Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 3:6 (kon.) | Sokolov – Vrchlabí 4:1 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
3:6 (1:1, 2:3, 0:2) Stav série: 0:1
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Neděle 24.03.2019, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Finále

58:36
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!
    Žihadla přidávají další branku a jdou před koncem do tříbrankového vedení! Ladislav Rytnauer naskočil do hry z trestné lavice a společně s ALEŠEM HEINRICHEM přečíslil domácí obranu. Prvně jmenovaný to udělal dobře, když naznačil střelu a poslal puk na Heinricha, který vystřelil puk do prázdné branky! Asistence: Ladislav Rytnauer.

56:26
    Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Rytnauer – 2 min., podrážení).

56:03
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kuchta – 2 min., vysoká hůl).

55:21
    Bruslaři mohli snížit. Kuchta jel sám na branku, ale jeho klička mu nevyšla a skončil v rohu kluziště.

53:46
    Bruslaři v šesti!

53:02
    Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Rytnauer – 2 min., vysoká hůl).

49:31
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., podrážení).

Dnešní utkání sleduje 1615 diváků.

46:54
    Žihadla jdou opět do dvoubrankového vedení, když využila velkého zámku! Petr Krutiš motal s domácí obranou poslal puk na Tomáše Mlynáře, který předal puk před branku na DAVIDA HORKÉHO, jenž poslal kotouč za záda brankáře Marka! Asistence: Tomáš Mlynář, Petr Krutiš.

39:50
    Tomáš Chlubna zachytil puk na pravém kruhu, poslal puk před branku na Jakuba Matušíka, který netrefil puk ideálně do prázdné branky. Dominik Groha skvěle zachytil kotouč špičkou hole.

35:25
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bruslaři opět využívají přesilovou a stahují náskok soupeře! Jakub Matušík vybojoval puk za brankou hostí poslal puk na Miroslava Třetinu, který si položil Groha a poslal puk na LUBOŠE VOŘÍŠKA. Domácí forvard jen doklepl kotouč do branky! Asistence: Miroslav Třetina, Jakub Matušík.

34:15
    Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Kliment – 2 min., nedovolené bránění).

29:31
    Střídání v týmu BK Havlíčkův Brod: ze hřiště odchází Novák, přichází Marek.

29:31
    Žihadla zamkla soupeře v útočném pásmu a jdou do dvoubrankového vedení! Roman Mikeš přihrál na pravý kruh LADISLAVU POSPÍCHALOVI, který z první poslal kotouč pod horní tyč! Asistence: Roman Mikeš.

27:25
    Žihadla otáčí vývoj utkání a jdou poprvé v tomto zápase do vedení! Michal Furch nahodil kotouč na branku, touš zablokoval MARCEL JURÁŇ, který zametl kotouč za Novákova záda! Asistence Michal Furch, Aleš Heinrich.

25:55
    Jeden z obránců Havlíčkova Brodu podcenil situaci, když si vyjel k levé tyči odkud poslal puk před brankou, kde stál Krutiš, ten ale puk nezpracoval.

22:01
    Tak a je opět vyrovnáno! Roman Mikeš přihrál na rozjetého ALEŠE HEINRICHA, který jel na levý kruh, odkud poslal tvrdou střelu přímo od horní tyč! Asistence: Roman Mikeš, Tomáš Pelikán.

20:20
    Bruslaři využívají přesilovou hru a jdou opět do vedení! Jakub Matušík si sjel do útočného pásma a z pravého kruhu poslal puk před branku, kam si rychle sjel KRYŠTOF KULHÁNEK, který tak prostřelil Groha mezi betony! Asistence: Jakub Matušík, Tomáš Semrád

19:57
    Sám na brankou jel Petr Krutiš, který ale branku přestřelil.

19:35
    Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Kadela – 2 min., vysoká hůl).

19:22
    Miroslav Třetina společně s Davidem Michálkem přečíslili obranu hostí. Prvně jmenovaný oslovil Michálka, který byl ale před prázdnou brankou faulovaný.

15:24
    Žihadla vyrovnávají skóre! Petr Krutiš obral domácí hráče o puk. Poslal jej na Davida Horkého, který z levého kruhu přihrál rychle na LADISLAVA RYTNAUERA, jenž svižnou střelou z pravého kruhu překonal brankáře! Asistence: David Horký, Petr Krutiš.

08:58
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kozlík – 2 min., hákování).

08:44
    Radim Ferda přihrával na Jakub Čejku, který minul prázdnou branku!

05:50
    Bruslaři otevírají skóre dnešního prvního finálového duelu! Kryštof Kulhánek přihrál do jízdy JAKUBU MATUŠÍKOVI, který si sjel naspod levého kruhu, odkud poslal bekhendovou střelu ke vzdálenější tyči! Asistence: Kryštof Kulhánek.

04:49
    Tomáš Semrád poslal žabičku do jízdy Davidu Michálkovi, který jel sám na brankáře. Zkusil střelu pod horní tyč, ale Dominik Groh jej vychytal!

01:28
    Žihadla přečíslila domácí obranu. Mlynář poslal pas před branku Ferdovi, který z první trefil přesouvajícího se Nováka.

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 6. Matušík (Kulhánek), 21. Kulhánek (Matušík, Semrád), 36. Voříšek (Třetina, Matušík) – 16. Rytnauer (Horký, Krutiš), 23. Heinrich (Mikeš, Pelikán), 28. Juráň (Furch, Heinrich), 30. Pospíchal (Mikeš), 47. Horký (Mlynář, Krutiš), 59. Heinrich (Rytnauer)

BK Havlíčkův Brod: Novák (od 30. Marek) – Semrád, Nepokoj, Kulhánek, Vala, Šmíd, Vacík, Dudycha – Přidal, Třetina (C), Michálek – Voříšek (A) , Milfait (A), Matušík – Chlubna, Kozlík, Kuchta – Beneš, Ludvík, Cachnín – Tecl
    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Groh (Vacek) – Trnka, Pelikán, Kadela, Furch, Peroutka (C), Kabelka, Kliment, Pospíchal – Matějka, Lupač, Juáň, Horký, Mlynář, Mikeš (A), Hačecký, Rytnauer (A), Čejka, Ferda, Heinrich, Krutiš

Rozhodčí: František Held, Filip Vrba – Henrich Kráľ, Jan Vašíček