Winnipeg – Montreal 1:3 (kon.) | Tampa – Washington 3:6 (kon.) | New Jersey – St. Louis 2:3 (po pr.)
NY Islanders – Buffalo 5:1 (kon.) | Ottawa – Toronto 4:2 (kon.) | Nashville – Columbus 2:5 (kon.)
San Jose – Vegas 4:3 (po pr.) | Vancouver – Dallas 3:2 (1:0 po s.n.) | Edmonton – Anaheim 1:5 (kon.)
Los Angeles – Chicago 3:2 (po pr.) | Philadelphia – NY Rangers 0:3 (kon.) | Arizona – Minnesota 4:0 (kon.)

55:09
    Radek Faksa byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Vancouver si zahraje v závěru utkání přesilovou hru.

40:44
    Blake Comeau byl vyloučen na dvě minuty za podražení a Vancouver má šanci rozhodnout zápas.

24:41
    Blake Comeau byl vyloučen na dvě minuty za podražení a nyní si zahraje přesilovou hru Vancouver.

21:09
    Ben Hutton byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a Dallas si zahraje přesilovou hru.

08:36
    Alex Biega byl vyloučen na dvě minuty a také Dallas si v úvodu zápasu zahraje první přesilovou hru.

02:24
    Tyler Seguin byl vyloučen na dvě minuty za podražení a hrát se bude několik sekund ve hře 4 na 4.

01:31
    Troy Stecher fauloval Jamieho Benna a dostal dvě minuty za hákování. První přesilová hra pro Dallas.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 5. Schaller (Beagle, Biega), 12. Bärtschi (Boeser), rozh. náj. M. Granlund – 50. Cogliano (Faksa), 55. Radulov (J. Klingberg, Janmark)