrál nepřesně na beka a puk se dostal mimo útočné pásmo Energie.

11:51
    Kozák nahrával na modrou Grígerovi, tomu se však puk odrazil od brusle.

11:21
    Domácí se dopustili dalšího ofsajdu.

10:43
    Kverka se dostal do úniku a těsně před brankou přihrál na volného Stloukala, ten však nestihl zakončit do odkryté branky.

09:45
    V souboji zvítězilo Dynamo, avšak ihned vyhazuje na zakázané uvolnění.

09:37
    Hráči se u mantinelu v obranném pásmu Pardubic přetahují o puk.

09:13

08:49
    Ale hosté podruhé za sebou vyhodili.

08:07
    Karlovarští kombinují v útoku.

07:13
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Vojtěch Budík – 2 min., krosček).

06:59
    Po reklamní pauze se do útoku dostala Energie.

06:44
    Nastává komerční přestávka.

06:25
    Oba brankáři se snaží dostávat se k puku, což teď Bednář potvrdil a také rozehrál.

06:05

04:50
    Jeden z obránců vyhodil puk z pásma domácích, na modré ho přijmul kapitán Skuhravý, avšak kotouč nedohnal a pardubický brankář Vlk rozehrál.

04:25
    Domácím se daří bránit své pásmo.

04:05
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Otakar Šik – 2 min., podrážení).

03:28
    Ofsajd karlovarských.

03:21
    Energie kombinuje v útoku, hra je však přerušena kvůli hře vysokou holí.

02:41
    Domácí znovu vyhodili puk.

01:30
    Dynamo se téměř okamžitě vrátilo.

00:49
    Pardubice se dostaly před Bednáře, avšak energetici dostali puk ven.

00:11
    Po vyhození puku se vhazuje ve středním pásmu.

00:01

Oba týmy jsou na ledě, stadionem zní znělka Tipsport extraligy a vše je připraveno k začátku.

V karlovarské aréně se setmělo a to znamená jediné! Již za malou chvíli odstartuje duel Energie a Dynama, u jehož sledování Vás vítám.

HC Energie Karlovy Vary: Bednář (F. Novotný) – Plutnar, Šenkeřík, Tureček, Kozák, Sičák (A), M. Rohan (A), Forman – T. Rachůnek, Gríger, O. Beránek – Stloukal, Kverka, Šik – J. Černý, Skuhravý (C), Kohout – Lapšanský, T. Mikúš, Křemen.

HC Dynamo Pardubice: Vlk (Nečas) – Budík (A), Oliva, Děrvuk, Nedbal, Mert, Porseland (C), Bučko – Chára, Voženílek, Machač – Pochobradský, Rohlík, Koffer – Rozlílek, Kostka, Matýs – Antoníček.

Rozhodčí: Svoboda, Petružálek – Jelínek, Pešek.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Brankář Jan Bednář získává v extralize cenné zkušenosti

V dnešním duelu bude po domluvě s oběma kluby a vzhledem k rozhodnutému stavu skupiny o umístění testována tzv. Coach challenge (Trenérská výzva). Vyzkoušena bude při prvních dvou gólech zápasu, ať už budou dosaženy jakkoli. Hlavním důvodem pro tento test je zkouška bezdrátového spojení a přenosu obrazu.

Pardubické Dynamo se od začátku ročníku potýkalo s problémy. Ačkoliv se minulou sezónu dostalo do čtvrtfinále, kde odehrálo sedm zápasů s Oceláři, letos je čeká baráž, v níž se utká s Chomutovem, Kladnem a Českými Budějovicemi. V pátečním zápase Pardubice prohrály s Litvínovem 2:5 na domácím ledě.